Ovoce, které snižují nadýmání


Ovoce, které snižují nadýmání

Existují produkty, které zvyšují zácpu, záněty a plyny. Nicméně, tam jsou ti, kteří pomáhají v boji proti těmto problémům.

V našem článku budeme mluvit o ovoce, které jsou nejvhodnější k nadhazování.

Přidejte je do své stravy ještě dnes!

ovoce: spojenci proti bobtnání

velké části, přebytečné sacharidy, tuky a občerstvení v různých časech během dne - to je jen několik faktorů, které způsobují nadýmání.

Špatné stravovací návyky zahrnují spoustu komplikací. Ovlivňují vás psychologicky stejně jako fyzicky.

Špatná strava způsobuje nejen nadýmání, plyny nebo zácpu, ale i pocit těžkosti.V důsledku toho ztrácí člověk sílu a motivaci něco udělat. Kromě toho, oblečení před zrcadlem vede k depresi.

Proto je důležité jíst po celou dobu. Za prvé,dieta by měla obsahovat hodně vlákniny, které pomáhá tělu zbavit se odpadu a tuků.

V počáteční fázi je nejdůležitější změnit špatnou sadu živin v potravinách.

Za to stojí za to přidávat další čerstvé a přírodní produkty.

Například plody mají vynikající trávicí vlastnosti, obsahují málo tuku a dokonale hydratují tělo. Současně poskytují velké množství vlákniny, které pomáhají odstraňovat toxiny.

Kouzelné číslo: pět ovoce denně. Například, jeden může jíst jeden k snídani, jeden k jednomu odpoledni, jeden k obědu, jeden na oběd a jeden po večeři.

Doporučuje se měnit ovoce, které se vám nejvíce líbí. Je také dobré vybrat si sezónní a místní ovoce. Musí být organické pro udržení maximálního množství živin.

Jaké plody se nejlépe zabývají nadýmáním?

Veškeré plody jsou vhodné k tomu, aby se tento problém zbavil.

Některé z nich jsou však ještě účinnější než jiné. Pokud chcete překonat nadýmání, zácpu a plyny, doporučujeme zkusit následující možnosti.

Citrus

Pomeranče a grapefruit jsou 90% sestávají z vody. Proto jsou ideálním prostředkem, jak se zbavit tekutiny, která je v těle zpožděna. Retence tekutin je přirozený ochranný mechanismus, který zabraňuje dehydrataci. Citrus obsahuje také sodík, který konzumujeme s jídlem.

Pokud smícháte citron s teplou vodou a pijete na snídani,

působí jako přírodní diuretikum a laxativum . Může být také přidáván do jídla pro doplňování paliva. Citronová šťáva je mnohem užitečnější než majonéza nebo podobné koření. Melínek, broskve a melouny Melíčko je další ovoce, které obsahuje hodně vody. Díky své spotřebě se můžeme zbavit zadržování tekutin v břiše.K této skupině přírodních diuretik patří i broskve a vodní melouny. Všechna tato plody pomáhají snižovat retenci tekutin a odstraňovat sodík, což v důsledku toho eliminuje zánět.

Avokádo

V mnoha případech je nadýmání způsobeno neschopností řádně trávit určité potraviny. Jeho příčinou může být také nesnášenlivost některých potravin. Pokud z nějakého důvodu enzymy žaludeční šťávy nemohou správně fungovat, digesce sacharidů a tuků začne trvat déle. To způsobuje záněty a plyny.

Avokádo obsahuje enzym nazývaný lipáza. Má schopnost

rozštěpené tuky

. Navíc, avokádo obsahuje hodně draslíku, který

odstraňuje tekutinu, která se zpomaluje v žaludku.

Pineapple85% Ananas se skládá z vody. Obsahuje také trávicí enzym bromelain. Tento peptid štěpí proteiny, které jsou v žaludku.Ananas používaný po staletí v Latinské Americe k léčbě poruch zažívacího traktu. A díky své síle vám umožňuje vyhnout se zbytečným kousnutí po celý den. Další informace o 8 možných příznaků zažívacích potíží

Jablka jsou bohaté na vodu a pektinu jablka jsou málo vhodné pro vlastnosti. Pomáhají zbavit se zadržování tekutin, snižují nadýmání a vytvářejí pocit sytosti.

Kromě toho jablka mají schopnost "na" tuk ", zvyšují produkci moči a odstraňují toxiny z těla.

Obsahují také mnoho vlákniny a aminokyselin, které jsou výživné a zlepšují trávení.

Kromě toho vše, jablka

brání tvorbě kazu a bělit zuby . Dokonce přispívají k prevenci srdečních chorob. A to vše proto, že jablka vylučují krev z tuku (cholesterol).

Toto ovoce se doporučuje jíst s arašídou ​​(důkladně umýt), protože tak užitečné vlastnosti budou maximalizovány. Granátové jablko

A šťávy a semena tohoto ovoce jsou silnými spojenci zdraví těla. Pomáhají

zbavit se extra kilo a snížit nadýmání. Pokud jedete granát denně po dobu jednoho měsíce, totovám pomůže zbavit se tuku v žaludku

. To platí zejména pro ženy s nadváhou, které procházejí menopauzou.

Jahoda

Toto je vynikající bobule, které dokonale spojuje sladkou chuť s kyselou vůní. Protože jahody jsou bohaté na vodu a vlákninu, je ideálním nástrojem pro kontrolu hmotnosti a trávení.

počet kalorií, je téměř nulová (tj jahody nebyly kalorií by měly jíst cukr a další přísady!) Také, oni také působí jako silný diuretikum a očistit tělo.Kiwi

A nakonec chceme říct o kiwi. Toto ovoce obsahuje hodně vitamínu C. Kiwi podporuje odstranění

tuku ,

, který je uložen v těle. Navíc toto ovoce stimuluje aktivitu sloučeniny nazývané karnitin. Otevírá tuk na energii

a hoří.


Domácí prostředky pro lupy

Domácí prostředky pro lupy

Hořčík je velmi častý problém s bolestmi hlavy. Je to velmi nepříjemné, protože lupy způsobuje svědění a často stává vážným problémem, který snižuje sebevědomí těch, kteří mají. Co způsobuje lupy? Výskyt lupů může způsobit mnoho faktorů, ale se vyskytuje hlavně kvůli houbě, stresu, dermatitidě nebo hormonálním změnám.

(Lidových opravné)

7 Užitečných produktů, které by měly být konzumovány denně

7 Užitečných produktů, které by měly být konzumovány denně

Potřebujete několik dalších důvodů změnit svou dietu a jít správně jíst? Pak se připravte na poznámku. Jídlo je jedním z nejdůležitějších prvků tělesného a morálního zdraví člověka. Nakonec, užitečné potraviny - to je způsob, jak získat živiny, které jsou potřebné těla pro správný výkon všech funkcí a prevenci různých onemocnění.

(Lidových opravné)