Pomocí detox nápoje


Pomocí detox nápoje

Hubnutí „Detox“ - je jedním z nejlepších způsobů, jak zlepšit kvalitu života, brání vzniku chorob, s cílem obnovit rovnováhu v těle, zhubnout a zlepšit celkový zdravotní stav.

Detoxikace - proces, který stimuluje tělo k odstranění toxinů a škodlivých látek, které mohou hromadit v důsledku podvýživy, nebezpečí pro životní prostředí, sedavý způsob života a dalších nepříznivých faktorů.

Kromě vylučování škodlivých látek, detoxikace pomáhá zlepšit všechny vnitřní orgány a systémy, a zajišťuje správný výkon všech funkcí.Kromě toho, vylučování toxinů a jeho celkové čištění je nezbytné pro lidi, kteří chtějí zhubnout.

Pokud také chcete, aby vaše tělo tón a zbavit nahromaděných toxinů, aby se zhubnout, používat naše recepty detox nápoje můžete snadno připravit doma.

Detox Nápoje na bázi limonády

Tento detox nápoj limonáda je velmi účinný díky kyselina askorbová obsažená v citrony. Citrus stimulují vylučování toxinů z těla a zlepšení metabolismu, který je určen pro ty, kteří chtějí zhubnout velmi důležité.

Kromě citronu, v detox nápoje zahrnují produkty, jako je javorový sirup a červené papriky, což dále zvyšuje účinnost tohoto nástroje. Složení

:

 • 2 lžíce čerstvě vymačkané citronové šťávy
 • 2 lžíce přírodní javorový sirup
 • špetkou červené papriky 230 ml

čištěná voda Metoda: Smíchejte všechny složky

napít vody a nechá se vyluhovat po dobu několika minut. Doporučujeme denně konzumovat 6-8 sklenic tohoto nápoje.

Green detox kapela zeleniny obsahují vysoké množství živin. Vzhledem ke své četné blahodárné vlastnosti těchto zeleniny pomáhají očistit tělo toxinů. Tento zelený pás se skládá ze tří různých druhů zeleniny, které pomáhají zlepšit trávicí systém, posiluje imunitní systém, vylučovat přebytečnou tekutinu a stimulovat proces hubnutí.

Složení:

 • 3 mrkve
 • 3 listy collard
 • 2 stonky celeru
 • 2 řepa
 • 1 tuřín
 • pivpuchka špenát
 • pivholovky zelí
 • pivpuchka čerstvé petrželky
 • pivtsybulyny
 • 2 stroužky česneku

Metoda:

Dejte všechny ingredience do stacionárního mixéru a pečlivě rozšleháme . Napijte takový nápoj na prázdný žaludek.

Pampeliška čaj Pampeliška čaj působí močopudně a čistící nápoj, který pomůže přivést tělo škodlivých látek a přebytečné tekutiny a podporuje hubnutí. Tento čaj je charakterizovánvysokým obsahem vitamínu A, draslíku, železa a vápníku. Pampeliška čaj je silný hepatoprotektivní činidlo, a přesto je schopen organizovat práci ledvin. Složení

:

 • 6 lžic sušeného kořene pampelišky
 • 12 lžíce čerstvých listů pampelišky
 • 1 litr čisté převařené příprava vody

:

počkat, dokud se voda vaří, potom se přidá zbytek složek nápoje. Nechte ho po dobu 10 minut. Pijte připravenou infuzi po celý den.

Juice Brusinková šťáva, vymačkané z čerstvých brusinek jsou vynikající nápoj, který pomáhá očistit tělo. Studie provedené odborníky z kliniky Mayo, „“ (USA), prokázaly, že pravidelná konzumace brusinkové šťávy pomáhá zabránit infekci močových cest a vředů. Tento nápoj obsahuje velké množství vitaminu C, antioxidanty, minerály a další živiny, které jsou nezbytné k odstranění toxinů z těla.

Složení: 0,5 l

 • brusinkové šťávy 1 lžíce jablečného pektinu a vláknina psyllium

1 šálek vody Příprava:

brusinkové šťávy se rozpustí ve sklenici vody, potom se přidá ke směsi 1 lžíce jablečného pektinu a vláknina psyllium. Pečlivě promíchejte všechny ingredience a pijte, dokud nebude šťáva čerstvá.

pomerančový a jablečný džus

tento lahodný šťáva nejen pomáhá očistit tělo toxinů, ale také přispět ke snížení hmotnosti, protože má schopnost zlepšují trávení a zajistit dlouhodobou pocit sytosti, který brání přejídání a přebytek vašich denních kalorií.

Složení: 4 pomeranče

 • 1 jablko 0,5 l Příprava minerální vody

:

prvé, zmáčknout šťávu z jablek. Pak udělejte totéž s pomeranči a poté pomerančový džus s jablkem. Nalijte obě šťávy do stacionárního mixéru a dobře protřepejte. Pijte okamžitě po vaření.

Berte na vědomí!

Tyto detox nápoje jsou vynikající přírodní prostředky pro spalování tuků, v kombinaci s správné diety a cvičení. Při pravidelném používání detoxikačních nápojů si rychle všimnete pozitivní změny v trávicím procesu a naučit se lépe kontrolovat vaši chuť k jídlu.


Jak snížit pasu přirozeně

Jak snížit pasu přirozeně

Hubnutí Mnoho žen by chtěla mít tvar přesýpacích hodin, aby poprsí bok a rozhlédl se. V tomto článku vám řekneme, jak snížit pas a vypadat perfektně v nejkratší možné době. Pánský pás, pánský pas Jak jsme již zmínili, Tato část těla vypadá jinak v závislosti na tom, jestli jste muž nebo žena. To neznamená, že obě pohlaví nechtějí mít atraktivní pas.

(Ztráta váhy)

Tenký s citronem-Lilek vody

Tenký s citronem-Lilek vody

Mnoho lidí říká, že "zázrak-voda". Jedná se o velmi jednoduchý recept, který nejen pomáhá odstranit nežádoucí kilo, ale také vám dodává více energie po celý den. Všichni víme o obrovských přínosech lilku pro zdraví. Víte však, že tím, že kombinujete baklažán s citronem, můžete zvýšit užitečné vlastnosti?

(Ztráta váhy)