Plody, které pomáhají v boji proti gastritidu


Plody, které pomáhají v boji proti gastritidu

přírodních produktů gastritidou může být způsobeno několika různými faktory, na prvním místě je špatný způsob života. Pokud se u Vás objeví příznaky jako zvracení, bolest zad, břišní distenze nebo chronická únava, měli byste vyhledat lékařskou pomoc, poskytnout odbornou radu a určit vhodnou léčbu.

V tomto článku bychom chtěli diskutovat několik druhů ovoce, které mohou být užitečné při proti gastritidě a zabránily by silné bolesti břicha. Mohou se pochlubit vysokou úrovní živin a vlákniny. 1. hrušky

důsledku vitamin B1, B2, B3, A, B a C, vlákna, obsažené v hrušky, jsou mezi nejvíce doporučených ovoce s problémy spojenými s gastritida. Regulují nervový systém a gastrointestinální trakt.

2. papája je jedním z nejdůležitějších druhů ovoce, protože jeho obsahu vitamínů B1, B2, A, B a C. Je bohaté na minerály, jako je hořčík, železo, síry, draslíku a je jedním z hlavních druhů ovoce, které pomáhají dobré trávení Kromě toho je papaya užitečná také pro pokožku, vlasy, kosti a dobré fungování imunitního systému.

Nakrájené kusy papáje a přidejte do něj sklenici odtučněného jogurtu, vše promíchejte mixérem. Beat na několik minut, vypít jednu sklenici po snídani, obědě nebo večeři. Bude to potěšení!

3. Banán

Banán je jedním z potravin s vysokým obsahem vlákniny. S nejnižším indexem tuků a bílkovin je výborným zdrojem energie, pomáhá urychlit trávení, poskytuje mírný mírný účinek. Banány jsou také bohaté na zinek, který pomáhá posílit vlasy a potíže s jejich ztrátou.

Pokud trpíte gastritidou, zkuste jíst zralé banány, protože velké množství zelených banánů může být zničující pro žaludek.

4. Kokosový ořech

Coconut se vyznačuje mimo jiné vysokými hladinami hořčíku, fosforu, vápníku a draslíku. Kokos je velké, vláknité ovoce, které zlepšuje střevní pohyb. Stejně jako banán, působí jako lehké laxativum, které prostě čistí tělo. Pokud máte pocit stálé gravitace, doporučujeme jíst denně sklenici kokosové vody.

5. Broskve

Toto rafinované sladké ovoce má mnoho pozitivních vlastností pro zdraví, působí jako diuretikum a projímadlo. Obsahuje také vitamíny A, C a E, které pomáhají předcházet nemocem, jako je Alzheimerova choroba, katarakta a rakovina.

Broskve jsou bohaté na minerály, jako je draslík, fosfor a hořčík, jsou zapojeny do normálního fungování imunitního systému. Proto broskve jsou snadno stravitelné, pomáhají játrech zlepšením zažívacího procesu.

Pokud chcete dělat něco, co můžete pít a pomoci v boji s gastritidou, pak udělejte jeden skvělý nápoj! Ingredience :

2 lžíce broskvové listy 1 šálek vroucí vody

  • promíchejte listy ve vodě po dobu několika minut vychladnout a vypít šálek dvakrát nebo třikrát denně. 6. Jablka
  • Vzhledem známých sloučenin - pektin

- kde jablka přicházejí do styku s vodou vytvářejí gel tělo, které pomáhají chránit střeva. Pokud nechcete mít zácpu a průjem je pravděpodobné, že (jako zánět žaludku se obvykle projevuje dvěma různými způsoby), pak se ovoce absorbuje tekutiny, které posilují výkaly. Jak můžete vidět, tyto ovoce mohou být velmi užitečné v boji proti nepohodlí spojenému s gastritidou.Nedoporučuje se jen konzumovat stejné plody neustále

, změňte je každý den, jak budete pohodlně. Můžete se také podívat na recepty, které vás motivují k jídlu více ovoce, a proto ke zlepšení kvality života. Takže ... jaké ovoce pravidelně konzumujete?


Sportovní nohou: Léčba

Sportovní nohou: Léčba

Přírodní prostředky sportovec nohou - houbové infekce, která se objeví mezi prsty , podrážka a po stranách nohy. Tato porucha se často říká „nemoc sportovců,“ ale to neznamená, že pouze sportovci trpí. Taková houba může nastat u každého, kdo je vystaven horkým a vlhkým podmínkám. Stejně jako u jiných typů houbových chorob sportovec se může rozšířit na kůži při kontaktu nebo sdílení osobních věcí.

(Lidových opravné)

5 Nápoje v boji proti infekci močových cest přírodní prostředky

5 Nápoje v boji proti infekci močových cest přírodní prostředky

Infekce močových cest se vyskytují, když škodlivé mikroorganismy vstoupit do močových cest, ledvin a močového měchýře . Ve většině případů je infekce způsobena bakteriemi, které vstupují do těchto orgánů přes močovou trubici, ale tyto bakterie se mohou také vytvářet v samotných ledvinách. ○ Muži mohou vyvinout menší infekci močových cest, ale ženy se s těmito problémy častěji setkávají, protože jejich urethra je mnohem kratší.

(Lidových opravné)