Domácí bělení podpaží


Domácí bělení podpaží

domácí recepty na bělení podpaží zvýšit vaše sebevědomí se zvednutím ruky. Ohodnoťte sami sebe!

Nič je horší než neprůhledné tmavé barvy podpaží. Dokonce dosáhne toho, že ženy odmítají nosit trička. podpaží může ztmavnoutz mnoha důvodů, ale dobrá zpráva je, že existuje mnoho domů prostředky probělení podpaží oblastí. Pomohou situaci napravit.

Tmavé podpaží, co potřebujete vědět

podpaží může ztmavnout, z různých důvodů, z nedostatku hygieny s nadměrným pocením, procházející odumřelých buněk, tření z oblečení pomocí vosku nebo odstraňovač krém vlasy přes těsnou montáží oblečení, deodoranty obsahující alkoholu nebo skrze tendenci kůže.

Může to být také způsobeno nadměrným vystavením slunci, hormonům nebo dehydratacím. Jedna věc je jistá, je velmi nepohodlné žít se ztemnělými podpaží, a především navštěvovat strany nebo světské události.

Zde je několik tipů, které pomáhají ztlumit podpaží:

 • Nepoužívejte tupý holící strojek. Každý z nás měl ve spěchu okamžiky shromáždění, během nichž je jedinou možností použít sprchu s tupým holicím strojkem. Ale přes tuto oblast pod podpaží se stále pokaždé temnější. Některé ženy používají vosk, a skrze něj také stmívá pod podpaží. To platí zejména pro ty lidi, jejichž pleť je velmi lehká.
 • Vyhněte se používání velkého množství deodorantů a antiperspirantů. Tyto produkty blokují póry a zabraňují jim dýchání. To také způsobuje ztmavnutí. Možná jste si všimli, že při opětovném použití deodorantu prostě zakryje zápach a naopak se neustále vrací. Zkuste nepoužívat zbytečně deodorant, učiňte to co nejméně. Místo toho vyčistěte podpaží z vůně mýdlem a vodou.

 • Promyjte pod podpaží pravidelně: denně a dokonce více než jednou denně, pokud je horké nebo trénujete.
 • Používejte bavlněné oblečení: zejména v létě, kdy je velmi horké. Je důležité nosit lehké bavlněné oblečení, aby se zabránilo nadměrnému pocení.
 • Vyhněte se depilačním krémům: nadměrné používání způsobuje ztmavnutí pod podpaží.
 • Zkuste vytvořit oblast pod podpaží bez podnětů: podpaží jsou náchylné k mrtvé kůži, vyrážka nebo zvýšená koncentrace zápachu. To vše může vést k bakteriální infekci nebo alergické reakci při léčbě nadměrných výrobků. Poraďte se s dermatologem o správné léčbě.

domácí prostředky pro bělidlo Ingredience

 • jogurt: Jogurt je jedním z nejlepších přírodních prostředků pro odstranění tmavé stopy pod paží. Použijte jednu lžíci jogurtu na tuto oblast před opuštěním sprchy, nechte 20 minut a pak opláchněte teplou vodou. Tento postup opakujte každý den alespoň po dobu jednoho týdne.

 • Pumice: při koupání věnujte pár minut pádlu. Mírně je třímejte pemzou, dvě minuty. Opakujte postup jednou týdně. Odfarbí mrtvou kůži, ponechává svěží svěráky.
 • Citron: má stejné vlastnosti jako pemza, a také může osvětlit oblast pod podpaží. Použijte kruhové pohyby na 1/2 části citronu na podpaží a nechte 15 minut. Tento postup opakujte každý den, dokud se sprcha neuvolní. Kyselina citronová zabíjí bakterie a přirozeně bělí podpaží.
 • Exfoliates: Jakékoliv pravidelné křoviny, které používáte pro tělo, lze aplikovat na oblast pod podpaží. To pomáhá eliminovat mrtvé kožní buňky, což způsobuje, že kůže je mnohem měkčí a hedvábnější. Můžete si vyrobit domácí drtič s cukrem a medem nebo s máslem a solí. V kuchyni je mnoho ingrediencí, které lze použít pro domácí křoviny.
 • Sandal: Najděte práškový tvar santalového dřeva a promíchejte jej růžovou vodou. Aplikujte tuto směs na kruhové pohyby v oblasti podpaží po dobu dvou minut. Potom důkladně opláchněte vodou a vysušte.

 • Okurka: musíte stlačit šťávu z okurky a míchat s kurkuma prášek (můžete najít v obchodech se zdravou výživou). Můžete také přidat šťávu 1/2 citronu, což zvýší účinek tohoto léku. Aplikujte směs a nechte 30 minut. Důkladně opláchněte teplou vodou.
 • Oranžový: Umyjte oranžovou slupku prášek a přidejte lžíce přírodního jogurtu. Aplikujte směs na oblast podpaží a nechte ji 20 minut. Opláchněte studenou nebo teplou vodou.
 • Bramborový džus: musíte vyčistit jeden brambor a dělat šťávu z něj v mixéru. To je skvělý bělící přípravek. Použijte bavlněný tampon, nechte ho několik minut a opláchněte. Pokud nemáte dostatek času, můžete jednoduše rozřezat brambory na 2 plátky a jednou jednou týdně je třít přímo na podpaží.
 • Soda na pečení: V hrnci míchat malé množství sody s vodou, dokud se pasta nevytvoří. Aplikujte tuto pastu večer, pokud je to možné, pak ji nechte v noci. Úplně vypláchněte ústa ráno.
 • Ovesné vločky: To je skvělé křoviny, které můžete použít kdykoliv. Smíchejte malé množství ovesné mouky s lžící medu a 1/2 citrónové šťávy. Aplikujte na oblast podpaží a nechte jednu hodinu. Opakujte dvakrát týdně.
 • Jablečný ocet: Existuje mnoho zdravotních výhod, které mají prostředky založené na jablečný jablečný ocet. Je velmi vhodná pro péči o pleť. Díky obsahu kyselin zabraňuje růstu bakterií, odstraňuje nepříjemné zápachy a zároveň bělí. Je nutné navlhčit bavlněný tampon v jablečním octu a otřít podpaží. Používejte tento nástroj jednou týdně.


Užitečné pásy ztráta vlasů

Užitečné pásy ztráta vlasů

Vypadávání vlasů - to je problém, který obtěžuje mnoho. Existuje mnoho vysvětlení, proč se na hřeben nacházejí prameny vlasů. To lze vysvětlit genetickými faktory, stresem a špatnou výživou; tyto faktory jsou nejběžnější. Přesto, když vypadnou vlasy, je třeba nejprve poradit s lékařem. Někdy dva faktory jsou kombinovány: anémie a stres.

(Krása)

5 Způsobů, jak skrýt vzhled předčasné šedivění

5 Způsobů, jak skrýt vzhled předčasné šedivění

Health šedé vlasy - je estetický problém, protože z toho, možná většina žen obávat, zejména pokud k němu dojde předčasně. I když je to nevyhnutelné znakem stárnutí, šedivé vlasy mohou začít dokonce za posledních 30 let, ať už v důsledku neustálého stresu, ať už se jedná o použití některých chemikálií nebo genetickou predispozicí.

(Krása)