Triky, které učiní vaše ruce jemné a naprosto přirozené prostředky


Triky, které učiní vaše ruce jemné a naprosto přirozené prostředky

ruce může říct hodně o osobě. Jsou to naši věrní přátelé, kteří jsou vždy v dohledu a vyjadřují naši povahu a osobní vlastnosti. Tak proč ne my jim pomohla stát seměkká na dotek a bezchybný vzhled? Obvykle

ruce trpí účinky chladu, změny klimatu a vyčerpávající práce, což je důvod, proč ztrácejí atraktivní vzhled. Často v důsledku negativního dopadu na jejich rukou a praskliny objevují červené skvrny. také negativně ovlivnit vzhled rukou a slunce může v důsledku dlouhodobého pobytu na slunci na rukou se mohou objevit tmavé skvrny. Abyste tomu předešli, měli byste přijmout některá opatření. Dejte nám vědět, co je třeba udělat pro zlepšení stavu svých rukou ... Léky

vzrostl z trhlin, oříškové a aloe vera

Tyto rostliny jsou vynikající způsob, jak obnovit poškozenou kůži. Růže a aloe vera mají hojivé, výživné a léčebné vlastnosti. Obnovují pokožku a zjemňují ji na dotyk. Velkou oříškové zmírňuje bolest v kožních lézí a popálenin.

• Recept: Nejprve se infuze růží a lísky. Vezměte 10 okvětních lístků růží a větviček. Vaříte je ve dvou sklenicích vody. Jeden kus aloe vera seká na konsistenci kešu. Nejobtížnějším stupněm je přidání aloe vera k infuzi. Zatímco je vaše infuze ještě horká, přidejte do ní dvě lžíce aloe a důkladně promíchejte. Nechte vychladnout. Když je vývar sotva teplý, ponořte si ruce po dobu 15 minut. Tento postup opakujte třikrát týdně a výsledky vás nenechá počkat.

Léky proti pigmentovým skvrnám

nástroj založený na okurky a citronovou kyselinu

, které jsou bohaté na tyto dvě složky jsou velmi účinné při léčběskvrny na rukou, které jsou způsobeny nadměrným vystavením na slunci. Mají léčivé vlastnosti, které obsahují velké množství antioxidantů a mohou zlepšit vzhled i těch sluncem poškozené kůže.

• Recept: Užívejte jednu okurku, polovinu jednoho citronu, spoustu nasekanou petrželkou a lžíci pšeničných klíčků. Smíchejte všechny ingredience v mixéru s homogenní hmotou. Aplikujte tuto směs třikrát týdně, pokaždé ji držte na dosah ruky po dobu nejméně 20 minut. Během tohoto postupu se vyvarujte slunečního záření. Výsledky budou zaznamenány za měsíc.

nástroj pro hydrataci a zjemnění pokožky nástroj

na základě avokádového a jogurt

Avokádo je jedním z nejlepších přírodních hydratačních krémů. To je široce používán v různých kosmetických přípravků, zejména ve sdělovacích prostředcích pro rekonstrukci poškozené vlasy maska ​​pro zjemnění pokožky. A samozřejmě avokádo se používá také v přípravcích pro péči o pleť. A pokud k tomu přidáte trochu přirozeného jogurtu, efekt bude ještě silnější. Takže se připravte na dělat poznámky ...

• Recept: Chcete-li začít, vyberte malou avokádo. Odstraňte z něj zrno a vyčistěte buničinu. Broušku okamžitě protřepeme vidličkou nebo nožem. Snažte se vyrábět homogenní brambory. Pak přidejte polovinu citronové šťávy a přidejte trochu přirozeného jogurtu. Pro usnadnění tohoto postupu můžete komponenty míchat v mixéru. Když směs vypadá jako krém, naneste ji na ruce a podržte jej 15 minut. Tento postup opakujte třikrát týdně, a brzy vaše ruce se extrémně měkký a vlhký a nejste stydět jim chlubit!


Přírodní způsoby, jak eliminovat podráždění očí

Přírodní způsoby, jak eliminovat podráždění očí

Přírodní produkty v určitých obdobích, a to zejména během střídání ročních období, oči mohou být velmi citlivé. Stávají se červenými, odtrhávacími nebo suchými, což nejenom způsobuje nepohodlí, ale také vytváří bolestivý vzhled. V dnešním článku nabízíme několik přírodních léků, které vám pomohou uklidnit podráždění očí.

(Lidových opravné)

Syndrom chronické únavy: co je a jak se léčí?

Syndrom chronické únavy: co je a jak se léčí?

Moderní tempo života vytváří nová onemocnění. Zejména - chronický únavový syndrom nebo CFS , která se poprvé začalo mluvit před 30 lety ve Spojených státech, je časté onemocnění v těchto dnech. Osoba trpící ČHV vždycky unavený nebo vyčerpaný a nemohou být aktivní rytmus tráví svůj pracovní den - bez ohledu na to, kolik hodin spala v noci, to je vždy unavený.

(Lidových opravné)