Studené ruce, důvody, které by měl každý vědět


Studené ruce, důvody, které by měl každý vědět

zdraví Tvé ruce jsou studené jako led. Dotknete-li se někoho, lidé okamžitě začnou stěžovat na svých studených rukou. Pravděpodobně mnoho lidí je s touto situací obeznámeno. Nebudeme jít špatně, když řekneme, že se jedná o poměrně častý jev, kterým čelí většina lidí.

To je důvod, proč jsme se rozhodli vám říci podrobněji o možných faktorech, které mohou být příčinou fenoménu „studených rukou“.

studené ruce, ať už je to způsobeno tím něco vážného?

někdy bezdůvodně, že si všimnete, že vaše ruce se stal náhle ochladilo. V zimě, samozřejmě, měli byste nosit rukavice, někdy i doma, ale co dělat v létě, je-li vaše ruce nejsou trochu chladnější, než je obvyklé.

Za prvé, měli byste vědět, že studené ruce nemusí vždy znamenat zdravotní problémy, protože každý člověk je jiný a reaguje jinak na teplo a chlad, někteří lidé jsou citlivější než jiné.

Protože tento jev je obvykle docela normální, ale existuje několik věcí, které byste měli mít na paměti, například, když se často zjistíte, že vaše ruce jsou za studena ihned po velké únavě.

V tomto případě byste se poradit s lékařem určit příčinu tohoto vztahu. Snížení tělesné teploty, v kombinaci s únavou, může být příznakem problémů s cirkulací. Zjistěte podrobněji, co jiného to může být.

1.Holodni ruky, hypotyreózy?

hypotyreóza - nerovnováhu v štítné žlázy, což způsobuje zpomalení metabolismu, když některé hormony vylučovány na nižších úrovních než normální.

To může vést k přibývání na váze, změny na kůži a vlasy, a přimět lidi více citlivé na chlad. Ruce a nohy jsou téměř vždy studené na dotek. Lékař může provést přesnou diagnózu a předepíše léčbu a mohou nabídnout změnit stravu na zvýšení úrovně jódu v těle.

2. studené ruce, ať už jde o Raynaudův syndrom?

Název může být trochu vyděsit, ale měli byste si starosti. To není vážné onemocnění. To ovlivňuje malé krevní cévy v prstech rukou a nohou. Potom, co se stane je, že tělo stahuje tyto cévy, když je teplota rychle klesá, nebo když narazíte na stres a úzkost.

V důsledku toho špičky prstů na rukou a nohou jsou mírně modré a můžete cítit výrazné nepohodlí a brnění. Po obnovení průtoku krve, tyto oblasti se stal zarudlá a brnění se stává výraznější, téměř způsobuje pocit tepla. Takže pokud někdy máte studené prsty na rukou a nohou, v takovém případě byste měl poradit s lékařem.

3. Studené ruce: možná anémie?

Toto je pravděpodobně nejčastějším důvodem, který může způsobit „studené ruce“ a je to z důvodu snížení železa v těle. únava, ztráta zrychlil vlasy, křehké nehty mohou být příznaky chudokrevnosti. Jednoduchý krevní test vám řekne, zda jste viděli v této nemoci, a lékař předepíše optimální léčbu. Nebojte se!

4. Studené ruce: Problematika oběhu nebo obezity?

Můžete být velmi štíhlá. Nízká vrstva tuku snižuje vnitřní teplotu vašeho těla, takže se cítíte chladnější než obvykle. To samozřejmě je možné.

také třeba mít na paměti, problémy s oběhovým - zejména pokud máte pocit mravenčení, která vám dává třít prsty a masáže ke zlepšení krevního oběhu. Typicky, kromě studené ruce, můžete také všimnout značné ochlazení.

Pokud si všimnete prvních příznaků „studených rukou“, které jsou navíc doprovázeny prodloužené únavou, důrazně doporučujeme, abyste se obrátili na svého lékaře. Pravděpodobně to není vážný a nepředstavuje žádnou hrozbu pro zdraví, ale vyloučit veškeré pochybnosti, ty nejlepší řídit se pokyny lékaře.

Nikdy se nepokoušejte diagnostikovat onemocnění a léčit sami - jste na riziko poškození zdraví a způsobit další vážné problémy. To je riziko, že nestojí za převzetí.


Zapomeňte na tuhé nohy kvůli dvěma přírodním složek

Zapomeňte na tuhé nohy kvůli dvěma přírodním složek

Pevné nohy, které se často stávají kvůli kukuřici, je pro mnoho lidí skutečným problémem. Kůže ztrácí svou měkkost kvůli konstantnímu tlaku obuvi a tření. To je považováno za estetický problém, který vypadá nezajímavě a nepohodlně. Nicméně obvykle tvrdé nohy vůbec neškodí zdraví. Často je kůže hrubá u kotníků nebo na palci.

(Krása)

Jak udržet prsní svaly v tónu

Jak udržet prsní svaly v tónu

Vaše prsa mohou ztratit elasticitu z několika důvodů: kojení, věk, úbytek hmotnosti. Nicméně, existují jednoduché cvičení, které mohou pomoci udržet hrudní svaly v tónu. Před začátkem jakéhokoli cvičení musíte být opatrní, nejprve musíte udělat správné zahřátí , začít provádět velmi jednoduché cvičení, které nevyžadují příliš mnoho úsilí.

(Krása)