Umělci obnovit ženskost po rakovině prsu


Umělci obnovit ženskost po rakovině prsu

Zajímavosti Podle Světové zdravotnické organizace, každý rok je diagnostikováno 1,380,000. Nových případů rakoviny prsu, ale úmrtnost na toto onemocnění klesá. Včasná diagnóza se stále inovativních způsobů léčby postupně zvyšovat životnost těch diagnostikován s nemocí a umožní obnovit ženskost.

jednoduchých nebo radikální mastektomii nutí ženy, aby tento subjekt změnit, a vytváří rány, které je obtížné léčit. Jak víte, rakovina prsu má dlouhé fyzické, emocionální a psychické poškození.

Mnoho pacientů ukazuje, že je nutné zabývat se ztrátou prsu nebo mastektomii, během kterého se odstraní bradavky a dvorce. Dnes

skupiny jako „Mistři tetování na rakovinu prsu,“ poskytnout tyto odvážné ženy šanci obnovit svou ženskost.

Vysvětlíme, jak přesně to dělají.

Recovery ženské sebevědomí pomocí speciální tetování

Mnozí lidé jsou ve skutečnosti proti tetování, protože si myslel, že tlačí obraz kůže, která vydrží po celý život.

Ale ať se nám to líbí nebo ne, tyto příběhy ukazují, jak jednoduché tetování může pomoci ve zvláštních případech, jako je rakovina prsu.

Nenechte si ujít: Ten člověk dělá „dočasné tetování“ rozveselit nemocné děti

Stephanie nedávno získaných z rakoviny prsu. Po mastektomii si vybrala rekonstrukční chirurgii. Nicméně

rekonstrukce prsu - složitý proces, který bradavka není dobře reagovat.

Dnes je běžná praxe, známá jako "barvení". Jedná se o tetovací techniku. Bohužel jej využívá velmi málo nemocnic a lékařských klinik. Další faktor, který je třeba zvážit: to není navždy. Před několika lety

, Jerome Velasco, tetování z Madrid (Španělsko) zahájila nový projekt na sociálních sítích, které nabízejí své služby zdarma tetování „bradavky“ na prsou žen, kteří ji potřebují.

Díky této iniciativě má ​​Stephanie opět hruď. Vysvětlila, že letos v létě na pláži, že její dcera, „Mami, vaše plavky vyskočil, prykryysya protože lidé mohou vidět vaše prsa!“

Tato slova jí velmi šťastná. "Mám znovu hruď," usmála se.

skutečně zvláštní tetování

Pacienti s rakovinou, kteří provedli mastektomii, vědí, že ne všechny tetování souhlasí. Bradavky a areoly jsou důležitou součástí ženskosti.

Nezáleží na tom, že je nikdo nevidí, kromě ženy a jejího partnera.

Jde o jemnou oblast ženského těla. Ztráta v důsledku operace na jedné nebo obou prsou je traumatickou a citlivou zkušeností.

Mistr tetování Jero Soriano to dobře ví. Používá směs barviv, jako je oranžová a hnědá, aby simulovala strukturu areola a bradavky, aby ženám poskytla sebevědomí, které si zaslouží tolik.

  • Je třeba poznamenat, že po rekonstrukci prsu u ženy existují dvě tělesné masy, které nevypadají jako přirozené prsy.
  • Mohou mít vhodný tvar, aby vypadali dobře v oblečení, ale stále chybí něco.

Absence bradavky může ovlivnit sebevědomí mnoha žen (toto se nestane všem, protože každá osoba se s touto situací vyrovná individuálně).

Chirurgové a mistři tetování obnovují ženskost

Toto je společné úsilí. Aby tyto ženy byly plně obnoveny, lékaři a mistři tetování musí napodobovat dokonalou hruď.

Měli byste také číst: Vědci objevili produkt na prevenci rakoviny prsu

Přestože se čaroděj zabývá citlivou záležitostí, je téměř nemožné neptat se a nesmí být vystaven osobní anamnéze každé z těchto žen. Ti, kteří přežili, jsou nadějní.

Podle něj jsou takovéto tetování obvykle prováděny v soukromé klinice. Často stojí od 300 do 400 eur, což je docela hodně.

Ceny by neměly být takové, aby vzaly v úvahu osobní situaci ženy. Mnoho z nich už strávilo na jiných předmětech, jako jsou paruky, aby stále cítili ženy.

Tyto detaily jsou zaměřeny na obnovu důstojnosti žen. Ztráta vlasů a hrudníku je jako tříštění ženskosti.

Budou vždy krásné v našich očích.

Individuální realita každého jednotlivce je však jedinečná a jedinečná. Někteří trpí ničivými účinky rakoviny více než jiní. Ale takové tvůrčí nápady, jako tyhle tetování, dávají ženám naději, že jejich ženskost bude obnovena.

Pilulka pro detekci rakoviny prsu

I když je účinek této pilulky ještě testován, může se stát přesnější diagnózou rakoviny prsu a léčba této nemoci mnohem účinnější.


Mýty o cukrovce, které je třeba zapomenout

Mýty o cukrovce, které je třeba zapomenout

Zajímavých faktů Když je člověk diagnostikován „diabetes“ je nejtěžší věc pro ni - je přijmout oběti, že musí jít. Již chleba nebo výrobky obsahující kukuřici. Navíc, tito lidé by měli věnovat rechyma, které sestavují tisíce mýtů o cukrovce, jste pravděpodobně slyšeli. tentokrát jsou rozčarovaní, protože muset zajistit, že to, co dát do úst.

(Zajímavosti)

Jak zacházet s ječmenem ve vašich očích doma?

Jak zacházet s ječmenem ve vašich očích doma?

Především je třeba, abyste věděli, že ječmen na oku je zánět jedné z žláz víček. Není to velmi vážná nemoc, ale může to být docela bolestivé a otravné. Zpravidla se vyskytuje kvůli bakteriální infekci. V tomto článku se můžete dozvědět o přirozených způsobech léčby ječmene doma. Externí ječmen - Toto je zánět, který má červenou barvu.

(Zajímavosti)