Triky, které učiní vaše ruce jemné a naprosto přirozené prostředky


Triky, které učiní vaše ruce jemné a naprosto přirozené prostředky

ruce může říct hodně o osobě. Jsou to naši věrní přátelé, kteří jsou vždy v dohledu a vyjadřují naši povahu a osobní vlastnosti. Tak proč ne my jim pomohla stát seměkká na dotek a bezchybný vzhled? Obvykle

ruce trpí účinky chladu, změny klimatu a vyčerpávající práce, což je důvod, proč ztrácejí atraktivní vzhled. Často v důsledku negativního dopadu na jejich rukou a praskliny objevují červené skvrny. také negativně ovlivnit vzhled rukou a slunce může v důsledku dlouhodobého pobytu na slunci na rukou se mohou objevit tmavé skvrny. Abyste tomu předešli, měli byste přijmout některá opatření. Dejte nám vědět, co je třeba udělat pro zlepšení stavu svých rukou ... Léky

vzrostl z trhlin, oříškové a aloe vera

Tyto rostliny jsou vynikající způsob, jak obnovit poškozenou kůži. Růže a aloe vera mají hojivé, výživné a léčebné vlastnosti. Obnovují pokožku a zjemňují ji na dotyk. Velkou oříškové zmírňuje bolest v kožních lézí a popálenin.

• Recept: Nejprve se infuze růží a lísky. Vezměte 10 okvětních lístků růží a větviček. Vaříte je ve dvou sklenicích vody. Jeden kus aloe vera seká na konsistenci kešu. Nejobtížnějším stupněm je přidání aloe vera k infuzi. Zatímco je vaše infuze ještě horká, přidejte do ní dvě lžíce aloe a důkladně promíchejte. Nechte vychladnout. Když je vývar sotva teplý, ponořte si ruce po dobu 15 minut. Tento postup opakujte třikrát týdně a výsledky vás nenechá počkat.

Léky proti pigmentovým skvrnám

nástroj založený na okurky a citronovou kyselinu

, které jsou bohaté na tyto dvě složky jsou velmi účinné při léčběskvrny na rukou, které jsou způsobeny nadměrným vystavením na slunci. Mají léčivé vlastnosti, které obsahují velké množství antioxidantů a mohou zlepšit vzhled i těch sluncem poškozené kůže.

• Recept: Užívejte jednu okurku, polovinu jednoho citronu, spoustu nasekanou petrželkou a lžíci pšeničných klíčků. Smíchejte všechny ingredience v mixéru s homogenní hmotou. Aplikujte tuto směs třikrát týdně, pokaždé ji držte na dosah ruky po dobu nejméně 20 minut. Během tohoto postupu se vyvarujte slunečního záření. Výsledky budou zaznamenány za měsíc.

nástroj pro hydrataci a zjemnění pokožky nástroj

na základě avokádového a jogurt

Avokádo je jedním z nejlepších přírodních hydratačních krémů. To je široce používán v různých kosmetických přípravků, zejména ve sdělovacích prostředcích pro rekonstrukci poškozené vlasy maska ​​pro zjemnění pokožky. A samozřejmě avokádo se používá také v přípravcích pro péči o pleť. A pokud k tomu přidáte trochu přirozeného jogurtu, efekt bude ještě silnější. Takže se připravte na dělat poznámky ...

• Recept: Chcete-li začít, vyberte malou avokádo. Odstraňte z něj zrno a vyčistěte buničinu. Broušku okamžitě protřepeme vidličkou nebo nožem. Snažte se vyrábět homogenní brambory. Pak přidejte polovinu citronové šťávy a přidejte trochu přirozeného jogurtu. Pro usnadnění tohoto postupu můžete komponenty míchat v mixéru. Když směs vypadá jako krém, naneste ji na ruce a podržte jej 15 minut. Tento postup opakujte třikrát týdně, a brzy vaše ruce se extrémně měkký a vlhký a nejste stydět jim chlubit!


Nejlepší infuze střevního plynu

Nejlepší infuze střevního plynu

Přírodní produkty Protože tyto extrakty mají vlastnosti, které pomáhají odstranit plyny, můžete se zbavit nepříjemné pocity ve střevě. Aby byl účinek těchto činidel maximální, je lepší je vypít na prázdný žaludek. Střevní plyn nebo nadýmání - to je velmi nepříjemné a obtěžující symptom , k němuž dochází při trávení potravy.

(Lidových opravné)

5 Produktů, které vám pomohou zastavit chrápání

5 Produktů, které vám pomohou zastavit chrápání

Kromě přírodních prostředků několik tipů, které vám pomohou zastavit chrápání , nebo změnit jejich životní styl by měl také vzít v úvahu změny v jídelníčku. Chcete-li to udělat, musíte začít jíst určité potraviny, které účinně bojují proti chrápání. Tam jsou některé velmi účinné způsoby nakládání s chrápání, jako lepící pásky na nose a léků, kromě toho existují určité znamená, že pro některé lidi může být účinným řešením pro dlouhou dobu .

(Lidových opravné)