Uši: Dieta k vyřešení tohoto problému


Uši: Dieta k vyřešení tohoto problému

Podle Americké akademie otolaryngologie, ušní zvonění je velmi častým problémem mezi lidmi.

Samozřejmě, že jde o tinnitus (tinnitus). Tento intenzivní zvuk nebo iluze určitého zvukového signálu se mohou stát vážným problémem.

Takový hluk se může objevit ostře a okamžitě zmizí a nastane v jednom nebo dvou uších najednou. Existuje mnoho důvodů pro tento problém, ale jeden z nejběžnějších je, samozřejmě, bruxismus.

Je důležité si uvědomit, že zvonění ucha nemusí nutně znamenat, že jste udělal takovou nemoc. Je to jen příznak, který potřebujete zjistit příčinu.

Někdy může být ve vnitřním uchu osoby problém nebo zánět. Také se vyskytuje šum v důsledku konstantního efektu zvuků samohlásek.

Navzdory všemu existuje několik způsobů, jak tento problém vyřešit a zmírnit v závislosti na jeho příčině. Pokud je případ v bruxismu, možná v noci budete muset nosit plášť. Pokud máte problémy s sluchem, otolaryngolog vám předepíše nejvhodnější léčbu.

A v takových případech je dieta velmi účinná.Například produkty, které pomáhají snížit krevní tlak a zmírnit záněty, mohou být dobrým pomocníkem.

Dále uděláme několik tipů, takže si je ujistěte, abyste je vzali na vědomí.

Výrobky, které usnadňují zvonění v uších

Existuje několik způsobů, jak můžete snížit zvonek ve vašich uších.

Někteří lidé najdou spásu v bílém šumu, zatímco jiní se snaží ovládat zdroj stresu. Může také snížit problémy spojené s bruxismem.

Podívejte se na článek o5 tipů najít vnitřní klid

Musíte najít možnost, která vám nejvíce vyhovuje.

Dietní poradenství, které uvádíme v tomto článku, pomůže všem, protože pomáhají zlepšit krevní oběh, zmírnit zánět, bojovat s vysokým cholesterolem a mají uklidňující účinek.

Vezměte je na poznámku.

ananas

 • ananas - je nejlepší protizánětlivé ovoce si můžete představit. Věc je, že obsahuje úžasný enzym - bromelain. Bromelain je tak účinný, že v moderní medicíně se používá k léčbě a snižování zánětu spojeného s tendonitidou, dislokacemi, malými svalovými úrazy, bolesti v krku a uších.
 • Pokud se hluk ve vašich uších stane vaším každodenním společníkem, nestrácejte čas - každý den jíst trochu čerstvého ananasu.
 • Česnek a cibule

A

 • Cibule , a česnek pomáhá léčit infekci. V malých množstvích je užitečné je přidávat surové do salátů a jiných pokrmů.Navíc díky své antibakteriální a antifungální látce posiluje tato zelenina imunitní systém. Cranberry

Pokud vaše strava trochu

sodný To přispěje ke snížení krevního tlaku, a v důsledku toho snížit intenzitu hučení v uších. Pokud si můžete koupit nebo uchopit brusinku, kde žijete, nezapomeňte to udělat, jíst ji a vaše tělo vám bude později děkovat. Tato malá a lahodná superfood je bohatá na antioxidanty, draslík, vápník a hořčík a neobsahuje sodík.

 • Všechny tyto živiny odstraňují zánět, bolesti a mají pozitivní vliv na činnost srdce.
 • Pokud se rozhodnete vařit přírodní brusinkovou šťávu, vědí, že se také potýká se zvýšenou
 • úzkostí a nervozitou. Pšeničné klíčky

Pšeničné klíčky lze zakoupit v obchodech s přírodními produkty nebo ve specializovaných odděleních supermarketu.

Mezi mnoho živin, které obsahují, jsou vitaminF. Diznayte více:

tajný boj s nespavostí, soli a cukruVitamin F - je kyselina linolová, což umožňuje tělu vyrovnat několik funkcí. Reguluje játra a asimilaci tuků a cukrů, a snižuje krevní tlak ...

 • Kromě toho vysoký obsah vitaminu B v pšeničné klíčky,
 • zlepšuje přenos nervových impulsů. Taková úžasná kombinace živin pomáhá regulovat nervový systém a práci neurotransmiterů, což snižuje úzkost.
Zkuste přidat lžíce pšeničných klíčků do limetky nebo jogurtu.

Heřmánek

Pijte sklenici heřmánkového čaje hodinu před spaním a uvidíte, jak lépe jste spali.

Často se lidé stěžují na to, že zvonek a zvuk v uších se v noci zhoršují.

 • Je důležité, aby se nejen starat o své stravě a řídit se pokyny lékaře, ale také provádět uklidňující ošetření na problém zhoršila. Vezměte horkou sprchu, procviďte jógu a proveďte jednoduché fyzické cvičení. Tyto užitečné lekce vám pomohou. V ideálním případě je udělejte dvě hodiny před spaním. Poté jíst lehkou večeři a vypít heřmánkový čaj.

Ze všech přírodních prostředků pro ušní šum

 • to je bezpochyby nejlepší.

Nakonec chceme říci, že pokud máte nepochopitelné zvonění v uších, nejprve musíte jít na lékařskou recenzi. Postupujte podle léčby, kterou vám předepíše a udělá vše pro to, abyste vedli zdravější životní styl.


Jak opakovaně používat pytle na čaj a kávové zrcadlo

Jak opakovaně používat pytle na čaj a kávové zrcadlo

Když jste právě pil jeden šálek čaje nebo kávy, většina lidí prostě vyhodí tašky a odpadky. Nicméně, existuje mnoho způsobů, jak je znovu použít. Opětovné použití předmětů pro domácnost nejen pomáhá životnímu prostředí, ale snižuje množství odpadků, ale také znamená, že získáte více výhod z každého předmětu.

(Zajímavosti)

8 Náznaky možných zažívacích potíží

8 Náznaky možných zažívacích potíží

Zajímavá fakta Když se trávicí systém nefunguje na optimální úrovni, může být přetížena toxiny. A ona vám o tom sdělí, i když někdy je to velmi tenký náznak. Břicho - velmi inteligentní tělo, které je do určité míry odpovědné za péči o zdraví všech vnitřních funkcí. Je to o rovnováze a o vědomém výběru živin, pokud jde o zdraví trávicího systému.

(Zajímavosti)