Emoční zralost - je vědět, že život není dokonalý


Emoční zralost - je vědět, že život není dokonalý

Sex a vztahy Emoční zralosti - je, aby byl šťastný, a vím, že život není dokonalý. Přichází spolu s poučením života, pohybem vpřed, přizpůsobením se životu a seznámení se s jeho rytmem.

to dobýt vrcholy a zkušenosti, které posílí vaše sebevědomí, a pokouší se naučit zacházet s věcmi, které vám způsobují potíže, které zasahují do učení, změny a růst.

Během času pochopíte, že žádná láska není mocnější než láska k sobě a že tvoří základ našeho přístupu k životu. Láska je naší podporou a podporou, abychom vstávali po každém pádu a nečinili jsme méně bolestivě.Emocionální zralost se vyvíjí v průběhu času, kvůli vlivu života

. Není zajímavé vidět, jak vyrůstáme po období stresu, smutku nebo utrpení?V době, kdy existují pokyny pro téměř všechno, jsme stále nemají jeden - „

Příručky život: Jak pěstovat“. Jedná se o samostatný dokument uvádějící, kdo bychom měli a neměli bychom, nebo co bychom měli nebo neměli dosáhnout.Protože každý z nás je jedinečný, a „

Příručky život: jak pěstovat“ tam, žádný konkrétní vzorec, který vám poradí, jak byste měli nebo budou růst. Uvědomil jsem si, že jsem dosáhl zralosti, když už nemusím odsouzet nebo obvinit někoho jiného za všechno, co se mi stalo.

-Entoni kde Mello-

Známky emoční zralosti přijde čas v naší emocionální cestě, když začneme přemýšlet o způsobech, že jsme se rozhodli v životě. Jaké jsou známky emoční splatnosti?

Víte, kdy se máš rozloučit

Emocionálně zralé lidi vědí, že život je mnohem lepší, když žiješ volně.

Vědí, jak se pustit z toho, co již není jim pomoci, protože chápou: ozyrannya posledních omezeními konečného kapitolu v životě a hojení emocionální rány. Poznámka k článku 6 kroky léčit emocionální jizvy dětství

Přijmout život a léčit emocionální

bolest, když se naučíte vzniklé bolesti, strachu, nahlédnout za uzdravení minulé citové zmizí a můžete konečně udělat krok kupředu v životě.

Víte, jak komunikovat o tom, co si myslíte a cítíte

Vyhýbání se vnitřnímu pohledu dovoluje záporu z minulosti zasahovat do přítomnosti. Nezanechává mnoho prostoru pro něco pozitivního a ubližuje. Je to velmi bolestivé.

Jasnost mysli emocionálně zralých lidí výrazně kontrastuje s lenost a neustálým chaosem těch, kteří dosud nedospeli do fáze zralosti.

Přiměřená zralost pomáhá efektivně řešit problémy každodenního života. Nesmíte si stěžovat

Starší lidé se naučili, jak přijmout a změnit,

ale stěžovat si, není dobré. Excite ostatní a nepřehánějte

Starší lidé vědí, jak zvládnout své emoce.

Netiskněte za chyby

Chyby - nejlepší způsob, jak se učit, protože nám pomáhají pochopit naše nevýhody.

Starší lidé se kvůli svým omezením nepopírají, hledají způsoby, jak je odstranit. Emocionální otevřenost

Když zestárnete, začnete si uvědomovat, že emocionální bariéry brání pouze vašemu vývoji.

Ačkoli je pravda, že bariéry jsou někdy nutné, je důležité se je čas od času zbavit. Starší lidé si užívají samoty a času stráveného s ostatními

Níže uvedený text je připsán Charliemu Chaplinovi. Ať už to patří k němu nebo ne, je nádherná ukázka procházek života, zralosti a změny:

Odpustil jsem chyby, které byly opravdu téměř bezproblémové. Snažil jsem se nahradit lidi, kteří jsou nenahraditelní, a snažili se zapomenout na ty nezapomenutelné. Jednal jsem se impulsem, byl jsem zklamán lidmi, když jsem si myslel, že to není možné. Ale také jsem zklamal ty, které miluji.

Zasmál jsem se, když jsem si nemyslel, že bych mohl. Mám přátele navždy. Miloval jsem mě a miloval mě a také jsem odmítl. Miloval jsem ty, kterým jsem se nelíbil.

Křičela jsem a radostně skočila. Žila jsem pro lásku a vzala jsem věčné sliby, ale i mnoho z nich jsem zlomil.

Plakala jsem při poslechu hudby a sledování fotografií. Zavolal jsem někoho, jen abych slyšel jejich hlas. Zamilovala jsem se do úsměvu. Někdy jsem si myslel, že zemřu - tak moc mi chybí někdo.

Bojím se, že ztratím někoho zvláštního (a přesto jsem je ztratil). Ale přežil jsem!

A já jsem ještě naživu!

Nechci jen projít životem. A neměli byste.

LIVE !!!

Silný boj, aby si dovolil žít a žít s vášní. Ztraťte a vyhrajte statečně, protože

svět patří těm, kteří váží , aživot je příliš krátký, než aby byl triviální .


„Chci být sám, ale s vámi“ - Virová dopis

„Chci být sám, ale s vámi“ - Virová dopis

Sex a vztahy: „Chci být sám, ale s vámi“ - dopisu, který v poslední době šíří po celém světě prostřednictvím internetu. Možná jeden z důvodů pro jeho neuvěřitelnou popularitu je jasné prohlášení o úmyslu (sexuální a non-sexuální) týkající se pravidel vztahu. Bez ohledu na to, zda je váš obsah opravdu blízko k vám, když čtete tento dopis, uvědomíte si, že skutečnou polovinou je osoba, s níž můžete být celý svůj život.

(Sex a vztahy)

Interní konflikty by neměly způsobovat vnější problémy

Interní konflikty by neměly způsobovat vnější problémy

Přemýšleli jste někdy o možných důsledcích vyhýbání se konfliktu? Možná se budete chtít vyhnout hádce nebo neříkat "ne", když nechcete dělat nic. Pokud ano, je důležité si uvědomit, že to může vést k ještě větším problémům. Můžete se snažit vyhnout se hádkám, ale to neznamená, že to nevznikne. Jinými slovy, tam budou vnitřní konflikty .

(Sex a vztahy)