Sportovní nohou: Léčba


Sportovní nohou: Léčba

přírodní prostředky sportovec nohou - houbové infekce, která se objeví mezi prsty, podrážka a po stranách nohy.

Tato porucha se často říká „nemoc sportovců,“ ale to neznamená, že pouze sportovci trpí. Taková houba může nastat u každého, kdo je vystaven horkým a vlhkým podmínkám.

Stejně jako u jiných typů houbových chorob sportovec se může rozšířit na kůži při kontaktu nebo sdílení osobních věcí. Dokonce i na infikovaných površích, jako jsou bazény a veřejné sprchy, můžete tuto houbu chytit.

Předpokládá se, že asi 98% případů jsou způsobené houbami schopnými metabolizovat keratin, a zbývajících 2 se%, když se začnou množit kvasinky, jako je Candida a jiných bakterií.

Ať už je důvod jakýkoli, lidé trpící mykózy nohou, se shodují, že je třeba nalézt rychlé řešení, protože příznaky jsou velmi nepříjemné a mohou mít vliv na zdraví nohou.

Trpíte touto poruchou?

přírodní léčby pro sportovce nohy

zjistit, zda máte na nohou, jednoduše proto, že nejčastější příznaky: závažná svědění

  • silný zápach vlhké poškrábání bubliny
  • bolest v místě vpichu a zarudnutí

Bohužel, léčba není tak jednoduché diagnostikována, protože to vyžadujevytrvalost a trpělivost, k úplnému odstranění plísně a obnovit zdraví nohou.

Nicméně, čím dříve se začnete léčit tuto poruchu, tím dřív ji můžete nechat za sebou. Jablečný ocet

Tento produkt obsahuje přírodní kyseliny a určité živiny, které regulují pH pokožky zpomalit rozvoj plísní a odstranit plíseň nohou.

Jeho použití pomůže zmírnit nepříjemné svědění, odstranění zápachu a snižují zarudnutí.

Jak ji používat?

  • Smíchejte stejné díly jablečného octa a vody v misce a namočit nohy po 20-30 minut k nápravě jednal.
  • suché nohy i po tomto postupu, ale pro dosažení nejlepších výsledků by měla být opakována denně.

tea tree oil

Tento přírodní prostředek bojuje proti houbám a bakteriím. Je to také silné antibiotikum.

Jak ji používat?

  • Chcete-li ošetřit nohy na pokožce, smíchejte hladinu oleje z čajovníku a olivového oleje a aplikujte na postiženou oblast bavlněným tamponem.

Skořice

Skořice je koření, které má antibiotické vlastnosti pro zlepšení zdraví a boje proti bakteriím a houbám. Jak ji používat?

Připravte čaj, vaříte 6 skořicových tyčinek v 6 šálcích vody (3 litry). Namočte nohy do kapaliny po dobu 20 minut, dokud se nezchladí.

  • Důkladně osušte nohy. Tento postup každý den opakovat.
  • Aloe vera

Díky hydratačním a regeneračním vlastnostem, aloe je skvělá pro kontrolu příznaků epidermophye nohy a chrání jemnou pokožku v této oblasti.

Jak ji používat?

Odstraňte listy aloe z čerstvých listů a aplikujte na postižené oblasti dvakrát denně.

  • Dokončete tuto léčbu antimykotickou látkou zabít houbu.
  • Jak mohu zabránit vzniku epidermis?

Každý, kdo drží nohy v teplých a mokrých podmínkách, bude mít vyšší riziko vzniku epidermofie nohou.

Chcete-li se zbavit může být obtížné,

tak doporučujeme, abyste se pokusili zabránit jeho výskytu. Noste vhodné boty

V ideálním případě musíte nosit boty, které umožňují dýchat nohy, zabraňující hromadění vlhkosti a tepla, které přispívají k růstu houby.

Nesdílejte boty a ponožky

Bez ohledu na to, jak blízko znáte člověka,

nesdílejte věci, které přicházejí do styku s vašimi nohami, protože to je způsob, jakým šíříte houbu. Nechodí bosí v mokrých místnostech

Někteří lidé často chodí bosí na místech, jako jsou bazény, skříňky, sprchy. Tam se můžete nejdříve vyrovnat s touto poruchou. Stále stojí za to nosit boty a

je dezinfikovat, když se vrátíte domů. Úplně suché nohy

Pokud si špičku rubnete nohy, oblasti mezi prsty zůstávají vlhké a vytvářejí ideální prostředí pro houbové chov. Doporučujeme, abyste si úplně vysušili nohy před ponořením ponožek a bot.

Použijte mastek

Antifungální prášky jsou lepší než spreje nebo krémy, protože

pomáhají udržet vaše nohy suché.


Přírodní šťávy detoxikovat ledviny

Přírodní šťávy detoxikovat ledviny

Natural znamená, že pokud chcete, aby se těší dobrému zdraví, to určitě by měla věnovat větší pozornost svému tělu, dobře jíst, a někdy může trvat doplňky, které pomáhají tělu očistit, zvláště po svátcích . V tomto článku se budeme vysvětlovat, proč ledviny detoxikační důležité a jak můžete to udělat pomocí různých přírodních ovocných a zeleninových šťáv, které, kromě toho mají dobrý vliv na zdraví, ale přesto překvapivě chutné.

(Lidových opravné)

Léčbě hypotyreóza kvůli produkty, které urychlují metabolismus

Léčbě hypotyreóza kvůli produkty, které urychlují metabolismus

Přírodní produkty Hypotyreóza - porucha, která se stane, když se štítná žláza oslabena a nemůže produkovat dostatek hormony. Kvůli této změně hormonální aktivity v těle je mnoho příznaků. Například havaruje metabolismus, nervové reakce v těle a krevní oběh. Vývoj hypotyreózy je spojena s nesprávnou stravou, expozici toxiny, stres a jiné zlozvyky na celkové zdraví.

(Lidových opravné)