Někdy pláč není známkou slabosti


Někdy pláč není známkou slabosti

Sex a vztahy Někdy jsme unavení, dosáhnou hranice a nechat jít.Plakát - není vždy znamenat vzdát se a není známkou slabosti.

Stává se, že neexistuje jiný způsob, jak dát ven emoci, protože jste unaveni. Unavený být silný. Koneckonců, život vyžaduje příliš mnoho, a lidé kolem nejsou vždy vědomi všeho, co dáváte za nic.

Nenoste váhu celého světa na vlastní záda. Noste pouze to, co je pro vás opravdu důležité, a nezapomeňte, že vaše srdce potřebuje osobní prostor. Proveďte to i v případě, že nepotřebujete plakat, protože to sami povolí jen ti nejsilnější lidé.

Nemůžete být silný denní

může vyjádřily názor, že slzy muset „spolknout“. Život je krutý a není plakat. Následně může tato myšlenka způsobit velmi vážné emocionální problémy.

 • Neplač někdy znamená, aby nedal najevo, co cítíte, a schovávat za falešné výmluvy, které si objednáte.
 • Pokud se snažíte objevit normální, zatímco skrývají své pocity a problémy, na konci budete skrývat své emoce, a to nejen ze světa, ale sám od sebe.
 • Skryté emoce jsou problémy, které zůstávají nevyřešené.A nevyřešený problém - emoce, které se projevuje jako bolesti hlavy, migrény, únava, svalové napětí, závratě, zažívací problémy ...

Nemůžete být silný každý den, stejně jako nikdo nemůže skrýt své nepohodlí nebo smutek je tvůj život. Toto je nezdravé chování. Pustíte si dovolit chvíle, kdy jsou slzy jako skutečný lék proti stresu, uvolňuje nervy a emoce.

 • Někdy plakat.
 • Slzy jsou jako uvolnění, což je první krok ke změně. To znamená, že přijímáte odpovědnost za své emoce a uvolníte je.
 • Klid přijde po pláči. Budete se cítit klidnější, uvidíte skutečnost a rozhodnete se.

potřebu být silná, když životní nároky příliš mnoho z nás

nikdo jiný než sám, nevím, co to trvalo se dostat na místo, kde jste dnes. Nikdo neví, co budete muset obětovat pro druhé, pokud jde o lidi, které máte rádi.

A vy jste to všechno udělali dobrovolně, protože to je to, co jste chtěli. To víte, ale tam je vždy v době, kdy se zdá, že život, ale lidé kolem vás, nebo ne zacházet stejným způsobem.

Musíte být silní ve společnosti, kde vše není tak jednoduché se společenským nebo pracovním životem. Není vždy snadné ukázat svou sílu rodičům, bratřím a sestrám nebo partnerům, kteří se někdy mohou dostat nad vámi.

A pravdou je, že existují dny, kdy se jen unavuje, že jste silní, naložte všechno na ramena a v takových situacích budete někdy muset plakat.

Je důležité stanovit limity, aby život vyžadoval jen to, co můžete nabídnout

Nikdo nemůže dát víc, než to, co má. Nebylo by možné dát těm, které milujete, šťastím a teplo, pokud ti nezajímají pozornost ani nevracejí stejnou lásku stejnou vášní.

Klíčem k tomu vše je rovnováha. Chcete-li být silná a vypořádat se vším, co vám přinese další den, a dosáhnout cílů (a pamatovat obtíže narazíte), je důležité, aby tyto limity.

 • Být silným znamená především být spokojen se sebou. Rozvíjet, užívat si čas sám, vaše koníčky. Milujte každého, kdo je blízko vás, ale především sobě.
 • Nejsilnější lidé jsou ti, kteří vědí, jak milovat a současně se milují sami. A to neznamená, že jste sobectví.
 • Být silný také znamená zbavit se váhy, což ztěžuje posun vpřed. To je to, co způsobuje bolesti. Všichni víme, že někdy to bolí, ale musíte přestat eliminovat prioritu lidí, kteří se o vás nestarali.

Být silný znamená dovolit si být čas od času "slabý". Co to znamená?

 • Máte právo říkat, že nemůžete dělat nic, nebo že nebudete převzít více odpovědností, než jste již měli.
 • Máte právo říct "už" - když potřebujete odpočinout.
 • Máte právo požadovat úctu, požadovat lásku, náklonnost a uznání. Ti, kteří od vás něco chtějí, by měli také pochopit, že od nich něco potřebujete.

A samozřejmě, máte nárok na okamžiky osobního katarze chodit sám a přemýšlet o tom sami k pláči, naslouchat jejich názorům, vyrovnat se s emocemi, rozhodovat se a jít dál.

Protože život, konec konců, je chodit svým vlastním způsobem co nejvíce vnitřní rovnováhy a harmonie.


Spárována důležité být rovný a musí být dobrý tým

Spárována důležité být rovný a musí být dobrý tým

Sex a vztahy Někteří celý život hledal svou spřízněnou duši, jedinou osobou, která má stejné preference, záliby a zvyky. Ve skutečnosti, co je nejdůležitější, ať to zkusí a bude tým. Možná jeden partner rád chodí do restaurace na večeři, a jiný jíst doma, nebo někdo rád sport, zatímco jiný by bylo lepší se podíval romantický film.

(Sex a vztahy)

Jsem příliš citlivý / citlivý

Jsem příliš citlivý / citlivý

Pokud se vám to nelíbí, je čas uvolnit emoce volněji, neudržovat vše v sobě. Samozřejmě, pokud nemůžete být vždy otevřená, doporučujeme, abyste se vyhnuli komunikaci s negativně smýšlejícími lidmi a zachovali si jen pozitivní postoj. Kdo jsou emocionální houby? Jsou to lidé, kteří jsou zranitelnější než jiní.

(Sex a vztahy)