10 Superfoods pro váš mozek


10 Superfoods pro váš mozek

Tvůj mozek je tvůj regulátor těla. Skládá se z tisíců neuronů, které odpovídají nekonečnému počtu vnějších impulzů. Jeho práce je natolik složitý, že se dnes jeví ještě více otázek než odpovědí o úrovni jeho důležitost a význam.

Bohužel, existuje mnoho příčin a nemocí, které se mohou zhoršit a výrazně zpomalit práci vašeho mozku. Na rozdíl od dřívějších dobách, kdy se zdá, pouze u starších pacientů lze pozorovat viditelné poškození a změny v mozku funtskionuvanni, dnes je mládež, která je náchylnější k displejů odchylek a poruch mozkové aktivity.

Takže, pokud máte možnost stimulovat a podporovat aktivitu mozku v co největší míře, aby to udělal?

Víme, že odpověď na tuto otázku, proto jsme se rozhodli vám představili základních produktů, které musí být součástí vaší diety. S tímto úkolem dokonale zvládnou a významně zlepší zdraví a práci mozku!

Brusinka

Brusinka je velmi užitečné pro krmení vašeho těla. Jeho léčivé vlastnosti pomoci zabránit a zdržet degenerativní onemocnění mozku, jako je tomu v případě Alzheimerovy choroby. Navíc je tento superfruit silným antioxidantem. Matice

Jsou nasytit tělo vitamíny a minerály, které obsahují fosfor, hořčík, draslík, vitamin B komplex a vitamín E. Matice jsou spojenci v udržení dobrého zdraví kardiovaskulárního systému svého orzanizmu, zlepšuje průtok krve a pomůže mozku dostat dostatek kyslíku, aby pracovala efektivně. Avocado

mají antioxidační vlastnosti, avokáda pomáhá předcházet stárnutí a omezuje známky stárnutí mění své tělo. Obsahuje také Omega 3, který skvěle chrání váš mozek před předčasným ztrátou jeho přirozených funkcí.

Rajčata Rajčata obsahují látku zvanou lykopen , které, vzhledem ke svým antioxidačním vlastnostem, osvědčila při prevenci mnoha nemocí, jako je rakovina a mrtvice.

Chia semena

Chia semena přispívají k rychlému fungování neuronů a výrazně zlepšují mozkovou aktivitu. Semeno Chia je považováno za hlavní zdroj Omega-3, který je navíc zcela přírodního původu. Zabraňuje stárnutí pokožky a přitom udržuje dlouhodobý příznivý účinek.

olivový olej má také silné antioxidační účinky, které chrání pokožku a zabraňují poškození volnými radikály, které vyvolávají vznik různých nemocí, jako je rakovina.

Olivový olej obsahuje zdravé tuky pomáhají chránit své srdce, aby se dosáhlo optimálního prokrvení, a je schopen nakrmit všechny buňky v těle, aby se mohli plně a správně fungovat.

Ryby

Ryba je bohatým zdrojem fosforu. Tento minerál pomáhá zlepšit mozkové funkce mozku, slovní paměť a koncentraci pozornosti. Časté používání ryb pomůže posílit ochranné funkce vašeho srdce a zlepšit výkon vašeho mozku.

Zelený čaj

Mimořádný antioxidant, pomáhá předcházet srdečním onemocněním a poruchám funkce mozku. Zelený čaj zlepšuje koncentraci a paměť a zlepšuje průtok krve do mozku.

Použití Cocoa Cocoa malá jídla vám pomůže mít dobré zdraví, protože obsahuje ve svém složení antioxidantů, které zabraňují předčasnému stárnutí pokožky a jejích buněk a také zabraňuje srdečním onemocněním. Kakao je bohaté na hořčík, minerál, který pomáhá zlepšit nervový systém vašeho těla.

Brokolice Brokolice obsahuje živiny, které jsou schopny zlepšuje paměť a udržovat přirozené zdraví a funkci mozku. Brožury mají také prospěšné vlastnosti, které pomáhají chránit vaše srdce.

Stručně ...

Všechny tyto produkty zlepšují a zachovávají přirozené funkce a vlastnosti vašeho mozku. Proto byste měli zahrnout do své každodenní stravě a výživě své rodiny pro zdravé a vyvážené stravy vám pomůže mít dobré zdraví a dobrou náladu. Vyberte si pro sebe a svou rodinu přirozenost a výhody jako základ vašeho každodenního života!


7 Přírodní prostředky pro ušního mazu

7 Přírodní prostředky pro ušního mazu

Přírodní produkty ucpání ušním - je přírodní olej, který emitují rakovinu kanál ucho, vytvoří ochrannou bariéru proti mikroorganismům a cizí látky. Má gelovitou strukturu a skládá se z sekrecí mastných a mrtvých buněk pokožky, které jsou zodpovědné za ochranu před viry, bakteriemi a houbami. Problémy vznikají, když se síra ucha nahromadí v nadměrném množství, zablokuje zvukový kanál a způsobuje takové nepříjemné příznaky jako napětí ucha, ztráta sluchu a svědění.

(Lidových opravné)

Jak čistit ucho přirozeně

Jak čistit ucho přirozeně

Přírodní prostředky z různých důvodů mohou být položeny v uších způsobené nadměrným množstvím síry, nebo proto, že přebytečná voda (například po plavání v bazénu). V tomto článku se budeme diskutovat některé přírodní domácí opravné prostředky, které lze použít k čištění uší a odstranit nepříjemné pocity, potíže se sluchem a možnou infekci.

(Lidových opravné)