10 Přikázání pro zdravé nohy


10 Přikázání pro zdravé nohy

zdraví našich nohou - velmi důležitou součástí našeho těla, a zároveň, které potřebují péči apéči. Pokud máte zdravé nohy, můžete vydržet tlak každodenních povinností po dlouhou dobu, je lepší reagovat na každodenní podněty a cítit se pohodlně.

Většina lidí zapomene otřít nohy, aby zvýšila cirkulaci krve a zjemnila je. Lidé také ignorují skutečnost, že domácí prostředky mohou zlepšit stav nejen nohou, ale celého těla. Proto, vzhledem k významu rovnováhy a váhy každé části těla, měli byste se naučit jednoduché a praktické prostředky, které vám pro vás otevřou nové vyhlídky. A začít s nadací - od nohou.

důležité mít na paměti, že naše nohy nejen ovlivňuje únava, ale také faktory, jako jsou: tření obuvi, vlhkosti, nedostatečná vzduchu na nohy a prsty.

Tyto faktory mohou způsobit menší škody, houby a nepohodlí, které jsou častější u lidí, kteří jsou padesát. Co dělat?

Strategie, kterou dnes používáme, se nazývá "10 přikázání pro zdravé nohy".

Tato příručka se skládá z 10 bodů, které můžete snadno vyzkoušet doma a skutečné výhody, které se budete cítit hned. Buďte loajální a pozorní k těmto 10 přikázáním a nezanedbáváte své vlastní zdraví a pohodu. Naše

10 přikázání ... Chraňte se před teplem a chladem

 1. To znamená, že byste neměli chodit naboso na pláži nebo na horké povrchy (v bazénu, sauna, lázně nebo doma).

  Pokud vaše nohy zmrazí v noci, noste ponožky. Nepoužívejte ohřívače vody ani elektrické přikrývky k zahřátí nohou, ani nepoužívejte led, aby je ochladil. Jemně umývejte nohy každý den

 2. Pro udržení nohou silné a přirozenou teplotou je denně omyjte teplou vodou s běžným nebo tekutým mýdlem.

  Zkuste snížit tento postup na 10 minut. Po mytí důkladně utřete nohy. Ovládejte úroveň vlhkosti

 3. Nenechte nohy příliš vlhké nebo suché.

  Vaše pokožka by měla být navlhčena a změkčena. To vám může pomoci s přírodním hydratačním krémem. Pečujte o nehty

 4. V tomto okamžiku doporučujeme krmít hřebíky, než je řezat.

  Udělejte to každý týden nebo i častěji, pokud je to nutné. nejlepší způsob, jak formovat své nehty - použití souboru lepenky hřebík. také dobrý nápad, aby pravidelně sledovala nehty stav a všimněte si změny, které nastanou postupně se s nimi v barvě nebo struktuře tkáně nehtu a nerovných místech. Na druhou stranu, vyhnout se používání hygienické potřeby jiných lidí pro péči o nohy. Botypoužívat vhodné boty na ulici nebo doma. Pokud máte nové boty, zpočátku neměl nosit na dlouhou dobu. Zvýšit dobu jeho použití postupně.

 5. Je důležité, aby se cítili v botách. Boty by neměly být ani příliš těsné, ani příliš volné.

  Buďte opatrní s dráždivého látky K udržení zdraví vašich nohou, vyhnout se používání dráždivých látek, které mohou způsobit mnoho problémů. Tento - alkohol, slaná voda, čepelí, jód, odstranění kukuřice nástroj. Pokud máte v úmyslu použít obvaz, zvolte hypoalergenní.

 6. Pečujte o své nohy

  Nepřehlížejte ty zřejmý fakt, že nohy se starat o každý den.

 7. Pokud si myslíte, že budete potřebovat pomoc, obraťte se na odborníka. Při kontrole chodidla, věnovat zvláštní pozornost jakékoliv zranění, oděrek, tvrzených sedadla, škrábance, puchýře, oteklé nebo zarudlé oblastech.

  Máte-li něco z následujících hledat možná řešení, aby se vaše nohy opět silný. Pohon procházka každý den, vždy nosit boty.

 8. Zkuste neuspěchaný chůze po dobu 45 minut až hodinu. Vypracovat, zvedněte nohy a kotníku a snížit je na zem. Zopakovat pět minut dvakrát nebo třikrát denně. Kromě procházky nebo místo, je vhodné udělat nějaký sport, a přestat kouřit a pití alkoholu. Sledování hladiny glukózy v krvi

  Vždy se snažte udržet hladinu cukru v krvi stabilní, dodržovat zdravou stravu s správné proporce cukr a škrob.

 9. Může se to zdát komplikované, ale vidět velký výsledek na své tělo a nohy.

  Přihlásit se k lékaři Máte-li zranění nebo máte obavy o své nohy a nemůže vyřešit problém sami, nejlepší způsob - obrátit se na ortopeda, pamatujte, že musíte splnit své vlastní potřeby a v případě potřeby kontrolovat nohy.

 10. Tyto produkty opravdu funguje?

  dělat tyto nástroje budou fungovat, závisí zcela na vlastní pěst.

Samozřejmě, že zdraví vašich nohou bude záviset na vaše úsilí. Tyto kroky - je způsob, jak krásné a silné nohy, když se opakovat neustále a nezapomeňte na základní pravidla. Doporučení

... nejdůležitější, aby byly konzistentní a vždy postarat se o vaše nohy, bez ohledu na to, kde se nacházíte.

Nezapomeňte nahlédnout, mazat, a zacházet s nimi jako součást své vlastní Ya rovněž Nepromazávejte nohách podezřelých chemikálií a zařízení. Konečně, udržet vyváženou stravu. Dokonce i když máte pocit, že to není kvůli nohy, obavy o jídlo - je starat se o celé tělo bez výjimky.


Přírodní maska ​​na akné, černé skvrny a stařeckých skvrn

Přírodní maska ​​na akné, černé skvrny a stařeckých skvrn

Health největší část, jsme velmi kritičtí ošetření pleti a odstranění nedostatků, jako jsou černé skvrny, skvrny a vyrážky. Bohužel , kůži často mezi všemi nepříznivých vnějších faktorů , že zkazit svůj vzhled a vedou ke vzniku lézí vstřelené póry a jiné defekty. Problémem je, že kosmetické výrobky pro péči o pleť z velké části jsou velmi drahé a proto nedostupné pro většinu lidí.

(Krása)

Strip pro posílení vlasy a nehty a obnovu pokožky

Strip pro posílení vlasy a nehty a obnovu pokožky

Health Zde jemné vlasy, které také křehké a snadno padá? Všimli jste si, že vaše kůže je suchá nebo chcete zabránit vzniku vrásek? Máte křehké nehty s malými bílými skvrnami nebo vertikálními liniemi? Vnější přitažlivost a krása z velké části závisí na vnitřním stavu organismu. Ideální rovnováha vitamínů, minerálů a stopových prvků bude vaši pokožku, nehty a vlasy zdravé ve vzhledu.

(Krása)