Někdy spát odděleně - užitečné pro váš vztah


Někdy spát odděleně - užitečné pro váš vztah

Dokážete si představit, jak spát odděleně od partnera? Tato myšlenka je poněkud divná, ale pokud ji budete analyzovat hlouběji, nebude to tak neobvyklé. Zdá se, že jedna z podmínek smlouvy, my „podepsat“ na začátku našeho vztahu, pokud budeme žít společně, je to, že bychom měli spát v jedné místnosti.

Proč by to mělo být tak? Co se stane, když spíte odděleně?

Zdá se, že spánek odděleně znamená, že je něco špatně, že je ve vztahu nějaký problém, nebo možná už nemilujete partnera stejným způsobem jako předtím. Z nějakého důvodu si nemyslíte, že je to správné, i když to chcete udělat.

Ale je to všechno pravda?

Sen o snu v oddělených místnostech

Spánek zvlášť nutně neznamená, že se váš vztah zhoršil nebo že se vám nelíbí váš partner stejně jako předtím.

Ve skutečnosti to někdy může být pravda, ale věříme, že tomu tak je vždy, protože jsme jinak zvyklí.

Když pár žije společně po mnoho let, každý partner začne uvažovat o tom, co se změnilo, protože ztratili svou vášeň pro vztahy a vrhli se do rutiny.

Odpověď spočívá v tom, jak se chováte. Je to v pořádku, dříve nebo později, aby vaše partnerství prostor.

Často lidé ztrácejí sexuální touhu partnerovi.

Najednou už nemáš soukromí, ani když zavíráš do koupelny, ani nezavřeš dveře. Pro některé lidi to znamená ztrátu vášeň a touhy.

Spánek v oddělených místnostech dává každému partnerovi příležitost mít svůj vlastní prostor,

proto, že si musíme pamatovat, že se nemusíme vždy spolehnout na partnera. Proč je tak negativní vnímání sny v oddělených místnostech?

Přemýšlejte o tom, jak můžete mít spánek v samostatné místnosti, pokud máte zvyk číst nebo chcete pozdě pracovat. Nebudete se bát, že můžete vzbudit svého partnera a můžete jít spát a vypnout světlo, kdykoli budete chtít, aniž byste se obávali.

Erotický prostor

Někteří mladí páry se rozhodnou zůstat v oddělených domácnostech, nežijí společně.

To jim umožňuje být nezávislí a využívat svůj vlastní prostor. Tento prostor zabrání vyblednutí vášně.

Bezpečné vzdálenosti může být mnohem erotické,

než zůstat poblíž partnera. To je důvod, proč se někteří mladí lidé rozhodli tak učinit. Je to mnohem lepší než individuálně. Znamená to, že nikdy nespí společně? Samozřejmě že ne. Mohou trávit víkend společně nebo si odpočinout společně, ale v každodenním životě radši žít odděleně, i když komunikují.

Nezapomínejte, že rutina a hádky, které jsou považovány za normální součást každodenního života

nakonec dělají zlomení ve vztazích. Možná, že zvyk žít společně není nejlepší volbou pro zdravé vztahy. Alespoň pokud chceme mít vlastní soukromí a vlastní erotický prostor.

vzdálenost rozněcuje srdce, když spí odděleně

I když nevěří v to, spát v oddělených místnostech může zvýšit sexuální přitažlivost k partnerovi, protože vzdálenost je někdy ovlivněn pozitivně.

Samozřejmě, že jste někdy slyšeli frázi: "Chceš něco, co nemůžeš mít". Pokud spíte v oddělených místnostech a trochu se budete cítit, budete cítit rostoucí atraktivitu vašeho partnera.

Možná je to alternativa nebo řešení pro všechny páry, které ztratily jiskru ve vztazích, protože spolu žily po mnoho let.

Nezaměřujte se na to, co považují za správné nebo špatné.

Věci, které nás učili, nejsou vždy správné. Takže se můžete pokusit spát samostatně, aniž byste se obávali. Zajímá vás: Stále věříte v těchto 5 mýtů o sexu?

Pamatujte, že pokud je váš vztah rutinní, nejhorší věc, kterou můžete udělat, je pokračovat ve stejném duchu. Musíte změnit své návyky a zkusit něco nového.

Spánek v oddělených místnostech může být jedním z nejúčinnějších alternativ.

4 nejlepší pozice pro spánek: Vy a váš partner

Během snu s partnerem je vztah posílen. Je pravda, že společné lůžko nejčastěji na vás spočívá podivné situace během spánku.


„Chci být sám, ale s vámi“ - Virová dopis

„Chci být sám, ale s vámi“ - Virová dopis

Sex a vztahy: „Chci být sám, ale s vámi“ - dopisu, který v poslední době šíří po celém světě prostřednictvím internetu. Možná jeden z důvodů pro jeho neuvěřitelnou popularitu je jasné prohlášení o úmyslu (sexuální a non-sexuální) týkající se pravidel vztahu. Bez ohledu na to, zda je váš obsah opravdu blízko k vám, když čtete tento dopis, uvědomíte si, že skutečnou polovinou je osoba, s níž můžete být celý svůj život.

(Sex a vztahy)

36 Otázek na jednu hodinu do sebe zamilují Sex a vztahy

36 Otázek na jednu hodinu do sebe zamilují Sex a vztahy

Každý ví, že jedním z klíčů někoho milovat - vzájemnost a intimitu. Důvěra a jednota s jinou osobou může způsobit intenzivní, téměř magické emoce, které mohou vést k velké lásce. Víte, že někdy pocit mezi dvěma lidmi je nad logickou nebo logickou úvahou. Ale stále tráví nesčetné studie, aby se pokusil zjistit, jak "chemie" lásky opravdu funguje.

(Sex a vztahy)