Divný pocit, který může nastat po sex a vztahy Sex


Divný pocit, který může nastat po sex a vztahy Sex

Než začneme sexu, většina z nás chtějí vědět, jak to je. Když jsme se požádat přátele, které popisují jako magie, bychom chtěli vyzkoušet sám.

Když vyprávěl, jak elegantně jsme se nikdy nenapadlo, že podivné a dokonce bolestných věcí se může stát po sexu.

V některých filmech období před, během a po sexu je často vylíčen velmi romantické. Ale nikdy vysvětlit nepříjemnou situaci, která může nastat po pohlavním styku a poměrně znepokojující na prvním místě.

Ale pak jsme se dozvěděli, že ne vše je po sexu tak růžové. To jsou některé z věcí, které mohou nastat:

pálení a svědění při močení

po pohlavním styku, u mnohých žen objeví svědění a pálení při močení. Chtějí vědět, proč se to stane, že navštívit gynekologa.

Je problémem pro ženy, které se právě stala sexuálně aktivní, protože se často obávají, že to může být pohlavní nemoc nebo jiný vážný problém.

Nezapomeňte, že žena anatomie se skládá z pochvy a močové trubice, která se nachází jen pár centimetrů nad. Tato oblast může být podráždění třením kondom, penisu nebo dokonce osobní maziva.

Můžete mít pocit svědění nebo pálení při močení po dobu několika dní.

Tento příznak je velmi časté a může trvat od několika hodin do několika dnů. Možná budete potřebovat vzorek moči k odstranění pravděpodobnost infekce.

muset jít na záchod

Mnohé ženy jsou v rozpacích o tom mluvit, ale nebojte se. Nejste jediní, kdo mají pocit, že je třeba zastavit při sexu jít na záchod, tak uklidnit.

Věděli jste, že máte pocit, touhu jít na záchod, protože jste blízko k dosažení jednoho z nejlepších pocitů, které žena může zažít? Ano, mluvíme o požadované orgasmu.

Při průniku vagíny penis může stimulovat bod G. Je to touha jít na záchod. Někdy vzrušení je tak silná, že po sexu se můžete cítit touhu.

Záleží na sexuální pozice páry a jak to ovlivní vnitřní smysl pro ženy.

Je důležité věřit svému partnerovi dostatek efektivně komunikovat, že nikdo z vás napadlo, když se to stane (což je normální).

Malý krevní oběh po sexu

Přibližně 1 z 10 žen má po pohlavním styku mírné krvácení vagíny. Krvácení obvykle končí během jednoho nebo dvou dnů.

Všichni víme, že se to může stát po prvním, ale může se stát později v životě.

Hrubý sex, nadměrné tření a nedostatek mazání jsou některé z nejčastějších příčin, které nepředstavují vážné zdravotní riziko. Existují však i jiné příčiny, které jsou nebezpečné a vyžadují okamžitou lékařskou pomoc. Obecně dochází ke krvácení ze spodní části děložního čípku a častěji se vyskytuje u žen v plodném věku.

I když je děložní hrdlo zdravé, tření během sexuálního styku může způsobit malé poškození.

Nebojte se, pokud je krvácení minimální, i když je doprovázeno mírnou bolestí. Rychlé řešení - odpočinek na krátkou dobu nebo zpomalení sexu.

Je třeba věnovat pozornost, pokud se krvácení nezastaví během dne po pohlavním styku.

Bolesti v dolní části břicha

Bolest v dolní části břicha je další neobvyklý pocit, který se může objevit po sexu. Tento typ nepohodlí může mít několik důvodů.

Trvalé případy vyžadující lékařskou intervenci. Bolest po sexu není známkou nemoci. Při pohlavním styku nedochází k pocitu nepohodlí kvůli rychlému tempo.

Po ejakulaci je kolem pánve nepříjemný pocit. Důvodem může být to, že střeva způsobuje tlak způsobený vibračním pohybem.

Nadměrná aktivita může způsobit svalové napětí kolem pánve.

V rozrušeném stavu je snížena, ale pod tlakem působení této síly způsobuje bolest. Bolest může také nastat v důsledku poškození stěn vagíny kvůli nedostatku správného mazání během sexuálního styku.

Co je nejprve překvapující, když se sex v průběhu času stává normálním

Když zkoumáme svět pohlaví, postupně se zvykáme na tyto neobvyklé věci, ke kterým dochází po sexu.

Zřejmě jste si všimli, že někdy se stávají, a někdy ne. Pokud nemáte štěstí, můžete to cítit ve stejnou dobu.

Všimněte si, že

v některých případech mohou způsobit tyto symptomy ženská antikoncepce. To je často případ, kdy žena není plně vzrušená, a proto není dostatečně mastná. Pokud nedosáhnete požadované hladiny mazání, zkuste použít dobré mazivo.

Dobrou zprávou je, že žádná z těchto fyziologických změn není trvalá. Pokud však trvají nějakou dobu, měli byste se obrátit na svého lékaře.


5 Sexiest pozice pro muže

5 Sexiest pozice pro muže

Pokud jde o sex, každý má svůj vlastní vkus a chuť. Nicméně, jak ženy, tak i muži milují prožívání sexuálních póz, které jim dávají největší potěšení a potěšení. Jedním z hlavních aspektů, které je třeba vzít v úvahu, je to, že muži rádi přemýšlejí o procesu. To znamená, že kromě fyzickou stimulaci dostanou potěšení z zkoumá tělo, gesta a chování partnera během pohlavního styku .

(Sex a vztahy)

3 Způsoby, jak se zbavit frustrace a stát se silnější

3 Způsoby, jak se zbavit frustrace a stát se silnější

Cítíte spleť v krku a bolesti břicha. Dýchání se mění. Jste v srdci zklamání a zvedl vás do pasti. Ale můžete to nechat. Pozitivní stránka zklamání je, že vám dává příležitost se naučit a uvědomit si, že jste to udělali špatně a najít řešení, které se znovu neublíží. Za tímto účelem je důležité vynaložit úsilí na úpravu některých získaných návyků, které mohou být zcela nevhodné, jako například čekání.

(Sex a vztahy)