Intimní návyky, které nejsou tak hygienické, jak si myslíte


Intimní návyky, které nejsou tak hygienické, jak si myslíte

Ženy se obvykle velmi zajímají o všechno, co se týká intimní hygieny. Strach z infekcí a nepříjemných pachů je omluvou pro mnoho, aby věnovali zvláštní pozornost této oblasti vašeho těla a vyvinuly určité intimní návyky.

Nicméně, v procesu eliminace jakýchkoli tekutin nebo pachů, mnoho žen nakonec produkovat škodlivé návyky, které mohou poškodit jejich vaginální zdraví.

Problém je v tom, že jde o velmi citlivou oblast a její pH se může měnit kvůli chemickým činidlům, určitým druhům lnu a jiným různým faktorům, které jsou většinou ignorovány.

Takže i když některé postupy mohou znít zdravě, měli byste vědět, proč mohou být škodlivé a jak se jim vyhnout.

Přečtěte si další informace.

1. Nadměrné vaginální ponoření

Vaginální požití může vypadat jako správný způsob, jak odstranit bakterie a nepříjemné pachy z intimní oblasti. Nicméně, mohou vést ke změnám, které způsobují infekci.

Tyto vnitřní purifikace způsobují nerovnováhu zdravých vaginálních bakterií, což oslabuje jejich odolnost vůči patogenům.

Co s tím můžete dělat?

  • Namísto namáčení prostě umyjte vnější části jemným mýdlem a vodou.

Viz také: 5 domácí opravné prostředky ke kontrole své poševní výtok 2. Použijte těsnění

Odvětví denně ženské produkty úspěšně přesvědčit spotřebitele, že potřebují každodenní použití podložky a jiné takové prostředky, aby se zabránilo nepříjemné situace způsobené kapalinami a pachů .

Ve skutečnosti je jejich každodenní užívání skutečně kontraproduktivní. Nedovolí, aby oblast dýchala a zvýšila riziko svrbení, podráždění a dalších nepohodlných příznaků.

Co s tím můžete dělat?

  • Musíte omezit používání těchto ženských aktiv co nejvíce. Můžete je používat například před a po menstruaci.
  • Chcete-li oblast udržet v čistotě, snažte se nosit bavlněné prodyšné oblečení.

3. Pomocí parfém nebo mastek

Jedním ze zlozvyků, které obstály ve zkoušce času je použití parfémů, mastku a jiných prostředků pro intimní hygienu, které dráždí oblast.

Zatímco tyto nástroje byly dlouho věřil efektivních metod prevence uvolňování zápachu a dnes víme, že mohou způsobit nežádoucí účinky, protože snížení pH.

jejich časté používání způsobuje podráždění vnějších vaginální oblasti, a v mnoha případech také vede k kvasinky nebo bakteriální infekce.

Co s tím můžete dělat?

  • Není žádný důvod k obavám: vaginální zápach přirozené, není třeba neutralizovat.
  • Pokud vůně je příliš silné, měli byste se poradit s lékařem, zjistit, zda máte nějakou infekci.

intimní 4. Zlozvyky: drsné třecí plochy

Dávejte pozor! Pokožka, která se vztahuje na vaginální oblasti je nejcitlivější v těle a vyžaduje pečlivé zacházení. Některé ženy čistit příliš agresivně.

Takže tam mohou být malé rány, které jsou otevřené dveře pro infekčních patogenů.

Co s tím můžete dělat?

  • Jemně platí mýdlo a třít prsty nebo dlaní.

Přečtěte si také: 6 přírodní produkty, které se potýkají s vaginální suchost 5.

Odstranění ochlupení většinou ženy dnes myslí, že sexuální zvyklosti jsou redukovány na odstraňování ochlupení. Skutečnost, že tomu tak není.

ochlupení - část těla, která má specifickou funkci: Je odpovědná za ochranu vagíny z bakterií, kvasinek a virů, které mohou vést k infekcím.

Navíc, mnoho metod odstranění chloupků jsou invazivní a vést k podráždění kůže a řezy. Není pochyb o tom, mohou také vést k určitým komplikacím.

Co s tím můžete dělat?

  • zvolit nejméně invazivní způsob, jak odstranit vlasy. Doporučené krémy na odstraňování chloupků a dalších přírodních prostředků.
  • pokusit se nechat trochu vlasy, ne aby tuto oblast zcela nechráněné.
  • Pokud používáte strojek vysušit po každém použití.

máte tyto intimní zvyky? Víme, že se snaží, aby se vaše vaginální oblasti čisté, ale měli dobře rozmyslet bilanci přestávka pH.

Přírodní prostředky, které eliminují vaginální svědění a pálení

Je důležité mít zdravé pochvy bez takových problémů, jako vaginální svědění a pálení. Máte-li tyto příznaky, vyzkoušejte některý z těchto nástrojů proti vaginální svědění a pálení k okamžitému řešení.


Legenda červené řetězce osud

Legenda červené řetězce osud

Paulo Coelho ve své knize „The Alchemist“ napsal: „Ty nikdy nebude moci uniknout z jeho srdce, a tak je lepší poslouchat, co chce říct ...“ K dispozici je dlouholetý mýtus, že navzdory ti, jejichž vztahy jsou nyní souzeni mezi ostatními lidmi a vzdálenost jim odděluje, neustále spojují červenou nitku osudu.

(Zajímavosti)

Pět příznaky naznačující ischias

Pět příznaky naznačující ischias

Některá zajímavá fakta zdravotní problémy snadno diagnostikovat, a jiní, tyto nervu sedacího nervu může být někdy zaměňován s jinými poruchami. I když je bolest v noze způsobena bázní únavou nebo přetížením, takový výraz by neměl být ignorován, protože je také jedním z příznaků Ishias. Znalost příznaků pomáhá včas diagnostikovat a překonat tento zdravotní problém.

(Zajímavosti)