Někdy osamělost je cena, kterou zaplatíte za svobodu


Někdy osamělost je cena, kterou zaplatíte za svobodu

Nedovolte, abyste byli vystaveni veřejnému tlaku, pokud jde o vaši pohodu. Osamělost není jen něco negativního; by měla být považována za příležitost k růstu.

Často se říká, že osamělost učí více než každá společnost. Jsme sociální bytosti a potřebujeme interakci k růstu, učení a životu. Ale hlavní věc je vždy udržovat rovnováhu.

momenty samoty jsou absolutně nezbytné pro duševní zdraví; tyto okamžiky pro klid a vnitřní komunikaci. Existují však také etapy v celém životním cyklu, kdy se cítíte "připojené", jako by se utopily určitými faktory nebo lidmi.

V době, kdy vidíte, že kvůli okolnímu tlaku ztracené kontroly, schopnost nebo schopnost zvolit , který způsob, jak se pohybovat, přijmout opatření.

Někdy osamělost je cena, kterou zaplatíte za svobodu, ale to neznamená, že je to špatné. Podívejme se na to ...

Když osamělost je jediná cesta

Promluvte si o tom, co se nyní děje v Číně. To přitahuje pozornost a dobře se hodí v souvislosti s diskusí o ceně svobody.

V Číně, jakmile žena dosáhne 25 let a je stále svobodná, je považována za "Shen-u", kterou lze přeložit jako "zbytek ženy".

  • Myslí si, že bez partnerky je škoda pro ni i pro její rodinu. Proto je nyní "trh" nesezdaných dívek, jejichž cílem je zajistit, aby mu lidé našli a tím "normalizovali" požadavky společnosti.
  • V Číně zákon zrušuje jedno dítě, což znamená, že vláda musí podporovat mateřství. Skutečnost, že existují ženy, které nesplnily svůj "přirozený účel", vytváří brutální a ničivý tlak.
  • Naštěstí mnoho žen reaguje. Za prvé proti členům rodiny a potom proti samotné společnosti.

Všichni vědí, že pocit nepřátelství ze strany omezených lidí je cenou osamělosti. Stále se ale cítí svobodní, protože je to "holistický charakter" s právem žít, jak se jim líbí.

Když okolní tlak zakazuje svobodu

Všichni víme, že osamělost není vždy vidět v dobrém světle. Čína není jediná země. Jen si přemýšlejte o všech stereotypech, které jsou nyní propojeny s osamělostí ve vašem okolí.

  • Když romantický vztah skončí, nepochybně někdo říká: "Nebojte se, najednou najdete někoho nového." Zdá se, že mít čas pro sebe je něco neúspěšného nebo nepochopitelného.
  • Rodinní příslušníci často nechápou, proč žijete sami o tom, proč chcete jet někam sami, proč byste chtěl být jeden, takže si můžete být v klidu s ním.

I dnes osamělost hodnotila negativně. Možná to je důvod, proč máte pocit, že vztah s určitými lidmi nebo věcmi, protože musíte projít ohněm a kritizoval nebo poslouchat nevyžádaných komentářů. Osamělost není nebezpečná

Spisovatel a básník Charles Bukowski zdůraznil, že izolace je někdy skutečný dárek.

Neznamená to, že se musíte navždy vzdávat životního prostředí, lidem, rozruchu společnosti, smíchu, stranám, lásce a přátelství.

To znamená být selektivní a dát se na první místo, které je prospěšné a léčebné. Bezpochyby je osamělost osobní dimenzí, kterou musíte čas od času testovat bez strachu.

  • Podle zajímavou studii zveřejněné v časopise
  • Harvard Business Review ,osamělost začínají věřit strategii s cílem zlepšit mnoho kognitivních funkcía najít emocionální rovnováhu. Lidé, kteří jsou schopni vidimknutysya z okolního „šumu“ z rozsudků jejich skutečnou hodnotu, stejně jako očekávání jiných lidí, je svobodnější, kreativní a otevřený pro hledání nových příležitostí.
  • Možná je čas se zbavit těchto mýtů a stereotypů.

Dobrovolnou volbou být sama je odvážný čin. Lidé, kteří se vzdali, sklopili ruce a žili další nešťastný život, museli vidět, že být v zajetí není nejlepší volbou.

Aby byl volný, musí být sám. Možná není tak nebezpečné, pokud se postaráte o své sebevědomí a rozhodnete se, jakým směrem jít.

Vím, že je snadné říct: "Využijte šanci a uvolněte se."

To je osobní volba, která vyžaduje odraz

a odvážný skok víry, ale stojí za to vyzkoušet.


Jak se ovládat během diskuse: 5 tipů Sex a Vztah

Jak se ovládat během diskuse: 5 tipů Sex a Vztah

Všichni můžeme vzpomenout na dobu, kdy budeme diskutovat v průběhu déle ovládnout. Naše emoce skončily a nebyli jsme schopni účinně a konstruktivně bránit náš názor. Víte, jak hádat - pokud neexistuje žádná jiná možnost - není to snadné. To není to, co nás učí. Bohužel, v některých případech vašem osobním nebo profesním životě neexistuje žádný jiný způsob, než začít tyto intenzivní a komplexní diskusi.

(Sex a vztahy)

ČAs léčí vše?

ČAs léčí vše?

Jak často jste říkali, že čas zachází se všemi zraněními? Kdykoli přerušíme vztah nebo projde něco, co doslova rozbíjí naši duši, je to začátek velmi těžkého období, které musí být nějak překonáno. Doporučené čtení: " Anna Karenina je syndrom: láska oběť " Ale my jsme vždy po etapách v pořádku? Spoléháš na vůli osudu a důvěřuje jí, aby uzdravila veškerou bolest?

(Sex a vztahy)