Ginger - užitečné vlastnosti pro ženy


Ginger - užitečné vlastnosti pro ženy

přírodní produkty Zázvor - kořen mnoho prospěšných vlastností a byl tradičně používán v mnoha kulturách pro své léčivé vlastností. Mnohé z nich jsou nezbytné pro zdraví a pohodu ženy, jako mražené stopoteplování, zvýšené libido během menopauzy, zabránit nevolnosti v průběhu těhotenství, a urychlit metabolismus.

Budeme vám vyprávět o příznivými účinky zázvoru týkající se žen a mluvil o různých originálních a příjemných způsobů, jak používat kuchyni. Ginger Ginger

léčivo (lat. Zingiber officinale), který se používá po staletí na východě, má zvláštní chuť. Jedná se o poněkud sladký, osvěžující a kořeněný produkt. Část, která se používá k jídlu, je oddenka, právě díky svým zvláštním vlastnostem.

výhody zázvoru pro zdraví

Pravidelná konzumace dámského zázvoru má takové pěkné vlastnosti:

 • přirozené protizánětlivé a analgetické: Ginger se doporučuje pro přírodní léčbu zánětlivých procesů nebo nemocí, které jsou doprovázeny bolestí, jako je například artritida, osteoartritida, fibromyalgie, nebo chronické únavy.
 • Pomoc při zažívacích obtížích: Zázvor pomáhá léčit špatné trávení, nadýmání, gastritida, žaludeční vředy, průjem, atd Pracuje také jako ochránce žaludku na alkohol nebo užívání léků.
 • Pomoc s perorálními infekcemi: zázvor pomáhá léčit různé typy infekcí a zánětlivých krčních procesů. Je také velmi užitečné při léčbě ztráty hlasu od profesionálních zpěváků.
 • D služby jsou splatné i nevolnost a zvracení: Ginger zvláště doporučuje použít v prvních měsících těhotenství, protože nemá nežádoucí účinky na plod či matku. Je to také nádherný přírůstek chemoterapie při léčbě rakoviny.
 • Ginger pomáhá předcházet chorobám moří. Ginger zajišťuje tepelnou
 • : rostlina má vysokou výhřevnost, pokud ji konzumovat interně nebo externě použity. Zvláště doporučujeme pro lidi, kteří neustále mrznou a pro každého v chladném období. V horké sezóně byste měli pamatovat na zázvor zvýšené pocení.
 • Ginger metabolismus, jen jednou řekl, funkce oteplování také stimuluje metabolismus, což je velmi užitečné, pokud chcete zhubnout. Zázvor
 • zvyšuje libido: kořen této rostliny je přírodní afrodisiakum. Doporučujeme, abyste si přípravu zázvoru a skořice s medem a vzít lžíci každý den.
 • Ginger předchází kardiovaskulárním onemocněním, stimuluje krevní oběh: ale pokud užíváte léky, užívání zázvoru může ovlivnit jejich výkon. V tomto případě, měli byste se poradit se svým lékařem.

Jak jíst zázvor jej konzumovat v několika způsoby:

 • surový kořen: můžete ji nastrouháme a přidat všechny druhy receptů. Prášek
 • : pro léčení specifických nemocí, doporučujeme přičemž zázvoru v práškové formě, aby bylo možné kontrolovat dávkování. Doporučujeme také, že ne více než 2 g denně a vždy konzultovat profesionální lékařem před použitím.
 • Crystal: Crystal Ginger snadno nalézt dnes v bylinných potravinových obchodů či skladů se sladkostí. Měli byste mít na paměti, že v takovém zázvor má vysoký obsah cukru.
 • Řešení: zázvor horké řešení je ideální pro lidi, kteří jsou citlivé na chlad. Čerstvá šťáva
 • : čerstvého zázvoru šťávy, pokud to není zneužíváno, a umožňuje přidat původní léčby odstín, jako je například šťávy, jako jsou jablka, ananas, mrkev, atd Esenciální olej
 • : Pokud jej najdete ve formě éterických olejů, můžete jej použít pro masáže, například k ohřevu studené nohy. Smíchejte silice ke svému pravidelnému hydratační krém a dobré promasazhuyte nohy. Bude to trvat jen velmi málo času a budete dávat pozor na to, jak dobře tento postup hřeje nohy.

originální recept můžete přidávat zázvor v některém z výše uvedených forem v některý z vašich receptů. Ten vám pomůže například přidávat šťavnaté a osvěžující chládek koláče, sušenky, nebo dokonce recepty chleba.

Můžete také vařit s mlékem nebo rostlinného nápoj s skořice, anýzu a kurkuma. Takže jste si lahodnou pikantní oteplování nápoj.

V japonské vaření nakládaný zázvor se často používá pro kombinacipokrmy, jako sushi. Možná jste nikdy nevšiml, když jíst sushi, ale tohle vypadá zázvor oranžovou deskou s velmi specifickou chutí. Japonský přidat zjemnit chuť po požití syrové ryby. Nakonec

,krystalizoval zázvor pomůže původně zdobit sladké i slané pokrmy. Můžete také přidat do horké rozpuštěné čokolády a necháme vychladnout v lednici, aby se chutné malé čokoládys pikantní nádech.

Obrázek se svolením chiot je běh a Renée S. Suen


Nejlepším způsobem, jak snížit žaludeční kyseliny

Nejlepším způsobem, jak snížit žaludeční kyseliny

Přírodní prostředky kyselý, také známý jako pálení žáhy - zažívací onemocnění, které je způsobeno žaludeční kyseliny proudící do jícnu a úst. To se stane, když jsou svaly zodpovědné za udržování šťáv v žaludku, oslabená, takže potřebné snížení žaludeční kyseliny. Klíčovým příznakem kyseliny je nepříjemný pocit pálení v dolní části hrudníku.

(Lidových opravné)

Jak překonat suché oči přírodní prostředky přírodní prostředky

Jak překonat suché oči přírodní prostředky přírodní prostředky

Suché oko, také známý jako keratokonjunktivitida - nemoc, která se vyvíjí, když oči nevytvářejí dostatek slzy na povrch oka zůstávala mokrá. To způsobí, že zánětlivé reakce v citlivých tkáních a nepohodlí, včetně svědění, zčervenání a citlivost. Pokud není správně ošetřeno, může to vést ke zhoršení stavu rohovky a spojivek.

(Lidových opravné)