Vlasů barvení přírodních extraktů může


Vlasů barvení přírodních extraktů může

Health malování vlasy, můžete změnit svůj vzhled, aby vaše vlasy modernější vzhled a schovat šedé vlasy a starat se o něj. Ale barvení vlasů obvykle vyžaduje návštěvu salonu krásy a zůstat tam po dlouhou dobu, protože pokud si to udělat sám, obvykle to znamená, že používáte produkty, které mohou být často agresivní a škodlivé pro váš kapilární struktury.

Ale věděli jste, že tam jsou přírodní extrakty, které mohou barvit vlasy? Máme na mysli nejen rostlinných barviv a barviv můžete udělat doma s rostlinami, které také vyživují vaše vlasy a zdravou vliv to. Vysvětlujeme v tomto článku, že barvy a jak to dělají doma.

Tyto produkty jsou zcela přírodní, takže samozřejmě nechcete dostat stejné výsledky, pokud jsou použity umělé prostředky. Umělé prostředky, samozřejmě, bude mít barvu po delší dobu, nebo může dát své vlasy radikální barvu. však znamená, že budete vařit doma, dám si vlasy přirozenou barvu a krásu, můžete je používat pravidelně, protože nepoškozují vlasy, a můžete je používat i během těhotenství.

barva červená barva barvení vlasů

To je pravděpodobně jedním z nejlepších prostředků přírodních produktů: henna.Henna barvit vlasy až ke kořínkům a dává svou tloušťku vlasů a zdraví. To je jeden z těchto léků, je účinek, který trvá nejdelší: tři měsíce.

Mix henna prášek, který můžete najít v obchodech bylin nebo přírodních potravin s trochou citronové šťávy, oleje nebo klimatizační jednotky do neudrží příliš mnoho vlasů.

Buďte opatrní a chránit ruce s plastovými rukavicemi, protože barva by se snadno malovat své ruce a bude obtížné smýt.

barva vlasy světlejší barvu

Heřmánek je známo, že mohou rozšiřovat světlé barvy na vlasy, teď výrobci známých značek patří heřmánek šamponyve své produkty pro péči o vlasy, aby bylo zajištěno jasné barvy. K tomuto účelu můžete provést výtažek z heřmánku a přidejte nealkohol. Případně můžete do infuze přidat i trochu šafranu. Infuzi aplikujte nejméně půl hodiny a opláchněte.

Malovat vlasy v tmavě hnědé barvě

Listy ořechů vám umožňují dát tmavý tón vlasům a tento postup dá vlasům lesk a sílu. Chcete-li vařit, uvařte listy ve vodě, a když je ochlazený, aplikujte na vlasy přípravek a nechte ho tak 15 minut. Historicky, při výrobě tohoto barviva, listy vlašských ořechů jsou vařené v pivu , což je také velmi užitečné pro vlasy. To mu dá více lesku a když pivo vaří, ztrácí alkohol.

Další možností je vaření slin a rozmarýnu ve velkém množství vody po dobu šesti hodin. Salvia také má vlastnosti skrýt první šedé vlasy. Rosemary je skvělá rostlina pro vaše vlasy. Tradičně se používá k prevenci vypadávání vlasů. Když je infuze studená, přidejte lžíci octu z jablečného moštu a aplikujte ho na vlasy. Nechte to na vlasy po dobu půl hodiny, a pak ho opláchněte.

Barva na vlasy černá

V tomto případě se připravte infuzečerný čaj, který vám také pomůže, pokud chcete zpět svou přirozenou barvu vlasů, poté, co ji namaloval. Proveďte vysokou koncentraci infuze, naplňte čaj po dobu půl hodiny. Aplikujte na vlasy infuzi a nechte ji dvacet minut. Opláchněte si vlasy.

Několik vysvětlení

  • Nedoporučujeme používat hliníkové nádoby nebo nádoby při výrobě přírodních barviv.
  • Při aplikaci konečných ingrediencí na vlasy se snažte pokrýt hlavu filmem nebo plastovým kloboukem, abyste dosáhli lepších výsledků.
  • Barevný proces opakujte každých několik dní, dokud nedosáhnete požadované barvy.
  • Jediná nevýhoda, že ručně vyráběná barviva jsou poměrně umělá, je, že přírodní barviva nedělají vlasy brilantní. Ale vy můžete tento problém vyřešit, často použití hydratační masky a používat jablečný ocet, smíchal s vodou v rovných částech. Čím jsou vlasy suché, tím více je třeba přidat. Aplikujte tento roztok na vlasy a nechte to tak několik minut a pak opláchněte vlasy teplou nebo studenou vodou.
  • Doporučujeme, abyste vždy používali přírodní a organické šampony, protože příliš hubují vlasy a nechávají si barviva delší. Takové šampony jsou o něco dražší a nejsou příliš plaché. Ale z dlouhodobého hlediska budou vaše vlasy zdravější a nebudete je muset umývat tak často, protože tyto šampony udržují vaše vlasy čisté. Vysvětlíme vám, jak si umýt vlasy pomocí pouze sódy a octa v jedné z následujících publikací. Počkejte

Obrázky s laskavým svolením miss pupik


6 Fakta, co potřebujete vědět o Hashimotova thyroiditis

6 Fakta, co potřebujete vědět o Hashimotova thyroiditis

Zdraví V roce 1912 japonský lékař Hakaru Hashimoto otevřela novou onemocnění imunitního systému, která má nyní název „Hashimotova tyreoiditida.“ Podle výsledků jeho studie během této poruchy imunitní systém napadá štítnou žlázu. Další informace o Hashimotově nemoci nebo Hashimotově tyreoiditidě, čtěte dále.

(Krása)

Zvláčňující krémy vlasy domácí

Zvláčňující krémy vlasy domácí

Zdraví Většina žen (u dospělých, dospívajících a dívky), kteří mají kudrnaté a sofistikovaný styling vlasů každý den trpí utrpení, protože je třeba, aby nějakým způsobem svůj hřeben. Někdy je to tak obtížné udržet v pořadí kudrnaté a vlnité vlasy, že ženy prostě odložil zbraně a přestat investovat to vůbec, ale prostě ho svázat do ohonu nebo sbírání sponu.

(Krása)