Fantastické želatinové masky


Fantastické želatinové masky

Na našem blogu mluvíme hodně o výhodách želatiny pro zdraví. Je charakterizován nízkým obsahem tuku a vysokým obsahem bílkovin. Je to zdravý a chutný produkt, který lze snadno přidávat do stravy.

Nicméně, většina lidí stále ještě nevědí o základních způsobů, jak používat želatinu kůži a krásu obecně: můžete dělat úžasné masky, které pomáhají snižovat tvorbu vrásek a zabránit ztrátě pružnosti.

Jsme přesvědčeni, že informace v tomto článku vás překvapí a pak budou potřebné v životě. Jste připraveni se dozvědět více?

Výhody Želatina kůži a vlasy

Nikdy nezapomeňte, že především želatinu obzvláště ceněny pro vysoký obsah kolagenu. Tradičně se věří, že lidé vyrábějí dostatečné množství kolagenu až do 25 let.

Po dosažení tohoto věku začne hladina kolagenu klesat a je zapotřebí vyplnit deficit s potravinami, které konzumujeme. Kolagen je nezbytný protein v těle, který je nezbytný pro udržení dobrého celkového zdravotního stavu a silné kosti, kůži, nehty a vlasy.

Po 25 letech ztratíte 1,5% celkového množství kolagenu.

 • Tento normální proces je součástí stárnutí lidského těla. Ale některé faktory, jako je stres, užívání tabáku, vystavení slunečnímu záření a špatné stravovací návyky, může urychlit tento téměř nenahraditelná ztráta kolagenu v těle.
 • Zdravý životní styl vám pomůže ztratit hladinu kolagenu tak rychle. Pokud do stravy začnete přidávat produkty s vysokým obsahem kolagenu, pomůže to vyrovnat deficit.
 • Denní použití želatiny jako výživového doplňku posiluje pokožku a vlasy, obnovuje elasticitu, zdraví a krásu. Samozřejmě je to třeba mít na paměti.

želatina obličejové masky bojovat stárnutí

mléko a želatiny želatinu Tato maska ​​vyživuje a pomáhá vyrovnat pH pokožky a obnovit pružnost jste nakonec ztratit. Ingredience

 • 20g konvenční želatinu 1/2 šálku mléka

 • Příprava První věc, kterou udělat - je na teplo půl sklenice mléka. V samostatné misce místo 20 gramů želatiny a rozpusťte ji s několika lžícemi studeného mléka, míchání, dokud není žádná hrudka.
 • Nyní přidejte teplé mléko a aplikujte směs na obličej, zatímco je teplé, pomocí kartáče nebo bavlněného tampónu. Nechejte 20 minut a poté opláchněte studenou vodou.

Maska na obličej s citrónem a želatinou pro odstranění skvrn a obnovení elasticity

Je to krásná maska ​​pro noční použití. Jeho snadné a je velmi efektivní ke snížení věku a slunečních skvrn nebo jakékoli zbývající stopy akné. Ingredience

 • 15 g želatiny konvenční
 • 50 ml vody, 25 ml citronové šťávy 15 g medu

 • Making Stejně jako v předchozím receptu, první věc, kterou udělat - je na teplo 50 ml vody. Přidejte želatinu a dobře promíchejte až do levé hrudky.
 • Jak můžete vidět, je to velmi malá částka pro masku, ale pomůže vám ji používat konzistentněji a jednodušeji.
 • Po smíchání vody a želatiny přidejte 25 ml citronové šťávy a velkou stolní lžíci medu. Dobře promíchejte.
 • Aplikujte masku na čistou pleť pokožky třikrát týdně přes noc před spaním. Použijte kartáč nebo bavlněný tampón a nechte 20 minut. Opláchněte teplou vodou.

Složky v této masce budou pracovat přes noc a budou bojovat proti skvrnám, dává vaši tvář dávku kolagenu, který potřebuje.

Jste připraveni vyzkoušet tyto nádherné želatinové masky?


Jako želatina zlepšuje zdraví vlasů

Jako želatina zlepšuje zdraví vlasů

Zdraví Naučte nepostradatelnou tajemství krásy vlnité nebo kudrnaté vlasy, které přidat jas a půvab použitím nejjednodušší ingredience. V dnešním článku si popíšeme, jak želatina bude vaše vlasy vynikající aniž by bylo nutné uchýlit se k užitkových vozidel, což může vést k poškození vlasů. Ženy, které mají vlnité nebo kudrnaté vlasy, vědí, jak důležité je narovnat kudrlinky a obrubníky.

(Krása)

4 Jednoduchých tipů k omlazení vlasy krása

4 Jednoduchých tipů k omlazení vlasy krása

Lze dosáhnout mladší vypadat zdravé vlasy? Samozřejmě ano! Stejně jako vy, myslíte si, že doba trvá sama, a to platí i pro naše vlasy. Začíná vypadat stále temnější, slabší a nemá hlasitost. Použití chemické péče také ovlivňuje jeho zdraví. Barviva, krémy, použijte fén nebo kulma - všechny nepřátele zdraví našich vlasů.

(Krása)