Johnson & Johnson, bude muset zaplatit 417 milionů dolarů jako mastek způsobuje rakovinu


Johnson & Johnson, bude muset zaplatit 417 milionů dolarů jako mastek způsobuje rakovinu

Zajímavá fakta 417 milionů dolarů?! To je součet, který Johnson & Johnson bude muset zaplatit 63leté ženě. Eva Echeverriya tvrdil, že mastek způsobuje rakovinu, protože příčina rakoviny vaječníků je použití mastku v intimních partií.

Žena vysvětlila, že jí bylo pouhých 11 let, když začal používat výrobní pudr Johnson & Johnson.

Před 10 lety, v roce 2007, byla diagnostikována s rakovinou vaječníků. Bohužel, v závěrečné fázi.

Soud proto rozhodl, že firma musí zaplatit 70 milionů $ v náhradě a dalších 347 milionů dolarů sankční charakter.

Advokát žalobce, Mark Robinson, řekl, že byl spokojen s verdiktem. Řekl, že Johnson & Johnson ukrýval tento obchod po mnoho let.

skrytá rizika v obranném Eva Echeverriya citované studii, která byla prováděna v roce 1982 pod vedením Daniela W. Cramer.

výzkumník ukázala, že ženy, které se používají zásyp v oblasti genitálií, zvýšené riziko rakoviny vaječníků o 92%.

Tehdy Johnson & Johnson byl požádán, aby tuto skutečnost uvést na etiketě znamená varovat spotřebitele o možných důsledcích.

Společnost však to ignorovala. Také

, není první takový stížnost společnosti Johnson & Johnsonse sídlem v New Jersey. Podle Los Angeles Times bylo v Kalifornii zahájeno pouze 300 případů.

Bezpochyby to není nic v porovnání s více než 4500 v celé zemi. Bohužel, tam jsou tisíce žádostí od žen, které tvrdí, že rakovinu vaječníků v důsledku použití pudr odstranit vaginální zápach.

Možná vás bude zajímat číst o domácí opravné prostředky 4 v poševní výtok a zápach

Společnost ztratila téměř $ 300 milión ve čtyřech z pěti předchozích případech v Missouri. Johnson & Johnson však plánuje odvolat a prokázat kvalitu a bezpečnost svého produktu.

Otázkou je, je to opravdu bezpečné použít prášek talku?

Je dobře známo, že tento produkt je spojen s rizikem vzniku rakoviny vaječníků. Mezinárodní agentura pro výzkum týkající se seznamů rakovinového použití pudr na intimních partií jako „možnou příčinu rakoviny.“

Pro jeho část, Britové charitativní podpůrné vaječníků rakovina „Ovacome“ tvrdí, že nemá dostatečné důkazy o tom, že mastek způsobuje rakovinu nebo zvýšit riziko onemocnění.

Pokud ano, statistická veličina by se zvýšila na 1 ze 3 žen.

Má talc způsobuje rakovinu vaječníků?

Je zřejmé, že je to kvůli látkám v jejím složení. Prášek z mastence, známý také jako křemičitan hořečnatý, je minerál obsahující azbest.

To nejen způsobuje vážné problémy s dýcháním, ale také karcinogenní účinky , které zkoumají od roku 1971. Proto existují požadavky na jeho nahrazení kukuřičným škrobem.

Používá se pro kojence od 70. let. Nicméně, je podezření, že studie není oprávněná, protože na základě množství produktu, které údajně použitý lidí, ale to je nepřesné.

Existuje mnoho studií, které tvrdí, že neexistuje žádná souvislost mezi práškovým mastencem a rakovinou vaječníků.

Je to velmi podobné studie kouření cigaret: čím více kouříte, tím větší je riziko rakoviny plic. Vědci však stále nevědí, jestli se týká prášku z talku.

V každém případě vám doporučujeme dávat pozor! Vaginální sprcha může zdvojnásobit riziko rakoviny vaječníků.

Jak to můžeš předejít?

Prášek plachtovina prochází přezkoumáním jako kosmetický výrobek, to znamená, že neprochází vyčerpávající kontrolou potravin a zdravotnických výrobků.

Na trhu jsou k dispozici miliony kosmetických přípravků, které nejsou dobré pro naše zdraví. V každém případě je vždy lepší používat přírodní látky s nižším obsahem toxinů. jóga postoj změnil a žije 87-letá žena

Po mnoho let věřili, že věk je překážkou učení se novým věcem a praxe některých činností.


Tělo signály, které ukazují na onemocnění štítné žlázy

Tělo signály, které ukazují na onemocnění štítné žlázy

Zajímavá fakta Štítná žláza se nachází v přední části krku a je ve tvaru malé motýla. ◊ I přes svou malou velikost, tato žláza hraje důležitou roli v těle. Jakákoli nerovnováha v práci tohoto těla může způsobit vážné poškození zdraví. Je těžké uvěřit, že takové malé tělo může mít na tělo tak velký vliv.

(Zajímavosti)

Koloidní stříbro - silný přírodní antibiotikum

Koloidní stříbro - silný přírodní antibiotikum

Zajímavých faktů koloidní stříbro - antibiotikum schopné zbavit plísní, virů, bakterií a parazitů. Jedná se o minerální doplněk, který zabíjí všechny mikroorganismy, které způsobují onemocnění. Proto je velmi silný. V tomto článku vám chceme vyprávět více o těchto lécích, které byly používány po staletí.

(Zajímavosti)