Hot Dogs - ne pro děti


Hot Dogs - ne pro děti

Hot Dogs - populární typ rychlého občerstvení po celém světě, naše země není výjimkou. Nezpochybňujeme, že všichni někdy pokoušeli tuto bohatou chuť. Přes jejich velkou chutí a snadnou přípravu, párky v rohlíku může být škodlivé pro zdraví, protože obsahuje chemické přísady do masných výrobků, omáček a buchty.

lahodné a snadno vařit, hot dog se stal oblíbeným místem mezi dětmi. potravinářském průmyslu ví, že děti jsou nečitelné při výběru potravin a , bez ohledu na škody, které to přináší dětem v budoucnu společnost podporovat párky v rohlíku, že mladí lidé obtížné je opustit.

Přestože spotřeba hot dogy čas od času nezpůsobí velkou škodu na těle, odborníci obávají, že více a více lidí, většinou děti, tento produkt pravidelně.

Co je špatné s horkými psy?

Několik studií ukázalo nebezpečí častého používání hotových psů a jiného zpracovaného masa, například klobás.příčinou nepokojů je velký tlustý, sodík, purin, oleje, rafinované mouky, cukru a chemických látek, které mohou mít vliv na vaše zdraví v dlouhodobém horizontu.

V článku publikovaném vLos Angeles Times,epidemiolog na University of Southern California zjistili, že děti, kteří jedí více než 12 párky v rohlíku za měsíc 9 krát vyšší možnost nákazy leukémie.

Ve svém článku se uvádí rovněž další studie, které prokázaly, že děti, jejichž rodiče jedli párky v rohlíku na porod a děti matek, kteří jedli párek v rohlíku po dobu jednoho týdne v průběhu těhotenství - mají vyšší pravděpodobnost vzniku mozkové nádory .

Proč jsou pro tebe špinavé psy tak špatné?

Vedle výše uvedených látek studie ukázaly, že horké psy obsahují významné množství dusitanů, které se používají k uchovávání potravin a dodávají jim nový vzhled. Při vaření párky v rohlíku dusitanů v kombinaci s aminy, které se nacházejí v mase a tvoří karcinogenní sloučeniny, N-dusíku. Tyto sloučeniny byly předmětem výzkumu, a jsou spojeny s vyšším rizikem rakoviny jater, žaludku, mozku a jícnu.

Pro děti mohou tyto látky vést k dětské leukemii a mozkovým nádorům.

Jaké potraviny obsahují také dusitany?

Zelenina, zejména byliny, obsahuje také malé množství dusitanů. Tento případ je však zcela jiný, protože tento typ přípravku snižuje riziko vzniku rakoviny. Proč? To se může zdát rozporné na první pohled, ale dusitan v potravinách není škodlivé, protože nejsou v kombinaci s aminem, čímž se vytvoří stejné N-sloučeniny dusíku, které jsou horké dohah. Rostlinné dusitany jsou posilovány vitamíny D a C, které brání tvorbě škodlivých dusíkatých sloučenin.Zelenina je užitečná, bezpečná a pozoruhodná pro spotřebu.

Poznámka Na druhou stranu,všechny zpracované maso, včetně některých druhů ryb, hamburgerů a slaninou - obsahují karcinogenní dusitany.

Jak jednat?

  • Ne všechny hotové psy obsahují dusíkaté sloučeniny. Ve skutečnosti, dnešní trh má mnoho různých druhů hot dogů a párků, které nemají tyto složky a mohou být použity. Rozlišovat mezi párky v rohlíku můžete jíst a párky v rohlíku, které jsou špatné pro vás, pamatujte, že ty, které obsahují dusičnany mají atraktivní načervenalou barvu, dát jim svěží vzhled. Ty, které jsou pro spotřebu bezpečné, jsou obvykle méně chutné a méně atraktivní.
  • Jezte méně hotových psů, zejména pokud vaše děti jíst s vámi.
  • Nepoužívejte hot dogy trvale.Je možné jíst jen příležitostně, nejlépe v malých porcích.


ÚžAsné vlastnosti květák, které jste nebyli vědomi ani

ÚžAsné vlastnosti květák, které jste nebyli vědomi ani

Užitečné návyky Květák je jedním z nejužitečnějších zeleniny patřící do rodiny brukvovité ještě užitečnější pro brokolice. Květák se skládá z 85% vody a obsahuje malé množství sacharidů, bílkovin a tuků a je bohatý důležité vitaminy, minerály, antioxidanty a přírodní fitohimikaliyamy. V našem článku vám řekneme o výhodách karfiolu a jeho úžasných vlastnostech, takže si přečtěte!

(Užitečné návyky)

Proč po 40 začátech nejšťastnější období života ženy

Proč po 40 začátech nejšťastnější období života ženy

Jak jste starý? Jsem v tom věku, kdy se věci zdají klidnější, ale chci se dále rozvíjet. Mám dost času, abych své sny udržel v ruce a moje iluze se staly nadějí. Jsem ve věku, kdy někdy láska přichází v jasném záblesku a jste připraveni vzdát touhy a vášně. A někdy je to ráj odpočinku, jako třeba západ slunce na pláži.

(Užitečné návyky)