McDonald hamburgery: 5 let později


McDonald hamburgery: 5 let později

Zajímavá fakta V červenci 2009, ředitel amerického deníku „Elkhart pravda“, Marshall V. Král, provedl experiment, ve kterém držel hamburger od McDonald v zásuvce po dobu 5 let. Navrhl, že by si hamburger, bude zlomený, ale to nebylo ani shnilé ani pokryté plísní a neměl žádné známky rozkladu.

Marshall popisoval stav Burger „hokejový puk s mírným zápachem zvětralého chleba hovězího masa.“ Experiment se stal známým, když jeho autor publikoval příběh na svém Twitteru.

McDonald učinil prohlášení o tomto příběhu a vysvětlil, že jejich hamburgery vysoce kvalitní a vhodné podmínky, mohou být uloženy na dlouhou dobu. Na druhou stranu, při skladování na mokrém podkladu se rychle rozkládají.

Není to tak dávno, podobný příběh obešel Online Media: publikoval videa s názvem „bionické burger“ experiment provedený Len Foley, sbírat hamburgery z McDonalda po dobu 19 let. Výsledky byly stejné jako v Marshall, bionické burger vypadal, jako by ho koupil teprve včera.

výživu zájem v této věci a zjistil, že když pečlivě zachovat hamburgery, nejsou rozmazlený, ale ve skutečnosti suché a šíří nepříjemný zápach.

fotograf z New Yorku, Sally Davis fotografoval hamburger od McDonalds každý den po dobu 145 dní, a na fotografiích nebyly žádné známky plísně nebo znehodnocením. Po experimentu řekla: "Jediná změna, kterou vidím, je, že se stala solidní jako skála."

Odborníci z US Food and Drug agentury zjistila, že McDonald hamburgery obsahují chloroform, laktylat sodíku a dalších chemických látek, které nejsou v obdobných výrobků, a proto jsou uchovávány tak dlouho.


Léčivé vlastnosti zázvor, který jste ještě nevěděli

Léčivé vlastnosti zázvor, který jste ještě nevěděli

Zázvor rostlina je až metr vysoká a má dlouhé listy. Jeho kořeny jsou pro nás nejdůležitější součástí, protože obsahují velké množství užitečných látek, které pomáhají léčit mnoho nemocí. Ginger je důvod, proč tak často používá pro vaření různých pokrmů, i když je třeba stále považovat za její závažnosti a odlišný vkus.

(Zajímavosti)

10 Důležitých skutečností o spánku, které potřebujete vědět

10 Důležitých skutečností o spánku, které potřebujete vědět

Jak obvykle spíte? Máte rád hluboký a regenerační spánek? Nebo snad patříš těm, kteří se v noci často probouzí? Bezpochyby je nespavost nejhorší poruchou, kterou můžeme trpět v noci. A ještě jeden aspekt: ​​pokud se stane chronickým, může to mít za následek velmi vážné zdravotní problémy. Dnes v našem blogu chceme nabídnout 10 neuvěřitelných faktů o spánku , které vás určitě zajímá.

(Zajímavosti)