Elektromagnetická pole: hodnota a vliv na tělo


Elektromagnetická pole: hodnota a vliv na tělo

Zajímavé skutečnosti počítače, mobilní telefony, tipy, mikrovlny, WI-FI ... Všechny tyto různé prostředky se staly nepostradatelnou v našem každodenním životě, vytvářetelektromagnetické pole kolem nás. To negativně ovlivňuje zdraví amůže způsobit nespavost, agresivitu, alergie a suchou kůži a další.

Pak budeme říct, jaký druh pole, které poškozují vaše tělo a jak se vyhnout jejich nepříznivý vliv, a proto i nadále používat své obvyklé zařízení.

Jaká je elektromagnetické pole? Dnes

Elektromagnetické pole jsou všude. I v případě, že nemáte elektroniku vlna od sousedů přijede k vám. Pouze ti, kteří žijí v odlehlých oblastech bez připojení nebo elektrickým pohonem budou v bezpečí.Elektromagnetické pole jsou neviditelné pro lidské oko, proto neposkytují tolik. Fields

vyplývající z hromadění elektrických nábojů, které produkují všechna zařízeníkolem vás, z antény TV, rádio nebo telefonních ústředen a končí výstupem nebo X-ray nebo jakéhokoliv jiného elektrického zařízení. Kamkoli se podíváte, všude můžete vidět celou řadu elektronických přístrojů. Při připojování zařízení do elektrické zásuvky v blízkosti elektronických zařízení generována elektrická pole. A větší tlak, tím intenzivnější budepole. A když je počítač připojen k Internetu, najdete poměrně málo řádků Wi-Fi. Všechny tyto linky jsou v kontaktu se svým tělem.

důležité si uvědomit, že existují i ​​přírodníelektromagnetická pole, které jsou způsobeny energetických zdrojů umístěných na souši. Mohou také poškodit vaše zdraví. Jak se tomu vyhnout? Toto bylo vysvětleno později v tomto článku.

negativní vliv elektromagnetických polí

doposud žádný významný důkaz , že elektromagnetické pole mají negativní dopad na zdraví, protože jejich druhů v posledních letech výrazně zvýšil. V každém případě může být osoba, která tráví čas obklopený elektromagnetických zařízení, dříve či později se budou cítit negativní účinky na tělo. Mnoho lidí, kteří pracují celý den v kanceláři, téměř každý den dochází k nějaké zdravotní problémy.

Zde je několik příznaků:

 • Poruchy nervového systému: deprese, úzkost, podrážděnost atd .;
 • Nespavost;
 • alergie;
 • Hypertenze;
 • Problémy s viděním;
 • suchá kůže;
 • Problémy se soustředěním, závratě, dezorientací;
 • Migréna;
 • Stres;
 • Neplodnost a problémy s těhotenstvím;
 • autoimunitní onemocnění;
 • Arytmie.

Různé studie také varují, že v dlouhodobém horizontu elektromagnetické pole zvyšuje pravděpodobnost rakoviny.

Jak se vyhnout negativním účinkům elektromagnetických polí?

Samozřejmě, že v ideálním případě by to bylo v centru přírody v organickém domově bez elektrických spotřebičů. Tato možnost však není dostupná většině lidí.

Aby nedošlo k tak zvyšuje potýkají s výběrem: být vystavena negativnímu vlivu elektronických zařízení i nadále oba používat doma i v místech, kde budete trávit spoustu času,nebo opouštět je úplně -podívat na některé způsoby zbavit se tohoto elektromagnetického znečištění:

 • chodit bosý písek nebo tráva (minimálně hodinu);
 • Obejme strom (nejméně 15 minut);
 • Použijte přírodní vlněné přikrývky, protože působí jako izolátor;
 • Koupit výrobky, které izolují elektromagnetické vlny (existuje několik například pro mobilní telefony);
 • Použijte měď jako přírodní izolátor (oděv vyrobený z mědi, měděných náramků apod.), Protože měď má ochranné vlastnosti z těchto vln.

Pro ty, kteří rádi experimenty

A skeptici doporučujeme experimentovat. Vyhřívaný denně vody v mikrovlnné troubě (za měsíc), a když se zahřeje, nalít to dva stejné rostliny, - jedna s vodou zahřívá v mikrovlnné troubě, na druhé straně - obyčejná voda z kohoutku.

Časem si všimnete rozdílu v jejich vývoji. Je pravděpodobné, že jeden z nich nepřežije ani nevyrůstá tak dobře jako druhý.


šPatných návyků, které mohou vést k depresi

šPatných návyků, které mohou vést k depresi

Zajímavá fakta Deprese - emocionální porucha způsobená chemickými změnami v mozku přes situaci, nebo hormonální nerovnováha a environmentální faktory. Je charakterizován vzhledu pocitů součtu a podrážděnosti a někdy ztráta zájmu o život. Jedná se o zdravotní problém, který trápí mnoho lidí v dnešní společnosti, protože stále častější, a to zejména mezi teenagery.

(Zajímavosti)

Známky a příznaky apendicitida

Známky a příznaky apendicitida

Zajímavá fakta dodatek - orgán ve tvaru sáčku, který je spojen s tlustého střeva. On nevykonává žádné životně důležité funkce , takže můžete žít normální život a bez něj. Jeho funkce je stále neznámá, ale věří se, že má tkáně, které tělu pomáhají imunitním systémem a imunitu proti infekcím. Apendicitida je zánět přílohy.

(Zajímavosti)