Dva způsoby, jak se zbavit strií přirozeně


Dva způsoby, jak se zbavit strií přirozeně

přírodních produktů, jako tělní „ozdoby“ způsobuje potíže a týkají mnoha lidí. Tradičně se předpokládá, že tento problém postihuje pouze ženy, ale ve skutečnosti trpí i muži.

Takže dnes, hovoříme o těch nerovných liniích jsou mírně červené. Objevují se v důsledku roztažení, ke kterému dochází v horních vrstvách kůže, zejména přímo pod jeho povrchem.

Největší zklamání v důsledku tohoto problému je způsobeno vzhledem, protože ovlivňuje sebevědomí lidí. Mnoho se stydí za své tělo a vzhledem k možné reakci se životní prostředí snaží vyhnout turistiku v bazénu nebo na pláži.

Nejčastější příčiny a místo strií

Stejně jako u mnoha dalších kosmetických problémů existuje řada faktorů, které ovlivňují náš vzhled. Některé z nich lze snadno ovládat, jiné jsou mnohem těžší ovládat.

Obvykle je vzhled strií spojován s výkyvy tělesné hmotnosti, když nekontrolovaně vytáčíme nebo ztrácíme extra kilogramy.Nicméně to není jediný důvod.

Dalším faktorem je rychlý růst během adolescentní puberty. V tomto okamžiku se kůže také může natáhnout tak silně, že ztrácí pružnost, respektive tam jsou známé noty.

A ještě jedna běžná příčina je těhotenství. Pak jsou stripy zaměřeny na žaludek a po stranách.

S přihlédnutím k výše uvedeným faktorům můžeme předpovědět, kde a kdy očekávat problémy.

Nejzranitelnějšími částmi těla jsou břicho, hrudník, hýždě a stehna. V podstatě všechna rozšíření jsou zpočátku mírně červené barvy, ale postupem času se mohou stát buď světlá nebo tmavá kontrast, vše záleží na jednotlivci.

přírodní způsoby, jak řešit tento problém Protahování

- je jev, který se rychle vyvíjí a postupuje, tak i sousední drážky na jedné straně těla, může být v různých fázích.

Někteří již byli léčeni a jiní mohou být stále předcházet.

Střepy lze obecně rozdělit na "staré" a "čerstvé". Jak jsme zmínili výše, ty nové mají růžový odstín a starší mají tendenci být světlejší než barva zbytku pokožky.

Již jsme řekli, že s oběma druhy lze léčit, ale s červenými čarami je všechno trochu jednodušší a můžete se je dokonce zcela zbavit.

Dále budeme hovořit o některých přírodních způsobech, jak potírat tento nepříjemný pocit.

1. citron a olivový olej

Lemon - Citrus je velmi populární, protože má mnoho léčivých vlastností, a to je široce používán kosmetické účely.

Vzhledem kyseliny citrónové, jednou z hlavních složek tohoto ovoce, má schopnost čistit a bělicí činidlo, a tím i dokonalé ošetření pokožky.

Kromě toho, olivový olej - další velmi užitečný produkt, protože má vysoký obsah vitamínu E je potřebný pro dermis živiny.

Použijete-li tyto ingredience dohromady, dostaneme vynikající přírodní prostředek, který pomáhá v boji proti strie a dává naše kůže vypadat zářivý. Komponenty

  • 1/2 citronu, 10 kapek olivového oleje lisovaného za studena

  • Použití Vezměte půlku citronu a vetřete ho na místo, kde máte strie.
  • Masírovat toto místo v kruhových pohybech po dobu 10 minut.
  • Pak počkejte 10 minut a aplikovat na pokožku za studena lisovaný olivový olej, vetřete ho k plnému převzetí. 2.

červená vinná réva obvykle vnímány jako užitečný produkt a dobrou alternativu ke škodlivému snacking mezi jídly. Nicméně málo lidí ví, že má také velmi dobrý účinek na pokožku.

Vzhledem ke své silné antioxidační vlastnosti hroznů může pomoci světla táhnoucí se méně nápadné. Složení

  • 10
  • třída červeného ovoce 1 šálek bílý jogurt (200 g) příprava a provádění


  • kaše hroznů (semena a kůže nemusí oddělit) a odlití omáčku do mísy.
  • Pak přidejte sklenici čistého jogurtu a důkladně promíchejte vše.
  • Použití kruhové pohyby a třít směs na jedné oblasti těla, kde je úsek.
  • Nechte 20 minut, a pak opláchněte studenou vodou.

Pokud máte striže, neodkládejte se. Vyzkoušejte tyto nástroje ještě dnes!


Připravte lék na léčbu plic od 8 gg

Připravte lék na léčbu plic od 8 gg

Plíce hrají mimořádnou roli v našem životě. Koneckonců, jsou odpovědné za zajištění kyslíku potřebného buněk, a odstraňování oxidu uhličitého. Také se účastní řady dalších procesů kromě dýchání . Navíc plíce filtrují částice a škodlivé znečišťující látky, které lidé vdechují z prostředí. Problém však spočívá v tom, že toto tělo je tak složité a něžné, že někdy hromadění toxinů a infekcí může zhoršit jeho zdraví.

(Lidových opravné)

Jak uzavřít póry přirozeně

Jak uzavřít póry přirozeně

Několik různých faktorů může způsobit, že póry vypadají otevřené a neatraktivní. Může to být způsobeno nedostatkem dobrého peelingu, špatné péče o pleť, dědičnost, poškození sluncem, akné, nevyváženou stravu atd. V tomto článku vysvětlíme, jak můžete zavřít póry přirozeně , aby se pokožka vypadala krásněji.

(Lidových opravné)