Ovoce, které léčí infekce močových cest


Ovoce, které léčí infekce močových cest

Máte často infekce močových cest? Kromě léků předepsaných lékařem je vždy dobré se ujistit, že dobře jíte a ovoce může být spojencem. Chcete vědět, co je pro vás nejlepší?

Výhody konzumace ovoce z infekcí močových cest

Infekce močových cest jsou u žen velmi časté. Obvykle otravný zánět močového měchýře je doprovázen hořením močením, tlakem v břišní dutině a někdy i nízkou teplotou.Stalo se vám to někdy?

Jak asi víte, obvykle se jedná o průběh antibiotik předepsaných lékařem. Ale dnes vám chceme dát několik doporučení, které mohou doplnit léčbu, a ovoce je velmi vhodným doplňkovým prostředkem.

Tak proč je ovoce užitečné? V podstatě kvůli velkému množství vitaminu C a dalších složek, které pomohou postupně snižovat bakterie v močovém měchýři. Dáme vám také stručný přehled o různých strategiích, které můžete použít navíc k průběhu antibiotik:

  • pijte spoustu tekutin. To pomůže vyčistit močový měchýř a močový trakt.
  • Heřmánkový čaj, skořice a rozmarýn jsou také velmi užitečné, protože snižují zánět.
  • Jezte potraviny, které mají antibiotické vlastnosti. Víte o nich? Samozřejmě, že je to pravda. Je to česnek, zázvor, petržel ... Můžete dát zázvorový čaj nebo vývar s 5 větvičkami petrželky na sklenici vody. Zkapalte a pijte - budete se cítit lépe.
  • Diuretikum , jak víte, zabraňuje zadržování tekutin a podporuje močení. Nejlepší z nich jsou chřest, okurky, celer a řepa.
  • Vyhýbejte se výrobkům, které mohou dráždit měchýř, například: kávu a zelený čaj.
  • Vyhýbejte se produktům z rafinované mouky, kvasnice a cukru - všechny zvětšují retenci tekutin a zabraňují infekci.
  • Popíjejte sklenici vody denně s lžící sody. To pomůže zbavit se infekcí močových cest.

Ovoce, které pomáhají v boji s infekcemi močových cest

1. Brusinka

Máte rádi brusinky? Musíte vždy zmínit brusinku, jestliže máte problémy s močovým systémem. Lékaři a dietetici jsou dobře známí svými vynikajícími antibiotickými a antioxidačními vlastnostmi. Brusinka zvyšuje kyselost moči, která pomáhá eliminovat bakterie, zabíjet nebo zabraňovat jejich připojení k stěnám močového traktu.

Tip: nekupujte brusinkové šťávy v supermarketech, protože neobsahují žádné aktivní složky, které podporují uzdravení, ale místo toho jsou plné cukru. Je mnohem lepší koupit čerstvé brusinky a dělat šťávu doma.

2. Oranžová a citronová šťáva

Jak už víte, pomeranče a citróny jsou bohaté na vitamín C a antioxidanty. V ideálním případě vaříme šťávu ráno dvěma pomeranči a půl citronu. Neodstraňujte maso a nepijte pomalu - buničina také pomůže vyčistit střeva. Stačí denně pít přírodní šťávu a doplnit ji jiným ovocem.

3. Červené hrozny


Hrozny - přirozený přírodní produkt, který pomáhá péči o močový systém, téměř stejně jako brusinkový. Je to chutné a atraktivní. Stojí za to, že ji přidáte ke své každodenní stravě, pokud trpíte infekcí močových cest. Hroznová látka je bohatá na antioxidanty, snižuje zánět, má diuretický účinek a poskytuje vynikající vitamíny, které stimulují regeneraci těla. Užijte si!


Jak používat přírodní produkty bělení zubů

Jak používat přírodní produkty bělení zubů

Přírodní produkty V současné době existuje mnoho stomatologické zákroky, které mohou pomoci udržet vaše zuby bílé a krásné. Nicméně nástroje, které jsou používány v průběhu těchto postupů bude nakonec vést k destrukci zubní skloviny. Nechoďte do takových extrémů. Pokud chcete, vybělit zuby a zkusit přírodní prostředky.

(Lidových opravné)

Jedlá soda: noční můra pro lékárníky znamená

Jedlá soda: noční můra pro lékárníky znamená

Natural jedlou sodu použitá od starověku pro zdraví, krásu a čistotu v domě. Produkt bude i nadále objevovat v mnoha zemích po celém světě, protože oni věří, že má spoustu dosud neznámé vlastnosti. Pro mnoho lidí je těžké uvěřit, že takový jednoduchý produkt, jako potravinové soda může být prospěšné pro zlepšení zdraví než léčiv.

(Lidových opravné)