Zázvor voda proti migréně, poruchy trávení a bolesti


Zázvor voda proti migréně, poruchy trávení a bolesti

Přírodní produkty Ginger - Tato voňavá rostlina, která je již dlouho používá v medicíně a vaření.

Jeho pikantní kořen získal velkou popularitu po celém světě. V dnešní době mnoho domácností používá tuto rostlinu každý den v kuchyni kvůli své všestrannosti.

Zázvor obsahuje gingerol - aktivní sloučeninu, která má silné protizánětlivé, analgetické a antioxidační vlastnosti.

Zázvor je navíc bohatý na esenciální oleje, vitamíny a aminokyseliny. Jak víte, tyto živiny jsou zodpovědné za blaho člověka a za správnou práci vnitřních orgánů a systémů.

Tato rostlina je často používána v netradiční orientální medicíně. Ve světě se zázvor stal oblíbeným kvůli mnoha výhodným vlastnostem a pozitivním účinkům na lidské zdraví.

Dnes se s vámi podělíme o několik výhod tohoto mimořádného produktu, stejně jako recept na zázvorovou vodu, což je velmi prospěšné pro zdraví.

Připraveni? Začněme!

nutriční vlastnosti kořene zázvoru zázvor je mocným zdrojem živin, které pomáhají bojovat proti různým nemocem a chrání tělo před škodlivými bakteriemi.

Ginger obsahuje takové esenciální oleje jako limonen, citronella a gingerol, které jsou zodpovědné za neuvěřitelné pozitivní účinky této rostliny na lidské tělo.

Nejsilnější látkou mezi všemi je gingerol. Kromě toho dává zázvoru svou kořeněnou chuť. Gingerol má silné protizánětlivé vlastnosti, díky čemuž je zázvor účinným prostředkem proti chorobám, jako je artritida a osteoartróza. Kromě toho zázvor obsahuje vitamín C a komplex vitamínů B, stejně jako minerály, jako je vápník, chrom, hliník a fosfor.

nemůžeme pomoci poznamenat, že zázvor je bohaté na obsah kyseliny linolové, aminokyseliny (niacin a tryptofan) a enzymy (proteázy a zinhibaynu).

Výhody zázvorové vody

zázvorová voda je přírodní prostředek. Vaření měli kořen zázvoru, protože obsahuje všechny živiny, a doporučit příjemné chuti přidejte citrón a trochu medu.

Vzhledem k tomu, zázvor voda má silné protizánětlivé, analgetické a uklidňující vlastnosti, doporučujeme použít své

migrény, silné bolesti hlavy a nervové napětí.Vědci ukázaly, že zázvor má schopnost blokovat negativní účinky prostaglandinu - látku, která způsobuje migrénu, protože to často vyvolává vznik zánětu v krevních cév v mozku.

Zázvorová voda je velmi užitečný tonik pro zlepšení trávení. Je

skvělá pro boj s gastrointestinálními poruchami, jako je nadměrná tvorba plynu, bolest a průjem. Aktivní složky zázvorové vody stimulují průtok krve a zabraňují vzniku křečových žil a tvorbě žilního pletiva.

Zázvor je jedním z nejlepších přírodních prostředků na bolesti svalů a kloubů, as gingerol obsažené v této rostlině snižuje zánět a zmírňuje bolest.

Pravidelná konzumace zázvoru pozitivní vliv na zdraví pacientů s artritidou, osteoartritidou a pacientů s jinými chronickými zánětlivými procesy.

vzhledem k jeho nízké kalorické zázvor

vody je nezbytná pro urychlení ztráty metabolismu a hmotnosti. Jak vařit zázvorovou vodu

Příprava tohoto přírodního prostředku není vůbec těžké. Nemusíte kupovat drahé ani těžko dostupné výrobky - můžete si koupit vše, co potřebujete, v nejbližším supermarketu nebo na trhu.

Společně tyto produkty poyednayutsya v anti-nápoj, který dokonale hasí žízeň a zmírňuje bolesti, které mohou nastat v průběhu dne. Složení

:

5 lžic čerstvého zázvor (50 g)

  • 3 šálky vody (750 ml)
  • citronové šťávy 0,5 2 lžíce med (50 g) Příprava
  • :

Pak čerstvý kořen zázvoru a důkladně umyjte Rozetřete je na běžném strouhaní. ♣ Vroucí pánvi v hrnci. Když vaří, hodí do ní zázvor.

  • Ocel ponechte ještě 2 minuty a pak ho vyjměte z ohně.
  • Vezměte směs šťávy na půl citronu a pak přidejte do nápoje přírodní med.
  • Nápoje mohou být okamžitě spotřebovány, ale mohou být ponechány v chladničce až do úplného ochlazení. Pití takový přípravek na jednu sklenku třikrát denně. Kontraindikace
  • I zázvor voda má mnoho prospěšné vlastnosti, ale existují případy, ve kterých nedoporučujeme tento nástroj použít.
  • Například,

nemůžete vypít zázvorovou vodu u

kolitidy, duodenálních vředů a Crohnovy choroby

. Pokud jsou tyto nemoci v aktivním stavu, zázvorová voda může jen zhoršit vaši pohodu. nepoužívejte vodu a zázvor v těhotenství , protože některé z jejích složek může narušovat normální hormonální vývoj vašeho plodu. Pokud pijete zázvorovou vodu, abyste zmírnili příznaky toxické toxicity, doporučujeme vám, abyste se před použitím léku poradili s lékařem.Návštěva specialisty stojí za to

, pokud užíváte léky u diabetiků nebo u pacientů s kardiovaskulárními poruchami. Nejaktivnější složky zázvorové vody mohou ovlivnit účinky těchto léků.


10 Přírodní projímadla proti zácpě přírodních prostředků

10 Přírodní projímadla proti zácpě přírodních prostředků

Zácpa - to je opravdu obyčejný zažívací porucha, která může nastat u lidí všech věkových kategorií. Jeho charakteristickým příznakem jsou stálé problémy s vyprázdněním. Také zácpa může být doprovázena nepohodlí v žaludku, vyčerpaný dech a bolesti hlavy. Jednou z hlavních příčin této poruchy je podvýživa, dehydratace a sedavý životní styl.

(Lidových opravné)

Jedlá soda: 8 úžasných receptů

Jedlá soda: 8 úžasných receptů

My všichni chceme být krásné a vypadat mladě tak dlouho, jak je to možné a pokud ano, máme dobrý pocit, a každý vypadat hodil nám náš směr přináší velké uspokojení a radost moře. Mnoho lidí si myslí, že má-li zůstat krásné, strávit velké množství peněz na kosmetiku a kosmetické procedury, a dokonce si nedovedu představit, že už mají všechno, co potřebujete pro péči o pleť, vlasy a dokonce i zuby.

(Lidových opravné)