Někdy je nejlepší způsob, jak najít sám sebe - je ztracen


Někdy je nejlepší způsob, jak najít sám sebe - je ztracen

Někdy je nejlepší způsob, jak najít sám sebe - je ztracen. prostý určitých vazeb, dusivého prostředí a tlaků, které se hromadí stres a úzkost ve vás, že .

Pokud dojde ke ztrátě člověk, to není nutně pryč ze svého života cesty. To není úplně tak. Ve větší míře se jedná o to, že se opět ocitnete, a pak se ztratíte. A ztratíme, protože se o naše vlastní životy nestaráme dost.

Podle jednoho zajímavého článku, který vyšel v časopise psychologie Today“ ( „Současná psychologie“) mozek musí být pravidelně zasílány na „prázdniny“.

To je zajímavý přístup, který jsme všichni měli používat častěji.

Recept je jednoduchý: vzdálit se o krok zpět od všeho, co vás obklopuje, dostat příležitost objevit něco nového. Takže můžete urychlit akce pomoci lépe pochopit sebe a uvědomit si vlastní identitu.

Chtěla byste to udělat?

Courage ztratil a najít sami znovu

Existují lidé, kteří nikdy neztratili sebe, nikdy v životě. A věřte tomu nebo ne, to není v pohodě a je bohužel obohatit. Životní cyklus by nikdy neměl mít podobu přímky, což vede ke stanovenému účelu, který by splňoval touhu.

jsme často potulují cesty, křižovatky, toulky, nebo dokonce jít špatnou cestou. Někdy můžete získat skutečný bludiště až najednou zjistíte z nějštěstí, rovnováhy a uspokojení.

zcela normální ztratit několikrát znovu najít a pochopit, kdo opravdu jste.

To je velmi cenná lekce. Nebojte se změn, protože někdy mohou otevřít nové dveře, kterou bude vlastnit úplnost a integritu.

Více zralosti - více klidu.

Pokud váš současný život neumožňuje být

Každý chápe velmi dobře své hodnoty, limity principy, potřeby a cíle.

Ale někdy se tyto věci začnou pomalu rozkládají, jako skála v moři, která rozděluje turbulentní vody.

  • Po tom všem je téměř nemožné najít sebe samu, svou podstatu. Totéž se může stát se svým sebehodnocením a osobností.
  • práce, rodina a vztahy mohou definitivně ucpat mysl, vytváří tlak, přímo či nepřímo manipulovat, dokud pomalu nevymaže svou identitu.
  • Nesmírně důležité pochopit rozdíl mezi domácími, kdo jste a co jsou zač, protože to je určitě jediný způsob, jak otevřít své vlastní oči a pochopit, že tato situace je velmi nebezpečná.

Nikdo nemůže vždy dělat, co má rád. Všichni máme povinnosti, které mají být vykonávány, cíle a lidi, které potřebujeme k péči.

Ale zlatým prostředkem je najít rovnováhu arozpoznat vše, co se vám líbí a přinášet štěstí. Ztratit se při restartu

Existují věci, na které byste nikdy neměli zapomenout. Lidé, kteří jsou ve stresu, trpí zvýšenou úzkostí. Ztrácejí kontrolu nad svým vlastním životem a padnout do rukou vnějším tlakem, což může mít takový vliv na ně:

mozku obvykle nemůže dlouho vydržet úroveň stresu je příliš vysoká

  • . Účinek kortizolu a neurotransmiterů, jako je adrenalin, může vést k selhání paměti a dokonce k přerušení od určitých okamžiků reality;Například do autobusu jdete do práce a pak se najednou ocitnete v myšlence, že nechápete, jak to bylo. Může to trvat poměrně málo nebo více než minutu nebo někdy i hodiny. Ale právě ten mozek se snaží najít mír;
  • vaše mysl téměř způsobuje zpomalení vašeho života a restart.
  • Ale dříve, než traumatické mozkové vybere způsob, jak vyřešit situaci, vymazání paměti nebo se vytvoří mezera lepší přijmout preventivní opatření a působit v jejich prospěch.

Healthy restartovat To neznamená, že musíte utratit všechny peníze z peněženky koupit letenku, nebo jít bezcílně. Také není nutné se oddělovat od lidí a zavírat dveře, které se nikdy nemohou znovu otevřít.

Chcete-li se ztratit a pak se ocitnete, musíte být připraveni na to, protože se nejedná o útěk, ale o to, abyste se uzdravili. Je v pořádku mít lístek zpět a používat ho, až přijde čas.

  • Lidé, kteří se chtějí na chvíli ztratit, by měli situaci vysvětlit svým blízkým. Řekněme například: "Chci strávit víkend sám, abych se uvolnil, přemýšlel a rozhodl se."
  • Jiní vás určitě rozumí a ti, kteří nejsou, jsou jejich problémem. Nejdůležitější je, že se musíte dostat na první místo. Každý potřebuje čas, aby zůstal sám se svou "já", kterou často zapomínáme a odmítáme.
  • Ztrácíme se, abychom byli silnější, abychom si mohli vzít život vlastními rukama, abychom byli stabilnější a sebejistější.


Lasice živí srdce

Lasice živí srdce

Sex a vztahy Lasičku - způsob, jak ukázat lásku a posilovat vztahy, probouzí pocity, emoce a jednoduché potěšení. Naše kůže má nespočet receptory, které snižují úzkost, zvyšuje pocity štěstí a obnovte připojení. Nyní chápeme, že ne všichni náklonnost je vítána, a že ne vždy fyzický kontakt je pohodlný nebo příjemný.

(Sex a vztahy)

8 Skutečností, že vy a váš partner musí vědět o lásce

8 Skutečností, že vy a váš partner musí vědět o lásce

Vztahy - to je neuvěřitelný projev lásky, jehož úspěch vyžaduje práci, soucit a náklonnost. Počet rozvodů je působivý. Ve skutečnosti, mnoho lidí dělá velké kroky ve vztazích, aniž by věděl, co čeká na ně. Jakmile je líbánky u konce, musíte se vrátit zpět do reality a pokračovat v životě. Ve většině případů se člověk musí naučit čelit potížím společně s partnerem.

(Sex a vztahy)