Studené ruce, důvody, které by měl každý vědět


Studené ruce, důvody, které by měl každý vědět

zdraví Tvé ruce jsou studené jako led. Dotknete-li se někoho, lidé okamžitě začnou stěžovat na svých studených rukou. Pravděpodobně mnoho lidí je s touto situací obeznámeno. Nebudeme jít špatně, když řekneme, že se jedná o poměrně častý jev, kterým čelí většina lidí.

To je důvod, proč jsme se rozhodli vám říci podrobněji o možných faktorech, které mohou být příčinou fenoménu „studených rukou“.

studené ruce, ať už je to způsobeno tím něco vážného?

někdy bezdůvodně, že si všimnete, že vaše ruce se stal náhle ochladilo. V zimě, samozřejmě, měli byste nosit rukavice, někdy i doma, ale co dělat v létě, je-li vaše ruce nejsou trochu chladnější, než je obvyklé.

Za prvé, měli byste vědět, že studené ruce nemusí vždy znamenat zdravotní problémy, protože každý člověk je jiný a reaguje jinak na teplo a chlad, někteří lidé jsou citlivější než jiné.

Protože tento jev je obvykle docela normální, ale existuje několik věcí, které byste měli mít na paměti, například, když se často zjistíte, že vaše ruce jsou za studena ihned po velké únavě.

V tomto případě byste se poradit s lékařem určit příčinu tohoto vztahu. Snížení tělesné teploty, v kombinaci s únavou, může být příznakem problémů s cirkulací. Zjistěte podrobněji, co jiného to může být.

1.Holodni ruky, hypotyreózy?

hypotyreóza - nerovnováhu v štítné žlázy, což způsobuje zpomalení metabolismu, když některé hormony vylučovány na nižších úrovních než normální.

To může vést k přibývání na váze, změny na kůži a vlasy, a přimět lidi více citlivé na chlad. Ruce a nohy jsou téměř vždy studené na dotek. Lékař může provést přesnou diagnózu a předepíše léčbu a mohou nabídnout změnit stravu na zvýšení úrovně jódu v těle.

2. studené ruce, ať už jde o Raynaudův syndrom?

Název může být trochu vyděsit, ale měli byste si starosti. To není vážné onemocnění. To ovlivňuje malé krevní cévy v prstech rukou a nohou. Potom, co se stane je, že tělo stahuje tyto cévy, když je teplota rychle klesá, nebo když narazíte na stres a úzkost.

V důsledku toho špičky prstů na rukou a nohou jsou mírně modré a můžete cítit výrazné nepohodlí a brnění. Po obnovení průtoku krve, tyto oblasti se stal zarudlá a brnění se stává výraznější, téměř způsobuje pocit tepla. Takže pokud někdy máte studené prsty na rukou a nohou, v takovém případě byste měl poradit s lékařem.

3. Studené ruce: možná anémie?

Toto je pravděpodobně nejčastějším důvodem, který může způsobit „studené ruce“ a je to z důvodu snížení železa v těle. únava, ztráta zrychlil vlasy, křehké nehty mohou být příznaky chudokrevnosti. Jednoduchý krevní test vám řekne, zda jste viděli v této nemoci, a lékař předepíše optimální léčbu. Nebojte se!

4. Studené ruce: Problematika oběhu nebo obezity?

Můžete být velmi štíhlá. Nízká vrstva tuku snižuje vnitřní teplotu vašeho těla, takže se cítíte chladnější než obvykle. To samozřejmě je možné.

také třeba mít na paměti, problémy s oběhovým - zejména pokud máte pocit mravenčení, která vám dává třít prsty a masáže ke zlepšení krevního oběhu. Typicky, kromě studené ruce, můžete také všimnout značné ochlazení.

Pokud si všimnete prvních příznaků „studených rukou“, které jsou navíc doprovázeny prodloužené únavou, důrazně doporučujeme, abyste se obrátili na svého lékaře. Pravděpodobně to není vážný a nepředstavuje žádnou hrozbu pro zdraví, ale vyloučit veškeré pochybnosti, ty nejlepší řídit se pokyny lékaře.

Nikdy se nepokoušejte diagnostikovat onemocnění a léčit sami - jste na riziko poškození zdraví a způsobit další vážné problémy. To je riziko, že nestojí za převzetí.


Rozlučte se zarůstání chloupků

Rozlučte se zarůstání chloupků

Zdraví Mnozí z nás jsou ochotni dát něco k růstu vlasů se zastavil, a pokožka byla pěkné a hladké. Proto musíte správnou metodu odstranit nechtěné vlasy. Problém s většinou depilace technik je, že mohou dráždit kůži a způsobit zarůstání chloupků dojem, že vypadají ošklivě a dokonce i bolestivé . Chcete-li zlomit vlasový folikul na povrch, prolomí poměrně silnou vrstvu pokožky, která ho pokrývá.

(Krása)

účInný způsob, jak odstranit kuří oka

účInný způsob, jak odstranit kuří oka

Zdraví Protože toto vozidlo neobsahuje žádné chemikálie, je důležité, aby ji pravidelně používat, protože pouze skutečně pomoci zbavit kuřích ok. Také potřebujete zvlhčit pokožku nohou a postarat se o její hygienu. Crows na nohou je estetický problém způsobený konstantním třením, tlakem nebo podrážděním.

(Krása)