Plody, které pomáhají v boji proti gastritidu


Plody, které pomáhají v boji proti gastritidu

přírodních produktů gastritidou může být způsobeno několika různými faktory, na prvním místě je špatný způsob života. Pokud se u Vás objeví příznaky jako zvracení, bolest zad, břišní distenze nebo chronická únava, měli byste vyhledat lékařskou pomoc, poskytnout odbornou radu a určit vhodnou léčbu.

V tomto článku bychom chtěli diskutovat několik druhů ovoce, které mohou být užitečné při proti gastritidě a zabránily by silné bolesti břicha. Mohou se pochlubit vysokou úrovní živin a vlákniny. 1. hrušky

důsledku vitamin B1, B2, B3, A, B a C, vlákna, obsažené v hrušky, jsou mezi nejvíce doporučených ovoce s problémy spojenými s gastritida. Regulují nervový systém a gastrointestinální trakt.

2. papája je jedním z nejdůležitějších druhů ovoce, protože jeho obsahu vitamínů B1, B2, A, B a C. Je bohaté na minerály, jako je hořčík, železo, síry, draslíku a je jedním z hlavních druhů ovoce, které pomáhají dobré trávení Kromě toho je papaya užitečná také pro pokožku, vlasy, kosti a dobré fungování imunitního systému.

Nakrájené kusy papáje a přidejte do něj sklenici odtučněného jogurtu, vše promíchejte mixérem. Beat na několik minut, vypít jednu sklenici po snídani, obědě nebo večeři. Bude to potěšení!

3. Banán

Banán je jedním z potravin s vysokým obsahem vlákniny. S nejnižším indexem tuků a bílkovin je výborným zdrojem energie, pomáhá urychlit trávení, poskytuje mírný mírný účinek. Banány jsou také bohaté na zinek, který pomáhá posílit vlasy a potíže s jejich ztrátou.

Pokud trpíte gastritidou, zkuste jíst zralé banány, protože velké množství zelených banánů může být zničující pro žaludek.

4. Kokosový ořech

Coconut se vyznačuje mimo jiné vysokými hladinami hořčíku, fosforu, vápníku a draslíku. Kokos je velké, vláknité ovoce, které zlepšuje střevní pohyb. Stejně jako banán, působí jako lehké laxativum, které prostě čistí tělo. Pokud máte pocit stálé gravitace, doporučujeme jíst denně sklenici kokosové vody.

5. Broskve

Toto rafinované sladké ovoce má mnoho pozitivních vlastností pro zdraví, působí jako diuretikum a projímadlo. Obsahuje také vitamíny A, C a E, které pomáhají předcházet nemocem, jako je Alzheimerova choroba, katarakta a rakovina.

Broskve jsou bohaté na minerály, jako je draslík, fosfor a hořčík, jsou zapojeny do normálního fungování imunitního systému. Proto broskve jsou snadno stravitelné, pomáhají játrech zlepšením zažívacího procesu.

Pokud chcete dělat něco, co můžete pít a pomoci v boji s gastritidou, pak udělejte jeden skvělý nápoj! Ingredience :

2 lžíce broskvové listy 1 šálek vroucí vody

  • promíchejte listy ve vodě po dobu několika minut vychladnout a vypít šálek dvakrát nebo třikrát denně. 6. Jablka
  • Vzhledem známých sloučenin - pektin

- kde jablka přicházejí do styku s vodou vytvářejí gel tělo, které pomáhají chránit střeva. Pokud nechcete mít zácpu a průjem je pravděpodobné, že (jako zánět žaludku se obvykle projevuje dvěma různými způsoby), pak se ovoce absorbuje tekutiny, které posilují výkaly. Jak můžete vidět, tyto ovoce mohou být velmi užitečné v boji proti nepohodlí spojenému s gastritidou.Nedoporučuje se jen konzumovat stejné plody neustále

, změňte je každý den, jak budete pohodlně. Můžete se také podívat na recepty, které vás motivují k jídlu více ovoce, a proto ke zlepšení kvality života. Takže ... jaké ovoce pravidelně konzumujete?


Zničit houba vyžaduje pouze dvě složky

Zničit houba vyžaduje pouze dvě složky

Přírodní produkty Pozhovtili hřebíky, praskliny a svědění mezi prsty - všechny výmluvných příznaků houbové infekce. V průměru jedna pětina populace čelí tomuto problému. V medicíně se onemocnění nazývá onychomykóza a způsobuje dermatofytickou houbovou infekci. Přestože tento problém je pro muže mnohem důležitější, mnoho žen také nepřehlédne tuto nepříjemnou nemoc.

(Lidových opravné)

3 Jednoduché domácí prostředky pro svrab přírodní prostředky

3 Jednoduché domácí prostředky pro svrab přírodní prostředky

Svrab - parazitární onemocnění, která je původcem roztočů. Vzhledem k tomu, tyto malé parazity usadil pod kůží, toto onemocnění je velmi obtížné, aby okamžitě zjistit. Itch roztoč dostane pod kůži člověka a způsobit alergické reakce. Pokud tomu tak není identifikovat a neztratil čas, nakonec to může vést k infekci zánět v těle.

(Lidových opravné)