10 Toxinů, které poškozují děti


10 Toxinů, které poškozují děti

Toxiny se vyskytují téměř všude na naší planetě a mnohé z nich jsou zvláště škodlivé pro děti; znečištění životního prostředí, pesticidy, čisticí prostředky, určité výrobky, léky a dokonce i některé vakcíny dávají dětem vystavení toxickým chemikáliím, které mohou v mnoha ohledech ovlivnit zdraví.

Jak chránit děti před toxickými látkami

V dnešní době téměř nemožné, aby se zabránilo pronikání toxinů v našem těle, což způsobuje různé zdravotní problémy. Znečištění životního prostředí, špatná výživa a některé špatné návyky mohou vést k akumulaci toxinů, které mohou postihnout různé orgány v těle.

Děti jsou vystaveny všem těmto toxickým látkám v životním prostředí a některé potraviny, které jim umožňují jíst. Ale vědět o zdrojích toxinů a škodě, které mohou způsobit, můžeme aplikovat různé přístupy, abychom snížili jejich dopad na naše děti.

Problémy spojené s účinky toxinů roste rok od roku. Ačkoli se medicína vyvíjí a zjišťuje protilátky pro zdravotní potíže, více a více dětí a dospělých je nemocných kvůli účinkům toxických látek.

Ačkoli mnoho lidí stále ignoruje tuto skutečnost, toxické látky mohou způsobit dětem jak běžné alergie, tak i různé druhy rakoviny. Studie ukázaly, že děti mohou mít jeden nebo více problémů s učením, vývojem nebo chováním. Objevili se také případy autismu, imunitní nedostatečnosti a dalších chronických onemocnění. Znáte hlavní toxiny, které poškozují děti?

Rtuťové těsnění

  • Merkur v těchto tuleních částech může každý den postupně spadat do těla dítěte a způsobit neurologické poškození.

Některé léky

  • Ačkoli o tom nemáme mnoho informací, někdy děti předepisují drogy, které jsou vysoce toxické a nebezpečné. Mezi tyto léky patří léky pro ADHD, které patří k amfetaminu. Jsou velmi podobné známému pouličnímu drogu metamfetaminu.

stále existují případy, kdy děti předepisují velmi nebezpečné antidepresiva. Glutamát sodný

  • Tento toxin se nachází všude, zejména v potravinách a osobních hygienických výrobcích.

Některé vakcíny

  • Některé vakcíny nejsou tak bezpečné, jako jsme byli odsouzeni po celá desetiletí.

Stojí za to bližší pohled na složky těchto vakcín a zjistěte vedlejší účinky, které mohou mít na zdraví. Zpracované potraviny a rychlé občerstvení Děti je milují. Někdy kupujeme takové "jídlo", abychom je potěšili.

  • Ačkoli chutná a vůně velmi chutná, je pravda, že bylo prokázáno, že jsou plné chemikálií, které zvyšují riziko vzniku rakoviny.

Tyto výrobky mohou také vést k obezitě a jiným chorobám, které nakonec ovlivňují kvalitu života. Detergenty Jsou velmi pohodlné pro praní prádla, ale také obsahují velké množství toxických složek, které mohou ovlivnit naše zdraví a zdraví našich dětí. Zkuste použít přírodní detergenty.

  • Šampon a další výrobky osobní péče

Možná jste se nikdy neptali o podivných přísadách, které jsou uvedeny na šamponových štítcích a jiných výrobcích osobní péče. Je možné, že pokud se zeptáte, zjistíte, jak toxické mohou být pro tělo.

  • Doporučujeme používat je co nejméně a zvolit si přirozené alternativy. Čištění

úklid čistič skla trouby, praní nebo mýdlo, mimo jiné čističe obsahují chemické látky, které, ačkoli se to může zdát neškodná může být skutečně nebezpečné.

  • Vdechnutí nebo spolknutí těchto látek může vážně ovlivnit vaše zdraví nebo vést k smrtelným následkům.

Buďte velice opatrní, když je opustíte, kde hrají vaše děti. Znečištění životního prostředí V dnešním světě je prakticky nemožné, aby nebyl vystaven vysokému znečištění životního prostředí. Výfukové plyny z automobilů, odpadních společností, kouřových cigaret a jiných toxických látek v prostředí mohou samozřejmě postihnout děti i dospělé.

  • Šumivé nápoje

Děti se opravdu líbí jejich chuti a rádi je pít, aby uklidili jejich žízeň. Avšak nápoje sycené oxidem uhličitým skutečně obsahují velké množství kyseliny fosforečné, která

  • postihuje dětské zuby a kosti.


Nebezpečí používání konzervovaných potravin

Nebezpečí používání konzervovaných potravin

Zajímavá fakta velké množství potravinářských výrobků prodávaných v supermarketech v podobě konzerv. Zdá se, že je to normální a není škodlivé. Nicméně, některé studie ukazují, že tento materiál produkuje toxické látky škodlivé pro zdraví. Můžete se dozvědět o nebezpečích konzumace potravin v našem článku.

(Zajímavosti)

Jak se zbavit plísní doma? Zajímavosti

Jak se zbavit plísní doma? Zajímavosti

Mold ... Nic není odpornější a další zdraví škodlivé než houba, která roste na vlhkých místech ve vašem domě, v kuchyni, dlažba, koberec, a někdy to může být nalezen v poměrně nečekaných zákoutí. Každý rok přicházejí miliony lidí do zdravotních středisek, stěžují si na astmatické záchvaty a alergické reakce, které také potřebují léčbu.

(Zajímavosti)