McDonald hamburgery: 5 let později


McDonald hamburgery: 5 let později

Zajímavá fakta V červenci 2009, ředitel amerického deníku „Elkhart pravda“, Marshall V. Král, provedl experiment, ve kterém držel hamburger od McDonald v zásuvce po dobu 5 let. Navrhl, že by si hamburger, bude zlomený, ale to nebylo ani shnilé ani pokryté plísní a neměl žádné známky rozkladu.

Marshall popisoval stav Burger „hokejový puk s mírným zápachem zvětralého chleba hovězího masa.“ Experiment se stal známým, když jeho autor publikoval příběh na svém Twitteru.

McDonald učinil prohlášení o tomto příběhu a vysvětlil, že jejich hamburgery vysoce kvalitní a vhodné podmínky, mohou být uloženy na dlouhou dobu. Na druhou stranu, při skladování na mokrém podkladu se rychle rozkládají.

Není to tak dávno, podobný příběh obešel Online Media: publikoval videa s názvem „bionické burger“ experiment provedený Len Foley, sbírat hamburgery z McDonalda po dobu 19 let. Výsledky byly stejné jako v Marshall, bionické burger vypadal, jako by ho koupil teprve včera.

výživu zájem v této věci a zjistil, že když pečlivě zachovat hamburgery, nejsou rozmazlený, ale ve skutečnosti suché a šíří nepříjemný zápach.

fotograf z New Yorku, Sally Davis fotografoval hamburger od McDonalds každý den po dobu 145 dní, a na fotografiích nebyly žádné známky plísně nebo znehodnocením. Po experimentu řekla: "Jediná změna, kterou vidím, je, že se stala solidní jako skála."

Odborníci z US Food and Drug agentury zjistila, že McDonald hamburgery obsahují chloroform, laktylat sodíku a dalších chemických látek, které nejsou v obdobných výrobků, a proto jsou uchovávány tak dlouho.


7 Důsledků nedostatku spánku

7 Důsledků nedostatku spánku

Jak dobře spíte? Vaše zvyky mají dobrý vliv na kvalitu spánku? Lidé často snižují počet hodin, které potřebují na spánek, kvůli práci a volnému času. Ve světě je to považováno za normální trend. Kromě toho lidé z velké části nevidí v tomto ohledu nic špatného, ​​považují to za normu. Víte, jaké jsou důsledky nedostatku spánku?

(Zajímavosti)

Co je příčinou červených znamének? Zajímavosti

Co je příčinou červených znamének? Zajímavosti

Každý z nás má alespoň jeden červený mateřské znaménko na kůži. Jsou malé a mají barvu karmínové, někdy vzroste těsně nad pokožku a objevují především na krku, hrudníku a zad. Ale proč jsou tam? Musím sledovat z nich? Jsou nebezpeční? My to vysvětlit níže, takže můžete klidně spát. malé tečky, které mají bohatou červenou barvu.

(Zajímavosti)