Ovoce, které snižují nadýmání


Ovoce, které snižují nadýmání

Existují produkty, které zvyšují zácpu, záněty a plyny. Nicméně, tam jsou ti, kteří pomáhají v boji proti těmto problémům.

V našem článku budeme mluvit o ovoce, které jsou nejvhodnější k nadhazování.

Přidejte je do své stravy ještě dnes!

ovoce: spojenci proti bobtnání

velké části, přebytečné sacharidy, tuky a občerstvení v různých časech během dne - to je jen několik faktorů, které způsobují nadýmání.

Špatné stravovací návyky zahrnují spoustu komplikací. Ovlivňují vás psychologicky stejně jako fyzicky.

Špatná strava způsobuje nejen nadýmání, plyny nebo zácpu, ale i pocit těžkosti.V důsledku toho ztrácí člověk sílu a motivaci něco udělat. Kromě toho, oblečení před zrcadlem vede k depresi.

Proto je důležité jíst po celou dobu. Za prvé,dieta by měla obsahovat hodně vlákniny, které pomáhá tělu zbavit se odpadu a tuků.

V počáteční fázi je nejdůležitější změnit špatnou sadu živin v potravinách.

Za to stojí za to přidávat další čerstvé a přírodní produkty.

Například plody mají vynikající trávicí vlastnosti, obsahují málo tuku a dokonale hydratují tělo. Současně poskytují velké množství vlákniny, které pomáhají odstraňovat toxiny.

Kouzelné číslo: pět ovoce denně. Například, jeden může jíst jeden k snídani, jeden k jednomu odpoledni, jeden k obědu, jeden na oběd a jeden po večeři.

Doporučuje se měnit ovoce, které se vám nejvíce líbí. Je také dobré vybrat si sezónní a místní ovoce. Musí být organické pro udržení maximálního množství živin.

Jaké plody se nejlépe zabývají nadýmáním?

Veškeré plody jsou vhodné k tomu, aby se tento problém zbavil.

Některé z nich jsou však ještě účinnější než jiné. Pokud chcete překonat nadýmání, zácpu a plyny, doporučujeme zkusit následující možnosti.

Citrus

Pomeranče a grapefruit jsou 90% sestávají z vody. Proto jsou ideálním prostředkem, jak se zbavit tekutiny, která je v těle zpožděna. Retence tekutin je přirozený ochranný mechanismus, který zabraňuje dehydrataci. Citrus obsahuje také sodík, který konzumujeme s jídlem.

Pokud smícháte citron s teplou vodou a pijete na snídani,

působí jako přírodní diuretikum a laxativum . Může být také přidáván do jídla pro doplňování paliva. Citronová šťáva je mnohem užitečnější než majonéza nebo podobné koření. Melínek, broskve a melouny Melíčko je další ovoce, které obsahuje hodně vody. Díky své spotřebě se můžeme zbavit zadržování tekutin v břiše.K této skupině přírodních diuretik patří i broskve a vodní melouny. Všechna tato plody pomáhají snižovat retenci tekutin a odstraňovat sodík, což v důsledku toho eliminuje zánět.

Avokádo

V mnoha případech je nadýmání způsobeno neschopností řádně trávit určité potraviny. Jeho příčinou může být také nesnášenlivost některých potravin. Pokud z nějakého důvodu enzymy žaludeční šťávy nemohou správně fungovat, digesce sacharidů a tuků začne trvat déle. To způsobuje záněty a plyny.

Avokádo obsahuje enzym nazývaný lipáza. Má schopnost

rozštěpené tuky

. Navíc, avokádo obsahuje hodně draslíku, který

odstraňuje tekutinu, která se zpomaluje v žaludku.

Pineapple85% Ananas se skládá z vody. Obsahuje také trávicí enzym bromelain. Tento peptid štěpí proteiny, které jsou v žaludku.Ananas používaný po staletí v Latinské Americe k léčbě poruch zažívacího traktu. A díky své síle vám umožňuje vyhnout se zbytečným kousnutí po celý den. Další informace o 8 možných příznaků zažívacích potíží

Jablka jsou bohaté na vodu a pektinu jablka jsou málo vhodné pro vlastnosti. Pomáhají zbavit se zadržování tekutin, snižují nadýmání a vytvářejí pocit sytosti.

Kromě toho jablka mají schopnost "na" tuk ", zvyšují produkci moči a odstraňují toxiny z těla.

Obsahují také mnoho vlákniny a aminokyselin, které jsou výživné a zlepšují trávení.

Kromě toho vše, jablka

brání tvorbě kazu a bělit zuby . Dokonce přispívají k prevenci srdečních chorob. A to vše proto, že jablka vylučují krev z tuku (cholesterol).

Toto ovoce se doporučuje jíst s arašídou ​​(důkladně umýt), protože tak užitečné vlastnosti budou maximalizovány. Granátové jablko

A šťávy a semena tohoto ovoce jsou silnými spojenci zdraví těla. Pomáhají

zbavit se extra kilo a snížit nadýmání. Pokud jedete granát denně po dobu jednoho měsíce, totovám pomůže zbavit se tuku v žaludku

. To platí zejména pro ženy s nadváhou, které procházejí menopauzou.

Jahoda

Toto je vynikající bobule, které dokonale spojuje sladkou chuť s kyselou vůní. Protože jahody jsou bohaté na vodu a vlákninu, je ideálním nástrojem pro kontrolu hmotnosti a trávení.

počet kalorií, je téměř nulová (tj jahody nebyly kalorií by měly jíst cukr a další přísady!) Také, oni také působí jako silný diuretikum a očistit tělo.Kiwi

A nakonec chceme říct o kiwi. Toto ovoce obsahuje hodně vitamínu C. Kiwi podporuje odstranění

tuku ,

, který je uložen v těle. Navíc toto ovoce stimuluje aktivitu sloučeniny nazývané karnitin. Otevírá tuk na energii

a hoří.


Výhody vody s medem

Výhody vody s medem

Med je výrobek, který vyrábí včely z nektaru květin a výtažků živých částí rostlin. Jedná se o 100% ekologický výrobek, jehož vlastnosti byly po mnoho staletí používány pro lidské zdraví. Je důležitým zdrojem enzymů, antioxidantů a přírodních cukrů. Kromě toho má antiseptický, protizánětlivý a laxativní efekt , potírání a prevenci různých onemocnění, které mohou ovlivnit vaše zdraví.

(Lidových opravné)

Konzumace celeru k boji proti zánětu

Konzumace celeru k boji proti zánětu

Celer svěží, svěží a příjemné na chuť. Tuto zeleninu lze přidat do jídel a salátů. Možná máte rádi její specifickou chuť, ale kromě toho je také jednou z nejužitečnějších zelenin, které můžete najít. Tajemství celeru se skrývá v semenech, které obsahují aromatické látky. Jsou bohaté na esenciální oleje, které pomáhají bojovat proti zánětu a zároveň odstraňují toxiny z těla.

(Lidových opravné)