10 Bylinných křečových žil


10 Bylinných křečových žil

Natural znamená křečových žil - velice nepříjemné onemocnění, bez ohledu na to, kde se objeví. Toto onemocnění se obvykle vyskytuje v nohách a někdy i na obličeji. U žen, to může být zničující pro jejich sebeúcty.

Křečové žíly se objeví v důsledku těhotenství v důsledku genetických faktorů, kvůli přibývání na váze a hormonální systém nebo přes práci, kde většinu svého času strávíte sedí.

Ve skutečnosti existuje mnoho způsobů, jak léčit křečové žíly, i když některé z nich jsou dost drahé. Dobrou zprávou je, že existuje levná přírodní prostředky pro léčbu křečových žil, které vám pomohou ušetřit peníze a ještě získat podobné nebo ještě lepších výsledků. A kromě toho, že léčit přirozenou cestou a nebude mít nežádoucí účinky na vaše zdraví.

Ginger Tato rostlina je bohatá na protizánětlivých přísad. Použitím zázvor, přirozeně snižují bolest a vznik křečových žil. Zázvor je ideální pro zlepšení prokrvení a zabránilo tvorbě křečových žil.

Dejte trochu zázvorového extraktu ve směsi s několika kapslí vitaminu E přímo na povrch kůže. Budete zaujati výsledkem.

Česnek Česnek obsahuje mnoho sloučenin, které mají vynikající protizánětlivé vlastnosti. Aby bylo možné používat česnek jako léčba křečových žil by měla rozdrtit 5 stroužků česneku a jíst, přidejte trochu citrónové šťávy pro zlepšení chuti. Česnek snižuje nadměrný obsah bílkovin v těle, a v důsledku toho snižuje výskyt nevzhledných žíly.

Cibule Cibule je také vynikající přírodní prostředek pomoci řádně strávit a distribuovat proteinů v těle, tím zabránit výskytu křečových žil na povrchu kůže. Jednoduše jíst syrovou cibuli každý den. Denní spotřeba pomáhá udržet vaše tělo zdravé a léčit kůži.

Brahma Brahma - důležitý nástroj pro omlazení v ajurvédské medicíně. Brahma - rostlina, která má výborné léčebné vlastnosti zahrnut do „zlaté číslo“ ájurvédy. Po staletí byl používán v ajurvédské medicíně jako tonikum pro mozek, nervový systém a zlepšuje paměť.

V posledních desetiletích vědecké studie potvrdily léčebný účinek brahmy. Je to hlavní prostředek pro stimulaci a posilování nervových a mozkových buněk. Brahma zlepšuje paměť, zvyšuje životnost, pomalé stárnutí a dává sílu ve stáří, posiluje imunitní systém, čištění a výživné, nebo také posiluje nadledvinky.

Tato rostlina má své původy v Indii a je považována za účinnou při léčbě křečových žil. Brahmi obsahuje vitamíny, které jsou nezbytné pro dobrý tón pleti. Aplikovat by měl být rovný k nohám získat skvělé výsledky.

Rosemary

Rosemary je užitečné pro kontrolu stresu a deprese, ale je také skvělé pro léčbu křečových žil. Rosemary se často používají v přípravcích pro péči o pleť, protože díky tomu zlepšuje krevní oběh v těle.

Brusinka

Nezáleží na tom, jak používat třezalku tečkovanou: vnitřně nebo zvenčí - je dokonalým prostředkem k odstranění křečových žil. Použijte olej z této rostliny přímo do postižené oblasti.S třezalkou můžete také připravit bylinkovou infuzi.

Gamamelis

Ovoce Hamamelis obsahuje vysoké procento esenciálního oleje a kůra a větve jsou adstringentní látky, což je činí v medicíně. Tato vzácná rostlina je velmi užitečná a budete mít mimořádné štěstí, pokud ji najdete.

vilín má protizánětlivé účinky, podporuje odtok tekutiny z velkých cév a posílit cévní stěny, takže může být použit pro prevenci křečových žil. Obvykle se gammonis konzumuje jako čaj, ale může být také použit jako komprese postižených oblastí.

Má vysokou koncentraci esenciálních olejů, kyseliny galové, tříslovin, které jsou skvělé pro udržení zdravé pokožky.

řeznické řeznické máslo

řeznické máslo obsahuje aktivní složku pod latinským názvem ruscogenins (Rusgenogen). Tato látka snižuje zánět a vracuje elasticitu do žil. Je dobré vzít 100 mg látky vnitřně - obvykle celé sklenici bylinné infuze - třikrát denně.

Němečtí vědci potvrdili, že tato rostlina pomáhá zvýšit elasticitu žil, posílit je a odstranit zánět, stimulující oběh končetin. Řezné máslo může být použito i navenek.

Guglul

Guggul extrakt je extrakt získaný z pryskyřice Komifora mikul (Commiphora mukul), která roste v Indii. Tato rostlina je známá a používána těmi, kteří se zabývají ayurvédskou medicínou, ale tento nástroj a prostý člověk, který není obeznámen s orientální medicínou, nelze obejít.

guggul - keř, který roste v Indii, květy bílé nebo žluté květy, má neobvykle tvarovanou ovoce, dokonce i pichlavé, ale to nebrání tomu, aby tento odpadních vod a být užitečným nástrojem. Guggul snižuje zánět v cévách a výskyt křečových žil, zlepšuje krevní oběh a zdraví kůže.

guggul extrakt odstraňuje cholesterol z těla toxiny a vedlejší produkty metabolismu má hypolipidemickou účinek, že snižuje hladinu tuků. Guggul extrakt je antimikrobiální, protizánětlivé, dezinfekční tajemství jako pot, hlen, moč.

Echinacea

Příroda dala lidem mnoho darů. Jedním z nich je Echinacea. V této krásné rostlině jsou všechny užitečné: květenství, kmen, kořeny. Tato rostlina je všem dobře známá. Používá se nejen k posílení imunitního systému, ale také k léčbě křečových žil. Echinacea se používá ke snížení zánětu a bolesti spojené s křečovými žilkami.

Doufáme, že tyto informace budou užitečné. Nezapomeňte poradit s lékařem, pokud trpíte chronickým onemocněním nebo pokud po použití těchto přírodních léků na křečové žíly zjistíte negativní reakci.


6 Přírodních čisticích prostředků

6 Přírodních čisticích prostředků

Zde je šest přírodních čistících prostředků, které nám pomohou zůstat zdravé odstraněním toxinů a škodlivých látek z našeho těla. Při konzumaci těchto přírodních léků překonáte takové časté problémy, jako jsou: zadržování tekutin, špatný krevní oběh, protahování, otoky na nohách atd. Chcete-li očistit vaše tělo, musíte cvičit denně, pít více vody a jíst čerstvé potraviny.

(Lidových opravné)

Domácí anti-virus 5 receptů

Domácí anti-virus 5 receptů

Herpes přírodní prostředky - je nepředvídatelné a nepříjemné boláky. Naštěstí to nepředstavuje serózní hrozbu pro zdraví, ale souhlasit, nikdo nechce chodit s ránu na rtu. Navíc, a to zejména na prvním místě, herpes způsobuje pálení a bolest, která se střetává s normálním jídlem nebo mluvení. A vzhledem k tomu, že budete muset použít krémy a masti jsou někdy zhoršují vzhled vyrážka, to se stává zcela jasné, proč taková malá vada může způsobit značné nepohodlí.

(Lidových opravné)