Charakteristika toxické lásky


Charakteristika toxické lásky

Toxická láska se projevuje ve vztazích mnohem víc, než si myslíme. Provádí tyto vztahy prostřednictvím hořkosti a téměř vždy pokračuje v budoucnu a vede k prasknutí.

To se však může stát, protože nás taková láska učil. Jsme spokojeni s toxickou láskou prostřednictvím našich strachů, nadějí, snů a poněkud chybných přesvědčení.

Dnes se podíváme na některé vlastnosti toxické lásky, které nám brání v pocitu spokojenosti a spokojenosti.

Toxická láska

Snaží se změnit partnera

V toxickém vztahu se jeden partner snaží změnit druhou osobu. Je to proto, že chce obnovit dokonalý obraz partnera, který má vědomí.

Takže se vyvarují přijímání jiné osoby tak, jak je. V toxických vztazích milujete myšlenku, že jakmile se stanete perfektním párem, o kterém jste snili.

Přináší jen zklamání, protože změna někoho je komplikovaným a často nemožným úkolem, který nás nutí utrácet spoustu energie.

Emocionální závislost

Lze říci, že je to jedna z největších nevýhod naší doby. Strach z osamělosti a představa, že nás nikdo nemá rád, nás činí citově závislou.

Někdy je takové chování dětství plné emočních ran a zranění, které mohou v budoucích vztazích způsobit problémy.

Emocionální závislost absorbuje, konzumuje a zaměňuje lásku se silnou závislostí.

Máte partnera - to není láska

To je jedna z největších chyb, která vedla spoustu párů skrze zklamání.

Mít partnera, ovládnout a ovládat - není to láska, ale nejistota.

Nikoho nepatříte. jsi volný. Nikdy byste neměli být v situaci, kdy někdo myslí, že vás vlastní.

Touha vlastnit partnera skrývá pocit nedůvěry. Můžete se například bát, že se s vámi bude zradit nebo chtít.

Někdy vzniká tato nejistota, protože můžete mít takové myšlenky. V ostatních případech je to výsledek negativního zážitku, který vás zranil.

vás porazili, když jste frustrovaní

způsobit fyzickou bolest, kterou jste "milují" je vždy abnormální. Nikdo nemá právo vztáhnout ruku na vás, cokoli děláte.

Když se váš partner chová s vámi špatně, a to nejen fyzicky, ale i verbálně, je to zřejmý důkaz, že váš vztah je toxický. Měl bys mluvit o svých rozdílech. Nikdo by neměl být submisivní vůči vůli někoho jiného. Vždy se musíte respektovat.

Rozloučíte se s přáteli

Je zřejmé, že vaše přátelství nevidíte ani nemyslíte, jak jste si zvykli v prvních měsících vztahu.

Tato nová zkušenost vás přitahuje, a chcete se co nejvíce naučit o osobě, která Vás na krátkou dobu přitahuje. Nicméně, když se takové chování objeví rok nebo dva nebo dokonce tři, situace může být trochu komplikovanější.

Možná nikdy nebudete chodit bez vašeho partnera podpory. Nepoužíváte čas s přáteli, pokud vaše druhá polovina nemůže přijít a setkat se s nimi mnohem méně často.

Je tu něco, co můžete ignorovat: přátelství může trvat celý život, pokud se o to postaráte. Romantické vztahy však někdy trvají několik dní.

Pozor, protože když se váš vztah skončí,

chceš mít podporu přátel. Nicméně, už nemusí být blízko. Láska založená na iluzi

Z takové toxické lásky je pro nás těžké se zbavit

, protože má hodně společného s první fází lásky.Naděje a iluze jsou ideálním partnerem. Ale co se po tom stane?

To, co jsme předtím ignorovali, nás začne rušit. Mnoho partnerů nevím, proč jejich vztahy v průběhu času mění, ale

zralá láska otevírá naše oči od počátku a nelze se unášet očekávání, která existují jen v našich myslích. Identifikujete se s jakoukoliv toxickou láskou? Nyní, když víte o tom víc,

čas, abyste se vyhnuli takovým návykům, i když je to obtížné a vyžaduje hodně úsilí.


Zadržená v pastích emoce ovlivňují tělo

Zadržená v pastích emoce ovlivňují tělo

Sex a vztahy Všechny zdrženlivý emoce se hromadí a pomalu doutnající v lidském těle, což může vést k rozvoji fyzické nemoci. Ano, všichni jste slyšeli správně. "Skutečnost, že se neodvážíme říkat slova, vyjde ve formě fyzické bolesti." Zapamatujte si tuto frázi, protože to nebude užitečné pouze pro vás, když budete cítit potřebu mluvit o svých pocátech a myšlenkách.

(Sex a vztahy)

Bolestivé poznání, že nikdo nepostradatelný

Bolestivé poznání, že nikdo nepostradatelný

Sex & Vztahy Jeden naybolisnishyh pravdy, který zjistí muže, nikdo není nepostradatelný. Ačkoli nechceme to připustit, protože každý má rád hrdinu. Rádi víme, co je pro někoho důležité a neocenitelné, protože věří, že bez nás by druhá osoba nemohla žít. ◊ Navzdory tomu realita znovu a znovu ukazuje, že neexistují nenahraditelní lidé.

(Sex a vztahy)