Chtějí růst - naučit se vypořádat s obtížemi


Chtějí růst - naučit se vypořádat s obtížemi

Sex a vztahy proces zrání zahrnuje nejen každoroční oslavu narozenin a rozjímání jeho odraz v hledání prvních vrásek. Stává dospělý - je jednak naučit překonávat problémy a získat moudrost, a to dělá lidi silná, volná a schaslyvoyu.Radymo se naučíte jeden společný pravdu: někdy byste neměli spoléhat na to, že obrázky a obavy zmizí v průběhu času pro sebe bez vnějšího zásahu.

I když se doba má skutečně schopnost léčit rány, až se to stane, lidé mají tendenci zakrýt obraz lidí, kteří jí ublížit, a chránit před nepříjemnými situacemi, které způsobily škody na ní předtím.

„Být dospělá“ znamená mít možnost využívat ty okamžiky, kdy se konečně bez obav hledět na jeho tvář strachu a zesměšňovat ho zapomněl všechnu tu bolest, kterou vydržel, protože jejich obavy.

Chcete-li zvládnout tuto životně důležitou moudrost, budete se muset naučit bojovat se svými obavami a změnit svůj postoj k životu. Podívejme se na to, jak to lze dosáhnout.

Rostoucí - ovládání uměleckou jejich emoce

životní zkušenost nepřijde samo o sobě jen proto, že jsou alespoň 30, 40, 50 nebo dokonce 70 let. Bohužel, i když žili po celá desetiletí, mnoho lidí není schopno zvládnout sebe a obnovit vnitřní rovnováhu, pokud jde o emoční zralost.

Zdá se, že teď máte na svém jazyku pouze jednu otázku: opravdu musíte trpět, abyste se naučil zvládnout sám sebe?

Naše odpověď je jednoznačná - ne. Nepožadujeme ani neočekáváme žádné utrpení. štěstí - to je nejlepší učitel a postava, protože se ukazuje, že pro vás důležitékterý vám přináší potěšení, že jste opravdu cenné a důležité.

Často však trpí a lidé jsou vyzýváni, aby přijali rozhodná opatření. Emocionální bolest, kterou někdy musí prožít, je většinou popsána jako "reinkarnace", "reinkarnace". A tato druhá manifestace světa se otevírá člověku, který se chystá k moci a překonat své utrpení, což je obrovské množství nových příležitostí.

Doporučujeme bližší pohled na tento jev.

Tvůj mozek neví, jak být šťastný

Doufám, že tento předpoklad upoutal tvou pozornost. Například Estanislao Bahrak biolog, expert v mozkových nároků neyroplastyky že jediný skutečně zajímá, co lidského mozku - je to přežití.

  • Šťastie je hlavním cílem každého člověka, který zůstává po mnoho generací nezměněn.
  • Nicméně, dokonce i po soupisu evolučních změn a pokroků v genetice se lidé nikdy nenaučili cítit úplně šťastní.
  • Hlavní dovednost lidského mozku - schopnost přežít a strach byl vždy nejlepší pomocník v učení.

Možná jste obeznámeni s těmito obavami:

"Nechci se odvážit projít silnicí na červené světlo, protože mohu zasáhnout něčí auto." "Ten člověk mě děsí, může mi to ublížit." "Obávám se, že letím, protože můžu umřít při autonehodě."

Strach pomáhá mozku bojovat o život, ale zároveň nedává lidem příležitost otevřít křídla a být opravdu šťastní. Je nad tím a stojí za to přemýšlet.

Pokud chcete vyrůst, připravte se na změnu

Jedním z nejúčinnějších způsobů, jak urychlit emoční zralost, je naučit se přizpůsobit se změnámvíce než kdy jindy - těšit se na ně.

  • Pokud se vám nelíbí žádná věc, je nejlepší nechat ji a jít na lepší hledání.
  • Když se cítíte nešťastně, musíte okamžitě změnit životní prostředí.
  • Pokud vaše myšlenky nedovolují, abyste se cítili šťastní a dosáhli cíle, doporučujeme soustředit se na něco jiného.

Proces zrání zahrnuje nejen schopnost být otevřený osobnímu rozvoji, ale také schopnost překonat své vlastní obavy. Nezapomeňte, že navzdory jejich schopnosti prodlužovat život lidem, často nás necítí šťastný.

Zdá se, že se divíte, proč je pro lidi tak obtížné změnit?

  • Většina lidí spojuje změny s bolestí a nikdo se necítí jako bolest.
  • Změny vyžadují, aby lidé měli jisté dovednosti a strategie chování, na které většina prostě není připravená.
  • Změny vždy jdou ruku v ruce s obavami - instinkty, které nás často ujišťují: "Lepší pobyt odtud, i když jste nešťastní. Přinejmenším jste naživu! "

Rozhodnutí zůstat v klidu, aby nevyvolalo ještě větší problémy, je absolutně špatné. Šťastie spočívá v absenci obav a proces dozrávání zahrnuje schopnost smát se tváří v tvář vašemu vlastnímu pojištění a dokázat, že se konečně nebojíte být uražen.

Nemyslete si, že tato změna je bolestivý proces. Náš život je soustavou neustálých změn. Jediné, co musíte udělat, je uvolnit situaci, aby se události mohly vyvíjet, jak to zvládnou, a ne odolat změnám.


Známky toho, že jste v toxickém vztah Sex a vztahy

Známky toho, že jste v toxickém vztah Sex a vztahy

Někdy láska prostě nestačí. Ale je tu něco víc nebezpečný: láska může být toxický, způsobující pojistné a popírat křídla, zůstaly jen závist a nedůvěru. Můžete si myslet, že docela snadné rozpoznat, kdy se dostanete do toxického vztahu. Bohužel tomu tak není, a proč někteří lidé skončí, jakmile se ocitnou.

(Sex a vztahy)

Snaží uspokojit jiné - je bezvýznamné oběť

Snaží uspokojit jiné - je bezvýznamné oběť

Sex a vztahy Mnoho lidí považuje úsilí ke splnění další ušlechtilou věc, ale ve skutečnosti tento nadměrný péče je velmi vyčerpávající pro uložení osoba, která je vždy přemýšlet o potřebách druhých namísto jejich vlastní. Důvodem je to, že děti jsou stále trochu zvyklé na obětní chování ohledně životního prostředí.

(Sex a vztahy)