Zhubnout pomocí lilek


Zhubnout pomocí lilek

hubnutí Lilek - je jedním z těch zeleniny, které se používají v mnoha receptů, které jsou chutné a protože lidé rádi je přidat do jídel. Kromě toho existuje ještě něco, o čem byste nemohla hádat. Lilek vynikající pomáhat v boji proti obezitě, kvůli vysokému obsahu vody, tuku a kalorií malé, že jsou dokonale hodí pro dietní.

Lilek pochází z Indie. Jsou to jen poklady léčivých vlastností pro zdraví. Proto je nutné tuto zeleninu zahrnout do stravy. Jsme rádi, že s vámi sdílíme perfektní program pro týdenní úbytek hmotnosti s lilkovou vodou. Užitečné vlastnosti lilek

Tato zelenina pomáhá trávení potravy a tudíž spalovat tuk v těle, to je vzhledem k obsahu saponinu, která brání vstřebávání tuků.

 • celulitidu
 • má protizánětlivé vlastnosti
 • Redukuje volné radikály, které napadají buňky
 • Prostřednictvím obsahu vlákniny v semenech, lilek je vynikající laxativum
 • Velmi užitečné pro játra a močového měchýře
 • reguluje hladinu cholesterolu
 • poskytuje vápník, draslík, sodík, fosfor , železo ...

Jak pomáhá lilek snižovat váhu?

Jak již bylo zmíněno dříve, lilek obsahuje saponinu, prvek, který snižuje tuku asimilace. Odborníci na výživu doporučují užívat lžičku vodu nebo džus, což závisí na tom, co se vám líbí víc. Tato šťáva pomáhá očistit tělo toxinů a zlepšuje funkci ledvin v důsledku močopudné vlastnosti. Kromě toho, díky klinkovyny v semenech, lilek zlepšuje střeva, zabraňuje zácpy a syndromu dráždivého tračníku. doporučuje vypít jednu sklenici šťávy před první lilek misky, takže tuky nejsou tráveny v těle. Nicméně, aby se zhubnout, je třeba dodržovat dietu s nízkým obsahem tuku, a jak cvičit alespoň půl hodiny denně. Lilek - velký spojenec v boji proti nadváze, ale sám o sobě, bez vyvážené stravy, to nepomůže.

recept na hubnutí s džusem lilek

Za prvé, měli byste vědět, že lilek nemůže jíst syrové. Ujistěte se, že vaříte, protože uvnitř obsahuje alkaloid solanin, který je toxický pro tělo. Pokud ji budete jíst syrový, může to způsobit bolesti žaludku a bolesti hlavy. Při výběru lilku v obchodě, zkuste koupit pevný jeden. Ingredience

 • Jedna poměrně velký lilek
 • půllitr vody šťáva z jednoho citronu instrukcí
 1. připravit na zahájení čistéslupkou lilek a nakrájíme na malé kousky.
 2. Pak je vložte do misky se studenou vodou (půl litru) a nechte stát několik hodin. Pokud chcete, připravte si džus o den dříve, abyste se připravili ráno. Poté, co lilek trval, ohřejte vodu na vaření. Nechte jej vařit alespoň 15 minut. Po vaření vody přidáme citronovou šťávu
 3. .Pak snížit oheň a
 4. nechat na 10 minut .Nalijte vše do mixéru a protřepte vodu a lilek na homogenní hmotu. Musíte dostat šťávu.
 5. Nezapomeňte, že lilek šťáva pít 15 minut před prvním jídlem v dobách, kdy chcete dietu.

Docela často, můžete přidat citrónovou šťávu chuť, aby to není tak hořký a nápoj bude příjemné. V kombinaci s citrusem bude tato šťáva mnohem chutnější. Měli byste také vědět, že pokud pijete takovou šťávu denně, snížíte hladinu cholesterolu.

Pamatuj, lilek pomáhá redukovat tuk asimilaci, ale aby se rychle zhubnout, měli byste jíst vyváženou a nezapomeňte na cvičení.


Jak zhubnout, pokud máte hypothyroidism

Jak zhubnout, pokud máte hypothyroidism

Hubnutí Hypothyroidism je jednou z nemocí, které mohou mít vliv na štítnou žlázu, který je zodpovědný za regulaci metabolismu a vylučování hormonů, které jsou důležité pro zdravý fungování těla. Tato porucha se vyskytuje pokud je přiděleno dostatečné množství hormonu štítné žlázy, což vede k nižší celkové metabolismu a ztěžuje udržet stabilní a zdravou váhu.

(Ztráta váhy)

Změny životního stylu, které vedou k hubnutí ztráta hmotnosti

Změny životního stylu, které vedou k hubnutí ztráta hmotnosti

Balanced hmotnost závisí na takových užitečných návyků dokonce více než z stravy na hubnutí. Dobré návyky - je také užitečný a vyvážený způsob, který vám pomůže cítit se lépe a snadno oběti. Zde vám přinášíme několik jednoduchých tipů, které lze snadno sledovat, berou jen velmi málo času a jsou drahé hubnutí.

(Ztráta váhy)