10 Superfoods pro váš mozek


10 Superfoods pro váš mozek

Tvůj mozek je tvůj regulátor těla. Skládá se z tisíců neuronů, které odpovídají nekonečnému počtu vnějších impulzů. Jeho práce je natolik složitý, že se dnes jeví ještě více otázek než odpovědí o úrovni jeho důležitost a význam.

Bohužel, existuje mnoho příčin a nemocí, které se mohou zhoršit a výrazně zpomalit práci vašeho mozku. Na rozdíl od dřívějších dobách, kdy se zdá, pouze u starších pacientů lze pozorovat viditelné poškození a změny v mozku funtskionuvanni, dnes je mládež, která je náchylnější k displejů odchylek a poruch mozkové aktivity.

Takže, pokud máte možnost stimulovat a podporovat aktivitu mozku v co největší míře, aby to udělal?

Víme, že odpověď na tuto otázku, proto jsme se rozhodli vám představili základních produktů, které musí být součástí vaší diety. S tímto úkolem dokonale zvládnou a významně zlepší zdraví a práci mozku!

Brusinka

Brusinka je velmi užitečné pro krmení vašeho těla. Jeho léčivé vlastnosti pomoci zabránit a zdržet degenerativní onemocnění mozku, jako je tomu v případě Alzheimerovy choroby. Navíc je tento superfruit silným antioxidantem. Matice

Jsou nasytit tělo vitamíny a minerály, které obsahují fosfor, hořčík, draslík, vitamin B komplex a vitamín E. Matice jsou spojenci v udržení dobrého zdraví kardiovaskulárního systému svého orzanizmu, zlepšuje průtok krve a pomůže mozku dostat dostatek kyslíku, aby pracovala efektivně. Avocado

mají antioxidační vlastnosti, avokáda pomáhá předcházet stárnutí a omezuje známky stárnutí mění své tělo. Obsahuje také Omega 3, který skvěle chrání váš mozek před předčasným ztrátou jeho přirozených funkcí.

Rajčata Rajčata obsahují látku zvanou lykopen , které, vzhledem ke svým antioxidačním vlastnostem, osvědčila při prevenci mnoha nemocí, jako je rakovina a mrtvice.

Chia semena

Chia semena přispívají k rychlému fungování neuronů a výrazně zlepšují mozkovou aktivitu. Semeno Chia je považováno za hlavní zdroj Omega-3, který je navíc zcela přírodního původu. Zabraňuje stárnutí pokožky a přitom udržuje dlouhodobý příznivý účinek.

olivový olej má také silné antioxidační účinky, které chrání pokožku a zabraňují poškození volnými radikály, které vyvolávají vznik různých nemocí, jako je rakovina.

Olivový olej obsahuje zdravé tuky pomáhají chránit své srdce, aby se dosáhlo optimálního prokrvení, a je schopen nakrmit všechny buňky v těle, aby se mohli plně a správně fungovat.

Ryby

Ryba je bohatým zdrojem fosforu. Tento minerál pomáhá zlepšit mozkové funkce mozku, slovní paměť a koncentraci pozornosti. Časté používání ryb pomůže posílit ochranné funkce vašeho srdce a zlepšit výkon vašeho mozku.

Zelený čaj

Mimořádný antioxidant, pomáhá předcházet srdečním onemocněním a poruchám funkce mozku. Zelený čaj zlepšuje koncentraci a paměť a zlepšuje průtok krve do mozku.

Použití Cocoa Cocoa malá jídla vám pomůže mít dobré zdraví, protože obsahuje ve svém složení antioxidantů, které zabraňují předčasnému stárnutí pokožky a jejích buněk a také zabraňuje srdečním onemocněním. Kakao je bohaté na hořčík, minerál, který pomáhá zlepšit nervový systém vašeho těla.

Brokolice Brokolice obsahuje živiny, které jsou schopny zlepšuje paměť a udržovat přirozené zdraví a funkci mozku. Brožury mají také prospěšné vlastnosti, které pomáhají chránit vaše srdce.

Stručně ...

Všechny tyto produkty zlepšují a zachovávají přirozené funkce a vlastnosti vašeho mozku. Proto byste měli zahrnout do své každodenní stravě a výživě své rodiny pro zdravé a vyvážené stravy vám pomůže mít dobré zdraví a dobrou náladu. Vyberte si pro sebe a svou rodinu přirozenost a výhody jako základ vašeho každodenního života!


Sedm přírodních prostředků pro vzrušení

Sedm přírodních prostředků pro vzrušení

Práce, finanční potíže, odpovědnosti ... Není divu, že to všechno způsobí, že člověk má spoustu stresu. Kvůli zuřivému tempu života dnes více lidí hledá přirozené prostředky pro vzrušení . Navíc se po prvním záchvatu paniky snaží překonat vzrušení a zbavit se svých hlavních příznaků. Dnes řekneme asi 7 přírodních prostředků, které pomohou překonat vzrušení.

(Lidových opravné)

5 Přírodní prostředky proti celulitidě

5 Přírodní prostředky proti celulitidě

Celulitida - to je estetický problém, který postihuje většinu žen. Ve skutečnosti téměř 90% lidí čelí tomuto problému. Celulitida - Jedná se o usazeniny s malými tuky nebo uzliny viditelné pod kůží. Vytvářejí jámy, které jsou obvykle srovnávány s pomerančovou slupkou. Celulitida je tvořena na nohou, hýždě, dokonce i na rukou.

(Lidových opravné)