Psychicky zlomený dítě, které předstírá, že je vše v pořádku


Psychicky zlomený dítě, které předstírá, že je vše v pořádku

Sex a vztahy psychicky zlomený dítě může předstírat, že její život není nic špatného neděje. Ale ve skutečnosti ...

Chápu, že to, co procházíte, je velmi obtížné. Vy jen 8 let ale naučili obratně skrývat své emoce a najít sílu různými způsoby.

Bože, jsi dítě s raněnou duší. To vše je způsobeno řadou neúspěšných okolností, které jste narazili v tak mladém věku.

Možná jsou vaši rodiče komplikovaní. Možná jste byli svědky jejich sporu, jejich nenávisti vůči sobě navzájem. Mohou vás dokonce přitahovat, nežádoucí účastník, do svých manželských bitvy.

Nesmějí mít čas, nebo máte jiné priority, jako je kariéra nebo ve volném čase, ale nastavit pro vás.

Z tohoto důvodu, oni tě opustit s prarodiči a v těch vzácných chvílích, kdy jsou s vámi, stále nemají trávit čas s vámi.

psychicky zlomený dítě trpí

Přes to všechno, nikdo nerozumí prožívá emocionálně zlomený dítě a jak se to děje ji ovlivňuje. Mnoho lidí se domnívá, že děti žijí s okamžikem a snadno zapomínají na nepříjemné situace. Tvrdí, že děti žijí v "svém světě".

Víte ale, že tyto situace jsou hluboce zraněné.

I když následky a bolest není zřejmé, právě teď, dříve či později budou jistě vás rušit. bolelo;máte ránu, která bolí a je čím dál horší, protože nikdo jí pomáhá léčit

. Prostě nevíte, jak se má zacházet. Nemáte vhodné způsoby boje. Nakonec jste v této hře, kterou nazýváme život, nezkušený.Někdy pláčeš Vy plakat dokonce v posteli, ve tmě, a možná když mezi rodiči vybuchla další bolestivá debata.nosíte falešné citovou masku pro dospělé, který umožňuje snášet

bolesti Vzhledem k těmto nejasnostem a tolik utrpení, které ignorují svět kolem nás lepší, si na dospělou emocionální masku. Nesplačíte na lidi, nezajistíte scény a neukážete své utrpení ....

Díváte se jen bohužel na to, co se děje kolem, a dáte si současnou situaci.

Bohužel, nemůžete dělat nic, protože vás nikdo neberí vážně. Jsi tak mladá, ale současně si situace zanechala tvou mládí a přiměla jsi, aby ses stal dospělým.

Nikdo nerozumí a nikdo nevidí, kdo jste opravdu. Začínáte pochopit, že vnímání každého závisí na tom, co to ostatní vidí. Zajímají se pouze o povrchní fakty. Vaše rodina však musí vědět a porozumět vám.

Měli by vědět, že právě předstíráte, že je vše v pořádku, když je vnitřek skutečně opakem.

Musí se o tebe starat, opravdu by měli! Proč by dovolili této hrozné situaci, aby vám ublížila tak, jak to bylo a neudělalo nic? Nakonec začínáte mít podezření, že každý má zájem pouze o sebe. Každý se dívá na svůj vlastní prospěch a žije ve svém vlastním zoufalství, ignoruje všechny ostatní lidi kolem, kteří trpí méně.

Jakékoli zkušenosti, dobré nebo špatné, mají výsledek

Bez ohledu na to, jak těžké nebo nešťastné je vaše dětství, bude pro vás užitečná jakákoli zkušenost.

Zestárneš a učíš se. A co je nejdůležitější,

se stane tím, kdo tuto chuť vezme a změní ji na něco krásného.

Bude to něco, co vás přivede do budoucnosti s pozitivním myšlením. Pravda, získáte stabilitu.

Vyrozumíte hodnotu znalostí, jak vyjádřit a jasně definovat své emoce. Naučíte se, jak je efektivně zvládat, a co je nejdůležitější, naučíte se odpouštět. Naštěstí odpustíte svým rodičům, protože nevěděli, jak je lepší. Také vám odpustíte ty chvíle, kdy se považujete za vinné. Ve skutečnosti jste neměl v těchto okamžicích žádný důvod k tomu.Když si uvědomíte trauma, kterou skrýváte ve své duši, uzdraví se. To zanechává jizvu, na které se budete rozhlížet. Ta podívej se zpět s láskou, protože máš zkušenost z tohohle.

Emocionální zranění z dětství jsou nejbolestivější a komplikovanější. Nicméně nebudou jediným emocionálním traumatem, s nímž se budou muset vypořádat. Pro život budete muset hodně postrádat. Možná to odhalí to, o čem si myslíte, že už dávno zapomněla.

Nebojte seTento emocionálně zlomený dítě, kterého se nyní staly silným a trvalým

dospělých, kteří budou vědět, jak uspět s úsměvem na tváři. Budete vědět, jak co nejvíce těšit nejcennější momenty života.

8 mýtů, kteří nevěří v šťastných lidí

Šťastní lidé navazovat své vlastní štěstí, protože vědí, že dokonce s každým selháním může něco naučit a na další krok blíže ke svému cíli.


I když vím, kdo jsem, nemám co dokazovat

I když vím, kdo jsem, nemám co dokazovat

Sex a vztahy lidé jako my, vědět, kdo jsme. Nemusíte jim nic dokázat. Znávají naše limity a skutečnost, že jejich práva vyprší, když vaše počátky začínají. Potřeba něco dokázat ostatním pro potvrzení nebo uznání je zbytečné zdrojem stresu. Pokud zamyslytesya o něm a analyzovat, budete si uvědomit, že dělají to často, například, aby prokázal svou lásku k rodině nebo přátelům, je nakonec to, co nechcete udělat.

(Sex a vztahy)

Jak rozvíjet emoce schopnosti dítěte

Jak rozvíjet emoce schopnosti dítěte

Sex a vztahy mohou učit děti přes ulici pouze na zelené světlo, péče o domácí mazlíčky, čtení knih, a dokonce znásobit počet správných distribuovat odpadky, které se děje v domě. Ale můžete ji také naučit, abyste vyjádřili své emoce? Hlas říct, co je na srdci, než zavřete v místnosti, zabouchá dveře?

(Sex a vztahy)