Dobrým příkladem - je to nejlepší způsob, jak vychovávat děti


Dobrým příkladem - je to nejlepší způsob, jak vychovávat děti

Každý rodič nějak ví, že je třeba dát dobrý příklad. Ale kolikrát se stalo, že jste požádali své děti, aby něco učinili určitým způsobem, ale jejich kroky byly proti slibu?

Pokud si nedodržuješ vaše slova, s největší pravděpodobností takové lekce budou marné.

Tento typ chování se neustále vyskytuje v rodinách, a to vše proto, že děti věnují pozornost tomu, co rodiče dělají.

Proto je nesmírně důležité být dobrým příkladem, abychom se vyhnuli hádkám, sporůma problémům. Přečtěte si tento článek:

Mezinárodní den rodiny: nejlepší dárek, který můžete dát život

slova rtů jen říci „Nedávejte nohy na stůl“ „nebo“ Dej své věci do koše, a nenechávejte na podlahu, „ale

předložit dobrý příklad je mnohem těžší. Pokud jeden nebo oba rodiče postaví nohy na stůl, dítě nechápe, proč dospělí mluví s ní sama, ale vlastně dělají opak.

Dítě se začne spoléhat na pokyny a opakuje chování rodičů

. To povede k nelítostné debaty, hádky, záchvaty vzteku a nečekaných aplikací ...Například, jakmile se dítě může ukazovat prstem na rodiče a řekl: „Proč bych neměl být kladen na stůl, pokud jste to udělal?“. S největší pravděpodobností pak jeden z dospělých dá dobře známou frázi "Protože jsem to řekl."

Opravdu si myslíte, že tato metoda bude fungovat? To je poměrně nespravedlivý rozsudek, který ve skutečnosti nemá smysl.

Určitě neposkytne požadovaný výsledek. Dokonce aniž si to uvědomíte,

můžete být člověkem, který způsobuje domácí hádky, i když se ve skutečnosti snadno vyhnout. Zodpovědnost a zátěž odpovědnosti, která se hromadí na vašich ramenou, může někdy ztěžovat věci a zabraňovat jim vidět věci tak, jak jsou.

Pokud se cítíte naštvaně nad svým šéfem nebo frustrovaný s partnerem, tak se dostanete tak či onak. Kdo tedy padne více než jiní? To je pravda, nejmenší členové vaší rodiny, ti, kteří ji vůbec nezaslouží.

Nedovolte, aby se to stalo.
Další informace o tom, proč vychovávat děti - nevytváří je a umožnit jim usadit

Neshoda - bomba pro dospívající

I když děti mohou někdy protestují proti non-slova a chování rodičů, když jsou malé,

v dospívání se zhoršuje. To bylo pak

měli především snažit, aby šly příkladem a být trpělivý, protože výraz „Protože jsem to řekl“ nefunguje. Nemůžete od jiných očekávat, že se sami neuděláte. Dobrým příkladem je nejlepší způsob, jak zvýšit děti, aniž byste je říkali a nevyžadovali nic jen proto, že jste rodiče.

Ano, rodiče mají právo na svůj názor, ale děti jsou také. Samozřejmě, síla patří dospělým, ale musí se naučit správně používat.Pokud si myslíte, že být dobrým příkladem je důležité, začne ztrácet důvěryhodnost

, který se později pokusí obnovit vysoký hlas,

hrozby a hádky, které přeměnit váš domov v peklo. V dospívání děti potřebují stabilitu, porozumění a hodně lásky, ne pláče a bezvýznamná slova.

Podívejte se na tento článek: objetí a polibky - nejlepší lék pro děti Nedávejte jim na roveň s ním

Když rodiče zlobit, pláč a začnou hádat se svým dítětem, jako by byli ve stejném věku,

důvěryhodnost je ztraceno.

být dobrým příkladem neznamená být pocit, tlačí , že jste zvolili nejjednodušší cestu, s cílem zvýšit hlasový příkaz a říct: „Vzhledem k tomu, že jsem tvůj otec / matka a musíte dělat to, co říkám.“

Pokud se s dětmi postavíte na rovinu, zhoršuje to jen situaci. To však nemusí dělat, musíte být dobrým příkladem.

Pravděpodobně máte všechny možné odpovědnosti, finanční problémy a obavy o budoucnost vašich dětí. Alenikdy nezapomněl ukázat jim, jak moc je milují.

Nakonec musí některé děti vidět každý den jen nesmyslné křik a hádky

. A kde je pak láska? Kde je pochopení? Než tuto stránku opustíte, viz:ne pěstovat poslušnost ze strachu, vychovávat dítě s láskou

Pokud pracujete každý den být lepším člověkem a učit se ze svých chyb, pak jste na správné cestě.Snažte se být nejdokonalejší verzí sebe a vaše děti vás budou následovat.


Bolesti kostí, poradenství a léčba

Bolesti kostí, poradenství a léčba

Zajímavých faktů cyst bolesti velmi citlivé a nepříjemné, nejčastěji vidět u starších lidí v důsledku nedostatku živin, opotřebení, trhliny a jiné poškození. Tato bolest přináší mnoho nepříjemností a může ovlivnit jednu nebo skupinu kostí v těle. Ale v podstatě je bolest vysledována v rukou, nohách a podpatcích.

(Zajímavosti)

Co to svědí? Zajímavosti

Co to svědí? Zajímavosti

By si to uvědomovali, vy Chukhai různé části těla. Po přečtení těchto řádků samozřejmě začnete a věnujete více pozornosti. Svědění kůže nemusí nutně indikující poruchu, je přirozená reakce (po obdržení signálu z mozku) zmírnit nějaký smysl. Proč kůže svědí? V průměru máme 2 metrů čtverečních kůže, proto je největším orgánem těla.

(Zajímavosti)