Ginger - užitečné vlastnosti pro ženy


Ginger - užitečné vlastnosti pro ženy

přírodní produkty Zázvor - kořen mnoho prospěšných vlastností a byl tradičně používán v mnoha kulturách pro své léčivé vlastností. Mnohé z nich jsou nezbytné pro zdraví a pohodu ženy, jako mražené stopoteplování, zvýšené libido během menopauzy, zabránit nevolnosti v průběhu těhotenství, a urychlit metabolismus.

Budeme vám vyprávět o příznivými účinky zázvoru týkající se žen a mluvil o různých originálních a příjemných způsobů, jak používat kuchyni. Ginger Ginger

léčivo (lat. Zingiber officinale), který se používá po staletí na východě, má zvláštní chuť. Jedná se o poněkud sladký, osvěžující a kořeněný produkt. Část, která se používá k jídlu, je oddenka, právě díky svým zvláštním vlastnostem.

výhody zázvoru pro zdraví

Pravidelná konzumace dámského zázvoru má takové pěkné vlastnosti:

 • přirozené protizánětlivé a analgetické: Ginger se doporučuje pro přírodní léčbu zánětlivých procesů nebo nemocí, které jsou doprovázeny bolestí, jako je například artritida, osteoartritida, fibromyalgie, nebo chronické únavy.
 • Pomoc při zažívacích obtížích: Zázvor pomáhá léčit špatné trávení, nadýmání, gastritida, žaludeční vředy, průjem, atd Pracuje také jako ochránce žaludku na alkohol nebo užívání léků.
 • Pomoc s perorálními infekcemi: zázvor pomáhá léčit různé typy infekcí a zánětlivých krčních procesů. Je také velmi užitečné při léčbě ztráty hlasu od profesionálních zpěváků.
 • D služby jsou splatné i nevolnost a zvracení: Ginger zvláště doporučuje použít v prvních měsících těhotenství, protože nemá nežádoucí účinky na plod či matku. Je to také nádherný přírůstek chemoterapie při léčbě rakoviny.
 • Ginger pomáhá předcházet chorobám moří. Ginger zajišťuje tepelnou
 • : rostlina má vysokou výhřevnost, pokud ji konzumovat interně nebo externě použity. Zvláště doporučujeme pro lidi, kteří neustále mrznou a pro každého v chladném období. V horké sezóně byste měli pamatovat na zázvor zvýšené pocení.
 • Ginger metabolismus, jen jednou řekl, funkce oteplování také stimuluje metabolismus, což je velmi užitečné, pokud chcete zhubnout. Zázvor
 • zvyšuje libido: kořen této rostliny je přírodní afrodisiakum. Doporučujeme, abyste si přípravu zázvoru a skořice s medem a vzít lžíci každý den.
 • Ginger předchází kardiovaskulárním onemocněním, stimuluje krevní oběh: ale pokud užíváte léky, užívání zázvoru může ovlivnit jejich výkon. V tomto případě, měli byste se poradit se svým lékařem.

Jak jíst zázvor jej konzumovat v několika způsoby:

 • surový kořen: můžete ji nastrouháme a přidat všechny druhy receptů. Prášek
 • : pro léčení specifických nemocí, doporučujeme přičemž zázvoru v práškové formě, aby bylo možné kontrolovat dávkování. Doporučujeme také, že ne více než 2 g denně a vždy konzultovat profesionální lékařem před použitím.
 • Crystal: Crystal Ginger snadno nalézt dnes v bylinných potravinových obchodů či skladů se sladkostí. Měli byste mít na paměti, že v takovém zázvor má vysoký obsah cukru.
 • Řešení: zázvor horké řešení je ideální pro lidi, kteří jsou citlivé na chlad. Čerstvá šťáva
 • : čerstvého zázvoru šťávy, pokud to není zneužíváno, a umožňuje přidat původní léčby odstín, jako je například šťávy, jako jsou jablka, ananas, mrkev, atd Esenciální olej
 • : Pokud jej najdete ve formě éterických olejů, můžete jej použít pro masáže, například k ohřevu studené nohy. Smíchejte silice ke svému pravidelnému hydratační krém a dobré promasazhuyte nohy. Bude to trvat jen velmi málo času a budete dávat pozor na to, jak dobře tento postup hřeje nohy.

originální recept můžete přidávat zázvor v některém z výše uvedených forem v některý z vašich receptů. Ten vám pomůže například přidávat šťavnaté a osvěžující chládek koláče, sušenky, nebo dokonce recepty chleba.

Můžete také vařit s mlékem nebo rostlinného nápoj s skořice, anýzu a kurkuma. Takže jste si lahodnou pikantní oteplování nápoj.

V japonské vaření nakládaný zázvor se často používá pro kombinacipokrmy, jako sushi. Možná jste nikdy nevšiml, když jíst sushi, ale tohle vypadá zázvor oranžovou deskou s velmi specifickou chutí. Japonský přidat zjemnit chuť po požití syrové ryby. Nakonec

,krystalizoval zázvor pomůže původně zdobit sladké i slané pokrmy. Můžete také přidat do horké rozpuštěné čokolády a necháme vychladnout v lednici, aby se chutné malé čokoládys pikantní nádech.

Obrázek se svolením chiot je běh a Renée S. Suen


Semena jsou bohaté na vápník

Semena jsou bohaté na vápník

Jsme zvyklí věřit, že mléčné výrobky jsou snad jediným zdrojem vápníku. Ale co se vlastně děje s vápníkem z mléka? Výživáři říkají, že v mléčných výrobcích není dostatek hořčíku, takže vápník je s kostí špatně stagnuje. Je také třeba připomenout, že mnoho lidí trpí netolerancí vůči laktóze, protože tento živočišný enzym není vždy dobře zpracován tělem.

(Lidových opravné)

Nouzové výhody piva

Nouzové výhody piva

Přírodních produktů Pivo je jedním z nejoblíbenějších nápojů na světě, to je obvykle nápoj s přáteli po náročném dni v kanceláři nebo na pláži, užívat si výhled na oceán. Navíc, víte, že pivo přináší mnoho zdravotních výhod, pokud ho pijete ve středně velkém množství? V tomto článku se s vámi podělíme o některé z výhod, které možná nevíte.

(Lidových opravné)