Domácí mrkev mýdlo pro krásnou pleť


Domácí mrkev mýdlo pro krásnou pleť

krásy mýdlo - je prostředkem hygieny, bez kterých není možné dělat. Pomáhá odstraňovat nečistoty nahromaděné na pokožce a může způsobit nepříjemné pachy.

Je snadné koupit v každém obchodě, v různých tvarů, velikostí a se všemi druhy vůní. Ale dost často mýdla vyrobeny s použitím chemických látek, které mohou změnit přirozený úroveň pH pokožky a vymazat přírodní oleje, což způsobuje různé problémy.

chemickým mýdla neublíží, tam jsou některé přírodní alternativy, které lze vyčistit pokožku a poskytne jí potřebné živiny k moci a chránit.

Domácí mýdlo s mrkví a medem kombinuje rysy obou těchto složek, které mají být skvělý nástroj pro čištění obličeje a pokožky. Kromě toho neobsahuje chemikálie.

Výhody Home Sweet s mrkví a medu

kombinaci mrkev, medu a dalších přírodních ingrediencí poskytnout sladké smáčivost a dělá to mocný nástroj proti stárnutí, což je ideální pro suchou nebo mastnou pleť.

Působí jako antioxidant, který opravy poškozených buněk a snižuje negativní vliv volných radikálů, , který je jednou z mnoha příčin předčasného stárnutí. Mrkev

-

hlavní složkou účinnou látku, která je domovem sladké mrkve, které po léta známý pro jeho přínosy pro pokožku.

Tato zelenina je tak často používán v kosmetice vzhledem k vysokému obsahu beta-karotenu a antioxidanty, které dávají na kůži zvýšenou ochranu proti UV záření a znečištění. Beta-karoten je složka, která pomáhá udržovat tón pleti a dodává jí bronzovou barvu.

Takže se nemusíte opalovat pod škodlivým sluncem. Ale to by neměl být zneužíván, protože je velmi světlá kůže karoten může malovat žluto-oranžové barvy. mrkev jsou bohaté na vodu a vitamíny,

, protože také pomáhá obnovit přirozenou hodnotu pH pokožky,v důsledku toho se množství přebytečných snižování hladiny tuku a akné zmizí. Také ,

vitaminů, minerálů a antioxidantů urychlení hojivých procesů v kůži a snížení jizvy . Jak si vařit mrkev doma roztomilý?

Domácí Mrkev Soap snadné na přípravu a přísady mohou snadno koupit levné supermarket.

Barva mýdla závisí na kvalitě přísad.

Složení

300 ml kokosový olej

 • 400 ml olivového oleje
 • 100 ml mandlový olej
 • 200 ml vody, kterou používá pro vaření mrkve
 • 100g mrkev pyré
 • 110 g hydroxidu sodného
 • půl lžíce čistého medu
 • 10 kapek esenciálního oleje semen mrkev

pokyny Před gumové rukavice, zkontrolujte, zda máte dostatek pracovních míst a připravit dřevěné příbory.

 • Krok 1. Vařte mrkev, dokud není slabý, odstraňte z ohně a kaše s vidličkou až do konzistence bramborovou kaší.
 • Krok 2. V oddělené nádobě, mix mrkev pyré a 200 ml vody, zbývající po vaření mrkev. Krok 3.
 • Opatrně přidejte hydroxid sodný za míchání s dřevěnou lžící. Nechte směs několik minut natahovat.
 • Krok 4. Přidejte směs kokosového oleje, olivového a mandlového oleje a medu a esenciální olej z semen karotky.Krok 5.
 • Směs s dřevěnou lžící. Všimnete si, jak se směs začala divoká.
 • Krok 6. Umístěte směs silikonových forem a nechá se ztuhnout na dva dny, pak se mohou používat.V důsledku toho získáte mýdlo bez chemikálií, vyrobené z přírodních složek, které jsou dobré pro pokožku.

Používejte jej denně k čištění obličeje nebo ji vyměňte tělovým mýdlem.

K Mrkev Soap lépe zachována, nenechávejte je na vlhkém místě, a pak se dal k použití ve vzduchotěsné nádobě nebo mýdlo.


Nastavovací pásy pro pas nebo korzet: co to je a jak je nosit?

Nastavovací pásy pro pas nebo korzet: co to je a jak je nosit?

Zdraví Mnoho lidí, kteří hledají různé způsoby formování štíhlý pas, pomocí krémů po dietě, přičemž různé léky a procházející různé terapie. I když jste o nich možná slyšeli, někteří a nevědí o existenci opravných pásů a o tom, co mají správně nosit. V tomto článku se dozvíte, jak zúžit pás a být štíhlejší pomocí správného tažného pásu.

(Krása)

Spolehlivé způsoby, jak odstranit plak na zubech

Spolehlivé způsoby, jak odstranit plak na zubech

Krásu vaší ústní dutiny je jediná část těla, které nelze vyčistit samostatně. Proto, to dělá to ideální prostředí pro hromadění bakterií. A zatímco čtete tento text, asi 600 druhů bakterií sedět v záloze postupně hromadí na povrchu zubů. Pak vám řekneme asi 5 účinným prostředkem skvrn na zubech, který skutečně produkují výsledky.

(Krása)