Triky ženské krásy, které by každá žena měla vědět o


Triky ženské krásy, které by každá žena měla vědět o

Někdy je snazší jen utrácet spoustu peněz na kosmetické výrobky a doufat, že budou mít úžasné účinky. Ale velké vidění se nestane. Proto je to velmi užitečné a potřebujete vědět pár jednoduchých triků krásy, které jsou levné a cenově dostupné pro každou ženu a každý den. Chcete se dozvědět více o trikách ženské krásy?

V přírodě existuje spousta produktů, které se starají o náš vzhled, včetně produktů jako je citrón, cukr, aloe nebo avokádo. Pro splnění krásu každé ženy, samozřejmě, co potřebujete vědět o těchto produktech a pak budou velkým přínosem pro vnějšek a dávají dobré výsledky, a žena vypadat hezky a dobře upravené. Takže zde jsou některé vylepšení krásy, které chcete vědět.

Trick One: rty objemnější a zdravé

pochyb o tom, že jste to udělal předtím, než: se vzbudíte v dopoledních hodinách, a jsou připraveni aplikovat make-up každý den, a najednou zjistíte, že vaše rty vypadají suché a oni objevili malé praskliny. Jednoduchý a levný způsob, jak vaše rty vypadat plnější a zdravější. Vezměte prosím v úvahu tento malý trik ženské krásy, který je velmi jednoduchý a užitečný:

  • Je čas jít spát - podívejte se na vaše rty. Pokud zjistíte, že mají praskliny a vypadají suché, chladné, měli byste okamžitě zvlhčit vaše rty pomocí balzám na rty nebo vazelínu. Jakmile to uděláte, musíte použít normální cukr. Umyjte rty v cukru co nejvíce. Čím větší granule cukru, tím lépe. Pak udělejte jemnou a jemnou masáž pro vaše rty.
  • Díky takové cukrové masce bude kůže vysušena na rtech. Pak opláchněte rty teplou vodou. Pak znovu propíchněte rty vazelínou nebo balzámem na rty, abyste mohli přes noc zvlhčovat rty. Následujícího rána, když se probudíte,
  • vaříme poloviční sklenici vody s heřmánkem a masírujete rty tímto odvar. Tato infuze by měla být horká. Zvýší krevní oběh a vaše rty budou vypadat zdravě, nebudou suché a budou mít dobrou barvu. Trick druhého: odpusťte řezané vlasy

Někdy, když se podíváte do zrcadla, vidíte, že konec každé vlasy je rozdělen na dvě části.

To se obvykle stává, protože příliš suché vlasy, protože barva vlasů, jsou pod žhnoucím sluncem v létě, a to i poté, co jíme špatně. Zbavitpoškozené vlasy, velmi pěkný a vzít nůžky zkrátit třepení a tak obnovit přirozenou krásu vlasům. Je to velmi jednoduché, ale délka vlasů se nevrací. Taková kardinální cesta nám nevyhovuje. Chcete-li vyléčit zkrácené špičky, stačí jen mandlový olej.Almondový olej - jeden z nejběžnějších rostlinných olejů v kosmetologii.

  • Je to univerzální přípravek, který vyživuje vlasy a má schopnost ho vyléčit. Najdete ji v supermarketech nebo lékárnách a obecně není drahé. Chcete-li uzdravit řezané vlasy bez použití nůžek, a nechte délku vlasů beze změny, měli byste aplikovat mandlový olej na vlasy v noci.
  • Takže uděláme masku na vlasy mandlový olej. Vaše vlasy by měly být suché. Nalijte trochu oleje do rukou a jemně masírujte konce vlasů. Pak shromážděte vlasy a položte na hlavu klobouk nebo šátek. Maska takže si můžete nechat v noci, ale pokud to bude obtěžovat, zatímco spíte, můžete to udělat v dopoledních hodinách, ale mandlový olej na vlasy by měla vydržet nejméně dvě hodiny. Po chvíli umyjte hlavu tak, jak obvykle. Udělejte takovou masku každý den po dobu patnácti dnů a zjistíte, že máte významný rozdíl. Třetí trik: zdravá, krásná a bezchybná kůže

Kožní krása je odrazem vnitřního zdraví člověka, jak fyzického, tak i emočního.

vaše pokožka na obličeji byla vždy zářivý a zdravý, samozřejmě vyžaduje dobrou výživu, správnou hydrataci a spánku potřeba nejméně osm hodin denně. Kromě toho existují jednoduché nástroje, které lze použít každý den. odstranění skvrn na kůži:

  • Můžete to udělat pomocí rajčatové šťávy a mléka. Vezměte rajčata a nůž stlačte šťávou.

