Věci jsou důležité ve vztazích


Věci jsou důležité ve vztazích

Normálně nechápeme, co je důležité, nejsou mimořádné věci, ale naopak - malé věci a lidé, kteří nás obklopují každý den. A nepoznáte to, dokud nebude pozdě.

Deset z deseti lidí miluje drobné životně důležité detaily.Pro takové drobnosti nepotřebují důležitá data nebo klišé, ale každý den tvoří, aby vytvořili dlouhý seznam důvodů, proč by se měli dál pohybovat. Oba nám dávají důvod se cítit špatně a pomáhají se naučit se péče o ty, které máme rádi.

Všechno je to proto, že trivia má největší vliv. Zobrazují pluses ostatních lidí a dávají jim obličej obrovský úsměv. Drobné detaily jsou obvykle nejdůležitější, protože nám pomáhají růst a zlepšovat každý den.

Tyto malé detaily nás zamilují

My milujememalé detaily, protože jsou velmi důležité a dávají život zvláštní postavení, na které si zaslouží. Jsou odrazem velkoleposti lidí a naší schopnosti milovat bez přerušení a za žádných okolností.

Ale pravda je, že každý den, každá vteřina a každá malá věc je loterijní cena. To jsou chvíle, kdy se vzbudíte v dopoledních hodinách, a mám rád leží spolu v posteli, nebo když útočí smát nebo se obraťte na tři hodiny ráno nebo západ slunce.

Momenty každého dne - to je to, co je opravdu důležité a co nás nutí žít. Ale realizace tohoto problému přichází pouze tehdy, když člověk čelí ztrátě nebo se něco pokazí. Druhý případ vyžaduje zvláštní pozornost, protože i když vaše očekávání nejsou oprávněná a jste zklamáni, existuje něco, co ožívá.

malé detaily dělají vynikající body

dietu, posilovnu nebo turistiku v dobrém výkonu při práci je nádherné góly v den, ale neberou v úvahu něco mnohem důležitější: vás, aby se stal sběratel emotivních momentů.

Je to proto, že emocionální momenty přinášejí k životu štěstí. Abyste si na to zvykli, můžete začít žurnál emocí, v němž zaznamenáte zvláštní okamžiky, které odrážejí vaše pocity a pocity.

Poté, co vybral tyto situace na několik dní, budete se divit, jak mnohem více začal chápat váš vztah. To lidské úsilí posilovat vazby s jiným, jako cvičení výkonnosti v průběhu času může výrazně ovlivnit životnost.

časopis také pomůže být více pozorný vytvořit "mapu lásky" lidí kolem vás. Tyto informace budou uloženy v mozku a budete lépe seznámeni s detaily o životě druhých.

Co by mělo být uvedeno v jeho „love mapě“

Níže uvádíme, že podle psychologa John Hottman, co potřebujete vědět k vytvoření seznamu malých detailů. (To platí jak pro muže, tak pro ženy).

 • Oblíbené milované / milované jídlo.
 • Jeho oblíbený film, televizní pořady a knihy.
 • Alespoň dva lidé, koho velmi miluje.
 • Jeho oblíbené zvíře.
 • Jeho ideální místo k odpočinku.
 • První věc, kterou bude kupovat, pokud zvítězí v loterii.
 • Co můžete udělat pro zlepšení svého vztahu.
 • Co by pro vás chtěl změnit.
 • Jeho oblíbený způsob, jak strávit den doma.
 • V čem se cítí jako skutečný mistr.
 • Jaké jsou jeho tajné ambice.
 • O čem by se chtěl zlepšit sám.Jaké jsou jeho oblíbené restaurace.
 • Který žánr literatury má rád.
 • Co on / ona ráda dělá, když je nemocná.
 • Jaký by měl být jeho ideální dárek k narozeninám.
 • Co je teď trápí ho.
 • Jaký je jeho oblíbený způsob, jak přitáhnout pozornost k sobě?
 • Jaký je jeho nejžádanější nesplněný sen.
 • Na co je nejvíce pyšný.
 • Muži mají rádi i malé detaily

Existuje rozšířený názor, že většina mužů nemá zájem o všechny druhy věcí. Nezdá se, že by ocenili zanedbatelné nebo sotva patrné detaily a považují některé z nich za ztrátu života. Nicméně mají rády drobné věci stejně jako ženy.

Kvůli této potřebě chránit ženy v tomto

oni si zaslouží také věci, které inspirují jim naději, stejně jako slova, polibky a objetí náhlé . Muži nemají chuť být úžasní, protože potřebují lásku.Bez ohledu na to, jaký je váš manžel nebo žena, musíte ocenit lidi, kteří vás obklopují každý den. Dobrým způsobem, jak to udělat, je poznat jejich rozdíly v malých detailech, obávat se o ně a být opatrní.

To je absolutně nezbytné, aby se náš milovaný cítil zvláštní.

Ukažte, že jsou důležité ve vašem životě, protože v průběhu času lidé zapomínají ukázat svou lásku a povídat ostatním o jejich významu. To je určitě něco, co podporuje plamen lásky.

Poznámka pro čtenáře:

Pokud jste zvědaví, jak zlepšit komunikaci ve vašem vztahu, číst Hottmana Johna a Joan Dekler. Tyto knihy rozšiřují vaše znalosti a zlepšují vaše vztahy.

 • Obrázky s laskavým svolením Puuung.


Osm znamení, že vaše tělo touží sex a vztahy Sex

Osm znamení, že vaše tělo touží sex a vztahy Sex

Své fyziologické a sexuální potřeby se mohou objevit několik příznaků, které odrazuje od sexuální kontakt a nové neuvěřitelné zážitky. Nedostatek sexu má fyzické a emocionální projevy, ať už víte o nich nebo ne. Tato základní lidská potřeba je mnohem hlubší než spokojenost, kterou přináší, protože hraje také důležitou roli ve zdraví a blahu.

(Sex a vztahy)

Máte vztah - to není všechno

Máte vztah - to není všechno

Miluji tě, ale také vím, že se mnou bude všechno v pořádku a bez tebe. Filmy, kultura a společnost zakořenily lidem myšlenku romantické lásky, která zničí vše. Ale láska by měla být něco, co nás dělá šťastným . Tato situace vedla k tomu, že mnoho lidí se stane emocionálně závislým a tento problém se stále více rozšiřuje.

(Sex a vztahy)