Kidney Disease: často vyskytují příznaky a léčba


Kidney Disease: často vyskytují příznaky a léčba

Natural znamená onemocnění ledvin. Začínají s intenzivní bolestí v pánevní oblasti a zpět, a často doprovázena horečkou. Pokud ji někdy pocit, víte, jak to může obtěžovat, protože chceme mluvit o těchto nemocech a kroků potřebných pro její prevenci a léčbu.

Jak vědět, pokud máte ledvin

nemoc infekce v jedné nebo dokonce obou ledvinách dochází, když bakterie připojit k nim, způsobující zánět a zasahování do jejich normální práci. Také pamatujte, že tyto infekce způsobují různé příznaky v močových cestách. Jinými slovy, bude si všimnete, že moč se liší od obvyklé, a můžete cítit bolest. Podívejte se na podrobnosti.

Příčiny onemocnění ledvin:

 • bakterie
 • infekci v
 • měchýře ledvinových kamenů
 • Diabetes
 • genetických abnormalit v ledvinách
 • cysta ledviny
 • Anémie
 • Snižování ochrany a oslabeným imunitním systémem

příznaků:

 • bolest břicha, dolní části zad, nebo dokonce v tříslech únava Horečka
 • naléhavost močení, ačkoliv moč může vyjít trochu. Při močení, cítíte bolest a pálení blikání
 • Nevolnost Ztráta chuti k jídlu

Domácí léky na infekce močových cest

Váš lékař předepíše léčbu a pravděpodobné, že bude antibiotika jsou nezbytná, jak se zbavit infekce. Kromě toho, že by bylo dobře doma postupovat podle těchto tipů. Jsou skvělé pro zlepšení celkové funkce ledvin, což usnadňuje jejich práci a pomáhat celé močové ústrojí.

 1. Jednu čajovou lžičku jedlé sody na den

  Nic není jednodušší a efektivnější. Jen vypít sklenici vody po hlavním jídle s lžičkou sody.Zajímá vás, co je to tajemství? To pomáhá ledviny filtrovat lepší komfort obsluhy a vyčistit, což eliminuje jakékoliv toxiny odvozené z této infekce. Takže nezapomeňte nikdy trvat déle než jednu čajovou lžičku jedlé sody na den.

 2. Pít dostatek vody

  To je základní. Dva litry vody denně. V důsledku toho se zbavit toxinů a zlepšit celkovou činnost ledvin, jater, a vlastně celé tělo. tím více vody pijete, tím lépe budete eliminovat bakterie, které mají vliv na ledviny. Můžete přidat trochu citrónové šťávy, aby bylo příjemnější k pití, ale jen pár kapek. Ale nepřidávejte cukr vůbec.

 3. Nejlepší džus - brusinkový džus

  Mnoho studií prokázalo: spotřeba brusinkové šťávy brání bakteriím přilepené ke stěnám močových cest a usnadňuje jejich vylučování v moči. Je to opravdu jednoduché. Doporučuje se vypít alespoň dvě sklenice denně. Pokud nemáte příležitost najít brusinkovou šťávu, skvělou náhradou bude například hrozno.

 4. Kokosová voda a její výhody pro ledviny

  Kokosová voda, stejně jako kokosový olej, jsou skvělé pro odstranění bakterií, které infikují ledviny. Je to také silné antibakteriální činidlo, které může zabíjet střevní bakterie i tehdy, když se stávají rezistentními na antibiotika. Takže neváhejte vypít alespoň dvě sklenice kokosové vody denně: když se probudíte a půjdete spát. Kokosový olej je také dokonalý, jestliže pijete dvě lžíce denně.

 5. Využijte konzumace chřestu

  Věděli jste, že chřest je vynikající čistič močových cest? Je schopen pomoci vyléčit infekce jak v ledvinách, tak v močovém traktu. Nedělejte si starosti, pokud si všimnete, že když jíte, vaše moč voní špatně, je to zcela normální. Jejich léčebné látky budou dělat svou věc ve prospěch vašich ledvin. Přidejte to do salátů a pečujte o své zdraví.

 6. Jablečný ocet

  Pokud máte infekce močových cest, vypijte sklenici vody s lžící jablečného octa. Je také skvělým nástrojem pro zabránění pomalému trávení. V podstatě je dobrým spojencem celého trávicího systému a močového traktu. A co pití pití jednou denně po večeři? Potřebuješ jen polévkovou lžíci na sklenici vody. To bude ve vaší prospěch.

 7. zázrak jednoduchého celeru kapely

  To je velmi snadný způsob, jak snížit infekce ledvin. Jak to udělat? Je to snadné, stačí jen dát dvě stonky celery do mixéru, dva tlusté plátky ananasu a šálek čaje z heřmánku. Přidejte litr vody a vypijte pití po celý den. Všimnete si, jak dobře se cítíte.


Domácí prostředky pro bělení zubů produkty

Domácí prostředky pro bělení zubů produkty

Natural Věděli jste, že některé potraviny, které jíme může způsobit ztrátu bílé zuby žloutnutí nebo postupné? To může být také způsobeno kouřením cigaret. Nicméně, zuby mohou být vráceny k jejich přirozené barvě pomocí určitých zubních procedur, které okamžitě změní jejich barvu. Navíc existují domácí metody, které mohou tento problém odstranit.

(Lidových opravné)

Jak rychle zastavit svalové křeče nástroje

Jak rychle zastavit svalové křeče nástroje

Fyzické Svalové křeče mohou být velmi bolestivé, proto je důležité vědět o rychlé a přírodní způsoby, jak k jejich odstranění, a to zejména pokud často trpí nich. S dnešním článku se dozvědět nějaké efektivní řešení těchto problémů a náhlé bolestivé křeče. Svalové křeče Tato porucha je mnohem běžnější, než si možná myslíte.

(Lidových opravné)