Himálajských solných lamp: 5 Zajímavé skutečnosti výhody


Himálajských solných lamp: 5 Zajímavé skutečnosti výhody

Bez ohledu na to, jak vyčistit váš domov je ve vzduchu je určité procento z bakterií, které znečišťují tělo a himálajských solných lamp může pomoci snížit ji.

Slyšeli jste o solných lampách? Jedná se o přirozená plemena, která vznikla přes 250 tisíc let. Nemají nic společného se sůlmi ve vaší kuchyni. Oni pocházejí z Himálaje. Jde o neošetřené krystalické sloučeniny, které se tvoří v usazeninách.

Protože jsou zcela přirozené, různé plemena mají jiný tvar, velikost a strukturu. Jakmile jsou vytvořeny v přírodě, používají se jako světla, svíčky nebo jednoduše jako vnitřní dekorace. Díky svým minerálním vlastnostem mohou rozsvítit celý pokoj.

První, kdo tyto solné lampy použil, byli obyvatelé měst poblíž ložisek. Svítidla jsou tvořena z různých druhů minerálů, jako jsou: červená, žlutá nebo bílá sůl. Navíc některé obsahují také lithium, galit a selenit.

Jaké jsou výhody těchto solárií Himálaje? Byli to odborníci ocení Feng Shua, protože se starají o udržení rovnováhy v domě. Dělají to, pomáhají vstoupit do stavu uvolnění, spí lépe, snižují stres a deprese.

Jód je užitečný pro tělo, protože vytváří negativní ionty, které pomáhají oběhový systém, trávicí, imunitní a dýchací systém.

himálajských solných lamp: výhody

1. Snížení alergie a dýchací potíže

Solné lampy v ložnici nebo v obývacím pokoji je ideální pro lidi, kteří trpí alergiemi, protože odstranění prachu, plísní a plísní částic. Tyto himalájské solné lampy jsou skvělé vhodné pro odemknutí dýchacích cest.

Jsou dokonce užitečné při astmatických záchvatech. Protože jsou ohřívány, absorbují bakterie a částice, které se pohybují ve vzduchu. Odstraňují pozitivní ionty škodlivé pro naše zdraví.

Chcete vědět více? Číst Výrobky neměli jíst, pokud máte astma

energie zvyšuje 2. pláže, přírodní vodních toků, na venkově nebo horolezectví - to vše uvolňuje záporné ionty. Jinými slovy, toto je soubor pozitivní energie a aktualizace těla. Totéž se děje s himalájskými solnými lampami. Mínusové ionty zvyšují kyslík a zvyšují pozornost.

3. Boj s nespavostí

Když naše prostředí je nasyceno kladnými ionty, negativně ovlivňuje náš průtok krve a způsob, jakým je kyslík přenášen do mozku.

V důsledku toho začínáme mít problémy se spánkem. Lampu nemusíte zapínat celou noc. Zapněte jej během dne. Tento den stačí ke snížení pozitivních iontů.

4. Zlepšuje koncentraci

Uvolňování negativních iontů umožňuje tělu produkovat více serotoninu. Tato látka v mozku vám dává obecný pocit zdraví a štěstí.

Pomáhá lidem zůstat pozitivní, sníží depresi a užívají si života. Všechny tyto výhody pomáhají tělu vstoupit do stavu uvolnění a zlepšit soustředění.

naleznete v tomto článku: 3 pocity, které je třeba se vyhnout, aby se šťastné

5. Optimalizace metabolismus

komponenty jako součást himalájské soli regulují trávení, urychlit peristaltiky střev, stejně jako oběhový systém. Všechny tyto účinky zlepšují metabolismus, protože umožňují buňkám v trávicím traktu lépe absorbovat živiny.

Nezapomeňte, že nervový systém reguluje trávicí systém a hormony, které vylučují pozitivní ionty ve slaných lampách, zajišťují nepřetržitou práci. Doporučení

Nedovolte, aby se prach nahromadil ve vašem domě.

  • Lampu je třeba otřít hadříkem každé 3 dny. V žádném případě neumísťujte lampu v blízkosti vodovodní baterie, protože vlhkost může způsobit její poškození.
  • Měli byste lampu používat co nejdéle. Takže může vyvážit ionty v životním prostředí. Můžete mít několik solných lamp v domě bez poškození těla. V ideálním případě můžete dát
  • na jednu lampu na každých 4 metrech čtverečních.
  • Pokud nebudete používat slanou lampu, obalte ji obalem, abyste udržovali teplotu a udržovali jej v dobrém stavu. Kde mohu koupit sůl?
  • Ve skutečnosti je jejich nalezení není příliš obtížné. Můžete vyhledávat v lékárnách, v obchodech s přírodními potravinami a obchody s potravinami nebo na internetu. Náklady na lampu závisí na její hmotnosti.

Himalájské solné lampy obvykle váží 2 kilogramy a více.

Vzhledem k tomu, že jsou různé velikosti, můžete se rozhodnout, kolik jste ochotni zaplatit za vlastní sůl.Základy Feng Shua pro harmonii v domě V tomto článku se naučíte základy Feng Shua pomoci vytvořit harmonii v místnosti a aby bylo více pohodlné ubytování.


Noční záchvaty paniky: Příčiny a léčba

Noční záchvaty paniky: Příčiny a léčba

Zajímavosti Noční záchvaty paniky objevit náhle v noci, kdy člověk spí. Jsou doprovázeny pocity udušení, tachykardie a nadměrného pocení. Z lékařského hlediska, noční panické záchvaty se často vyskytují u lidí, kteří trpí stejným úsvitem. Je známo, že v noci jsou mnohem silnější a vyčerpávající. také chceme poukázat na jednu zajímavou skutečnost: 10% lidí, kteří trpí zvýšenou úzkost a jsou pod příliš velkým tlakem a stresem, protože jejich životní styl může také příležitostně mít noční záchvaty paniky.

(Zajímavosti)

7 Zajímavé informace o vašem těle během hlubokého spánku

7 Zajímavé informace o vašem těle během hlubokého spánku

Zajímavosti Jedním z hlavních potřeb těla - alespoň 8 hodin spánku denně. Během hlubokého spánku, naše tělo sám se udržuje a obnovuje své energetické hladiny , takže můžeme začít nový den v nejlepší fyzické a psychické formi.Prote málokdo ví, že v tomto okamžiku bychom mohli být pár zajímavých věcí, které ovlivňují celkový zdravotní stav a kvalitu života.

(Zajímavosti)