Někdy je třeba začít znovu


Někdy je třeba začít znovu

Děláme mnoho rozhodnutí po celý život, a někteří z nich nás přimějí začít znovu.

Existují rány, které se musí léčit, a pouze s odvahou a odhodláním můžeme přerušit spojení s utrpením, abychom byli znovu šťastní.

Začátek od nuly není tak snadné. Dnes na našich stránkách vám ukážeme několik základních strategií, které můžete použít k řešení těchto složitých osobních problémů.

Kdy začít znovu znamená znamená nechat všechno za sebou

Nikdo nemá rád změnu, zvláště pokud je změna ostrá a zanechává nás za sebou všechno, co bylo s námi zatím. Ale někdy nový začátek s sebou přináší další související testy:

 • Hledání nových způsobů, jak být šťastný.
 • Začátek od nuly znamená zachytit kontrolu nad svým životem: každé rozhodnutí, které uděláme, bude mít za následek jeden nebo jiný výsledek, ale jsme vždy architekti naší vlastní reality.
 • Nová cesta v životě musí být přijata s nadšením a schopností ocenit přítomnost "tady a teď".

Pokud jste někdy prožili těžké časy ve vašem životě, rozumíte emocionální složitosti, která je spojena se setkáním s potížemi. Všechny změny, dokonce i osobní restartování, se vyskytují ve fázích.

Také čtení: Jednoduchost. Tady je tajemství vychování dětí

V okamžiku, kdy jste si uvědomili, že potřebujete něco nebo někoho propustit

Jak jsme již zmínili, každá změna zahrnuje odvahu, kterou nikdo z nás nemůže mít v sobě. Pro mnohé je jeden z těchto stavů chronický:

 • Očekává, že se vše samo změní.
 • Strach z selhání jim brání v pokusu. Oni si nejsou jistí jako aktivní postavy změny, schopní vzít život do vlastních rukou. ○ Jiní se považují za příliš závislí na těch, kteří jsou kolem, ale nemohou si představit cestu z jejich situace. Bohužel, jejich neštěstí jsou vše, co zná, takže nikdy nebudou dělat rozhodující krok k tomu, aby provedli nějaké změny.
 • V době, kdy plně pochopíte, že je třeba začít od začátku všeho, a to je akt svobodné vůle, můžete být na sebe hrdý.

Ti, kteří vědí, že si zaslouží být šťastní - sledují svou vlastní cestu

, zanechávají to, co je zdraví škodlivé a podporují jejich růst.Složit svou minulost rozumným způsobem

Můžeš se zbavit své minulosti bez bolesti? Odpověď: ne.

Veškeré změny znamenají určité množství utrpení , vnitřní mezery, které se donedávna staly zaměřením vašich nadějí, snů a plánů.Chcete-li se pohybovat vpřed, musíte to udělat bez jakékoliv urážky nebo nenávisti.

 • Všichni víme, že odpuštění není snadné, ale je nutné se osvobodit.Pokud nechte truchlit kvůli tomu, co se vám stalo na chyby, které jste provedli, nebo okamžiky zrady, jediná věc, kterou bude dosaženo - nést bolest ze své minulosti iv současnosti.
 • Začněte se změnou, aniž byste se drželi urážky nebo nenávisti vůči ostatním a zvláště pro sebe.
 • Nenávist a urážka vám zajistí rukojmí a prostě nestojí za to. Viz také: Příčiny neopětované lásky

Chraňte své budoucí nové sny

Musíme vyjasnit jednu věc: zažijete více než jednu změnu ve svém životě. Tyto změny mohou být malé: nové přátele, nová práce nebo strava. To vše jsou obecné změny a mohou být pro vás dobré.

Nicméně, existují chvíle, kdy je potřeba začít od začátku. Možná je to vaše znamení nešťastného vztahu, nebo se možná budete muset přestěhovat do jiného města nebo začít novou kariéru.

nejste první, kdo projde touto cestou, a nebude poslední.

Začátek první znamená ukončení předchozí části. To neznamená unikání z minulosti.

 • Diskuse o vašem rozhodnutí vám poskytne určitou úlevu, která vám umožní zdravé uzavření této kapitoly ve vašem životě.
 • Nebojte se, co budou ostatní myslet nebo jak budou reagovat.
 • Pokud chcete, můžete se pokusit předvídat jejich reakci a přijít s užitečnými odpověďmi. Pokud jste však ve svém rozhodnutí věřili, slova ostatních nezáleží na tom, že jste již rozhodli o svém osudu a začnete znovu.

Doporučujeme číst: 4 běžné chyby ve vztazích

Život není přímočarý bez přerušení. Někdy jsou změny nezbytné pro vaše štěstí a udržení rovnováhy.

Každý hraje aktivní roli ve svém osudu a každé rozhodnutí je důležité. Musíme se dívat na život se smyslem pro důstojnost, odhodlání a sny.


Rodiče udělali vše, co mohli

Rodiče udělali vše, co mohli

Sex a vztahy No činem svého domova, protože nejsou miloval vás špatně zacházeno, nuceni trpět a způsobil nevýslovnou bolest. Uvolněte chyby rodičů a bude to pro vás jednodušší. Víme, že trpíte důsledky jednání někoho jiného, ​​který teprve teď může vyhodnotit . Chápeme, že tyto činy vás zranily a zpochybnily obraz vašich rodičů.

(Sex a vztahy)

8 Otázek před zahájením nového vztahu

8 Otázek před zahájením nového vztahu

Zahájení nového vztahu může být obtížné, zvláště když vidíte řadu poruch ve zpětném zrcátku. Pokud se bojíte začít znovu s novou osobou, pak by měla přemýšlet o vašich návycích z prvních termínů. Zde je 8 otázek, které si musíte položit, pokud chcete, aby vaše nové vztahy byly šťastnější, zdravější a trvanlivější.

(Sex a vztahy)