Nepříjemné chrápání nebezpečné hygienické návyky


Nepříjemné chrápání nebezpečné hygienické návyky

Užitečné jsme obvykle mluví o chrápání mužů, ale věděli jste, že spánková apnoe je také velmi časté u žen? To se stává velmi často a je docela nebezpečné. Nezapomeňte na tuto skutečnost.

Existuje mnoho žen, které nejsou štěstí, a kdo se bojí rušit partnera, který chrápe, a zároveň si uvědomit, že chrápání vždy vede k nedostatku odpočinku, podrážděnost a bolesti hlavyráno. Co můžeme udělat, jak se zbavit otravné chrápání a souvisejícíchutrpení?

Chrápání v našem každodenním životě

nejméně 20% všech lidí hroplyat noc.Jak víte, někdy způsobuje hádky mezi partnery, zejména pokud jeden z nich odmítá uznat, že on nebo ona chrápe nebo nepřikládá velký význam tohoto problému, který je opravdu velmi nepříjemné.

člověk, který každý večer hlasitě chrápal probudit unavené často cítí bolesti hlavy, fyzické nepohodlí, podrážděnost, stres, vysoký krevní tlak ... Všechny tyto příznaky postupně mohou způsobit mnohem vážnější onemocnění, ne-li přijmout vhodná opatření a především, pokud odmítáme uznat, že chrápání je abnormální jev, ne jen něco, co „každý dělá každý večer.“

Víte, co způsobuje dráždivé chrápání? Chrápání je znamením, že se v našem těle něco stane. Při chrápání ztrácíme nadměrnou energii, která přímo ovlivňuje náš každodenní život. Ve skutečnosti mnozí lékaři nazývají „vnitřní horečka“, která je považována za ukazatel zdraví.

Chrápání způsobuje zúžení dýchacích cest v plicích

  • , což má za následek méně kyslíku vstupuje a je něco jako hypoxie. Vzhledem k nedostatku vzduchu vibrací dochází, který produkuje nepříjemný zvuk. Pokud v určitém okamžiku nedostatek vzduchu vstupujícího do plic, které ve skutečnosti se stane, když přestat dýchat na krátkou dobu, to vede k takzvaný „spánkové apnoe.“ Zpravidla příčinou chrápáníje spánková apnoe.
  • však může být také v důsledku přítomnosti polypů, nosního septa anatomii nebo patra nebo dokonce alergie. Pokud je chrápání trvalé, musíte vyhledat lékaře, abyste získali vhodnou diagnózu. Apnoe ve snu není něco triviálního. Nezapomeňte, že světlo
  • zastavení přijímání kyslíku a mozek má velet dýchacích svalů vyvinout další úsilí dostat vzduch, a to bylo vytaženo hlasité a náhlé zvuky.Koneckonců spánková apnoe se může stát chronická a může vést k hypertenzi, srdečnímu selhání, cukrovce typu 2 a dokonce může být příčinou mrtvice. Nikdy nezapomínejte, že tělo, mozek a srdce přestávají užívat kyslík několik sekund. To je velmi vážné. Tipy pro snížení chrápání v noci
  • Za prvé, mějte na paměti:

chrápání je znamením, že je něco s tělem špatné.

Chrápání každé noci po usnutí není stejné jako v průběhu týdne kvůli nachlazení nebo alergii nebo během nevolnosti uprostřed dne. Poraďte se s lékařem, pokud se vy nebo váš partner dlouho otřese. Pokud vám byla diagnostikována spánková apnoe, je důležité dodržovat všechny předepsané tipy.

Takže pokud chrápání je nevýznamné a sporadické, musíte v praxi použít několik základních tipů. Mějte na paměti: Vždy sledovat

váhu

  • , zejména proto, že obezita vždy způsobuje chrápání v noci. Pokuddým
  • , okamžitě hodit. Obstrukce dýchacího traktu může být způsobena účinky tabáku, jako je kašel a špatné zdraví. Zkuste vždy spát na boku. Za to můžete dáttenisový míč za
  • . Takže kdykoli se otočíte zády, ucítíte nepříjemný výkyv a vrátíte se zpět.držte se plánupříjmu potravy a spánku; to je užitečné pro tělo.
  • Probuďte vlhkost po celý den. Pijte spousty vody a používejte pravidelný fyziologický roztok, pokud potřebujete opláchnout nos. Sliznice nosu nebude suchá a nebudete chrápat.
  • Pravidelně měňte polštář. Někdy může akumulace roztočů způsobit alergie nebo sušení dýchacích cest. To je třeba mít na paměti.


5 Chyb, které děláme ve vaně

5 Chyb, které děláme ve vaně

Užitečné návyky Tato informace se může zdát zajímavější, protože nic je mnohem příjemnější a přátelštější, než v dopoledních hodinách, aby se sprchou nebo vanou s prospěšné éterických olejů noci spát uvolněně. Co můžeme dělat špatně? Podívejte se níže! 1. Buďte opatrní s velmi horkou sprchou nebo vanou Ano, je málo, které lze srovnávat s pěknou teplou sprchou nebo vanou, když přijedete domů a chcete si odpočinout.

(Užitečné návyky)

„Curse Secretary“: jak zacházet s syndrom karpálního tunelu

„Curse Secretary“: jak zacházet s syndrom karpálního tunelu

Užitečné návyky příznačný název pro tento syndrom se týká obecně lidé, kteří tráví celý svůj den na klávesnici a myš. syndrom karpálního tunelu vzniká v kostech zápěstí. Další informace o tomto problému ao léčbě syndromu karpálního tunelu. Chcete se dozvědět více o „prokletí tajemník?“ V rozhovoru z lékařského hlediska, to „kumulativní trauma způsobené neustálými a opakovanými pohyby, ruce a zápěstí stresu.

(Užitečné návyky)