Kdo jste: vizuální, kinestetické nebo zvukové? Zajímavosti


Kdo jste: vizuální, kinestetické nebo zvukové? Zajímavosti

Jak víte, lidé mají pět smyslů, jímž vnímají svět kolem nás:vůně, chuť , dotek, zrak a zvuk. Za účelem interakce s prostředím a získávání informací z něj obvykle každý z nás používá jednu nebo dvě nebo dokonce více pocitů. Chcete vědět, který z nich je nejvíce rozvinutý ve vás?

Jak komunikujete s okolním světem?

Tato teorie byla formulována neurolingvistické programováníth ma Tvrdí, že svět, ve kterém jsme mo život, vnímány každý člověk jinak. Každý z nás ho vnímá prostřednictvím těch pocitů, které jsme nejvíce rozvinuli podle typu osobnosti.

Je zajímavé informace, které by měly být vzaty v úvahulepší pochopit sami. Je možné, že používáte vícee, než jedene pěti smyslů. Je také zajímavé, že tuto teorii podporuje myšlenku dominance hemisfér mozku, podle kterého se předpokládá, že existují lidé, kteří používají levou stranu mozku aktivnější a mají tendenci být náchylnější k logické operace. Velice mají rád objednávku. Na druhou stranu

, někoho, kdo používá více pravou stranu, charakterizován jako tvůrčí,flexibilní a inovativnía osobnostní. Neuro-lingvistická psychologie studuje tyto oblasti, aby zjistila, jak lidé hodnotí svět kolem sebe. Chcete vědět o vašem přirozeném sklonu? Pak zjistíme, kdo jste: vizuální, kinetický nebo zvukový.

  1. Vizuálnía

Potřebujete absolutní mlčení při čtení nebo studiu? Pro lidi s vizuální nadvládu , je obvykle nutné mít klidné, aby se mohli soustředit. Zapnutí hudby k odpočinku při cestě autem, ale pokud hledáte pro přesné adresy, nebo je potřeba dávat pozor, zapnete rádio zklidnit a soustředit se.

Ca lidé mimořádně energický a pozorný. Oni oceňují detaily a zřídka produkují něco z pohledu. Když potřebujete něco zapamatovat, je pro ně snazší zapamatovat si obraz, proto by si měli vzít poznámky. Milují odpočívat a odpočívat v parku nebo v lese.

  1. Audios

Jste nakloněn k nahlas vašim myšlenkám? Jiní mohou překvapit tento podivný zvyk, ale ve skutečnosti to dělá mnoho lidí. Všichni mluví, mluví k sobě a nacházejí tak své emoce. Kromě toho audios obvykle také rád poslouchat. Lepší si pamatují, když naslouchají jiným lidem a nahrávají je.Existují také lidé, kteří mají velmi výraznou osobnost a dobré komunikační schopnosti. Dokáží se dobře vyjadřovat a milovat poslouchat ostatní. Nic

záblesky minulosti ušima ,mohou současně sledovat konverzaci ff houkání a hudba. Audialy snadno přitom mnoho věcí ve stejnou dobu jako vizuální kontrast, někdy těžké se soustředit, pokud jim něco rozptyluje. Kinetika

  1. Co

vás zachytí žexia?Máte rádi něco s vlastními rukama? Jste dobře uvařená? Možná něco stavíte sami? Pracujete venku? Máte zahradu a máte rádi zahrádkářství? Hrajete sporty? Pokud ano, pravděpodobně budete kinetikou.

neurolinguistic eprogramováníhlásí, že kinestetyKa navzdoryklidu thcharakteru - emocionální charakter ,zvláště preferují ty pronásledování , že podlaha ‚souvisíz fyzického ohu neboruku tuto práci.Jsou to lidé, kteří se rádi účastní ve všech věcech než poslouchat. Vyjádřují své pocity prostřednictvím objetí, pohlazení a dokonce i jídla. Takové osobnosti jako celek nemají tendenci jít do detailů o tom, co mají zájem o vizuální kontrast. Jsou přímější a méně pozorní a uzamčeni. Rádi bychom si uvědomit, ,

, že většina z nás má vlastnosti jednotlivých typů. To je normální, ale určitý typ zvítězí. Vizuální, jako je mnohem uvolněnější než audialy nebo kinestetyky. Přesto jsou kinestetika klidnější a méně reflexní. Custom

ale všichniodlišné, ale pan eyrolinhvistychn eprogramování, nabízí zajímavouz hlediska toho, jak vnímámerealitou. Jak můžete zjistit, jaký typ osobnosti, jste klidnější a obav, zda více reflexivní, více lásky nebo vyjádřit pozorný a zamčené. Náš způsob života je úzce spjata s našimi smysly ... s radostí z toho, co vidíte, dotek, činnost, komunikace ... Takže prosím, řekněte mi, jak budete komunikovat s celým světem? Jste vizuální, zvuková nebo kinezistická?


Jak léčit psoriázu

Jak léčit psoriázu

Léčba psoriázy je zaměřena na snížení symptomů kombinací různých terapií. Jak léčit psoriázu závisí na případu každého pacienta, takže lékaři jsou vedeni specifickými příznaky. Jelikož onemocnění se projevuje odlišně, existuje mnoho léčivých přípravků pro její léčbu . Zbavují psoriázu av některých případech snižují následující příznaky: zánět; zarudnutí; peeling; svědění Obecně lze identifikovat několik kategorií léčby psoriázy.

(Zajímavosti)

13 Tajemství řezání cibule bez slz

13 Tajemství řezání cibule bez slz

Zajímavá fakta Téměř každý ví, že nepříjemný pocit pálení, která se vyskytuje v očích při krájení cibule na nějaké jídlo. Většina lidí čištění a řezání cibule dokonce přináší slzy . Pokud se někdo půjde do kuchyně najednou, můžete si dokonce myslí, že jste procházejí osobním dramatem. Zkušenost není příjemná.

(Zajímavosti)