Dejte šťávu do misky a přidejte trochu vody, abyste snížili kyselost. To zabrání podráždění pokožky. Nyní přidejte tři lžíce teplého mléka. Pak vše promíchejte. Vezměte bavlněný kotouč nebo míč a navlhčete ho ve směsi rajčatové šťávy a mléka. Aplikujte tuto směs na tváře, na místa, kde tam byly skvrny . Nechte masku po dobu 15 minut, poté omyjte obličej vodou. Tento postup opakujte nejméně dvakrát týdně a uvidíte, že skvrny snížil.Udělat obličeje olupování kůže: Loupání

  • - je speciální postup pro čištění pleti, pokud se to dělá správně kůže na obličeji bude vypadat zdravější, upravené a krásné.

Máme skvělý recept na to, potřebujeme jen jahody a bílý jogurt. Vytvořte masku. Vezměte tři jahody a promíchejte je jogurtem. Dobře promíchejte, abyste získali homogenní směs. Poté naneste na obličej masuyuchy krouživým pohybem, pohyb nahoru od brady po lících, na tvářích v blízkosti nosu k očím, a posuňte pod očima směrem k uším. Vezměte masáž po dobu 15 minut, poté si umyjte obličej vodou. Pokud tento postup opakujete po dobu pěti po sobě jdoucích dnů, vaše tvář bude vypadat zdravěji a krásněji. Váš obličej lesk :

  • Through sedmikráska, kůže na obličeji může vypadat zářivý a pevnější.

Protože sedmikráska pomáhá aktivovat krevní oběh v obličeji. Tento klasický nástroj je velmi snadné udělat pro sebe. Jediné, co musíte udělat, je vařit vodu s malým množstvím heřmánek. Po varu vody vyjměte z ohně a ochlaďte infuzi. Mezitím očistěte obličej kosmetickým mlékem. Při použití heřmánku by měla být vaše kůže čistá, bez jakéhokoli make-upu. Po infuze vychladne, namočte ji watt koule, jak budete dělat s tonikem. Poté použijte pod očima, pokud máte ječmen, na to také. Tento odvar z heřmánku zmírnit únavu, pomůže aktivovat krevní oběh v pokožce a poskytují záři vaší tváře. Nezapomeňte na tento krásný a levný trik ženské krásy. Foto s laskavým svolením Michaela Haegele


Jak snížit tmavé skvrny na obličeji a zbavit se jich krása

Jak snížit tmavé skvrny na obličeji a zbavit se jich krása

Tento článek vám řekne o některé nástroje, které snižují a zcela eliminují skvrny na obličeji. Zkontrolujte je! Příroda nám dala spoustu produktů, které můžeme využít v našich zájmech. V našem případě budeme mluvit o těch výrobcích, které pomáhají redukovat skvrny pigmentace a pihy doma . Tyto výrobky byly používány již řadu let, ale postupně byly nahrazeny značkovými výrobky, které obvykle obsahují stejné přírodní složky.

(Krása)

Prevence křečových žil - zvykem

Prevence křečových žil - zvykem

Health křečové žíly - žíly, je to, že se vyskytuje hlavně v dolní části těla kvůli špatnému prokrvení. Tato porucha naznačuje, že se krev nemůže normálně vrátit do srdce. Křečové žíly se vyvíjejí v důsledku nerovnováhy zánětlivých procesů nebo oslabení ventilů, které procházejí krví. To bylo vždy považováno za estetický problém, protože červené žíly nebo se objeví modřiny, a to dělá nohy méně přitažlivé.

(Krása)