Domácí mrkev mýdlo pro krásnou pleť


Domácí mrkev mýdlo pro krásnou pleť

krásy mýdlo - je prostředkem hygieny, bez kterých není možné dělat. Pomáhá odstraňovat nečistoty nahromaděné na pokožce a může způsobit nepříjemné pachy.

Je snadné koupit v každém obchodě, v různých tvarů, velikostí a se všemi druhy vůní. Ale dost často mýdla vyrobeny s použitím chemických látek, které mohou změnit přirozený úroveň pH pokožky a vymazat přírodní oleje, což způsobuje různé problémy.

chemickým mýdla neublíží, tam jsou některé přírodní alternativy, které lze vyčistit pokožku a poskytne jí potřebné živiny k moci a chránit.

Domácí mýdlo s mrkví a medem kombinuje rysy obou těchto složek, které mají být skvělý nástroj pro čištění obličeje a pokožky. Kromě toho neobsahuje chemikálie.

Výhody Home Sweet s mrkví a medu

kombinaci mrkev, medu a dalších přírodních ingrediencí poskytnout sladké smáčivost a dělá to mocný nástroj proti stárnutí, což je ideální pro suchou nebo mastnou pleť.

Působí jako antioxidant, který opravy poškozených buněk a snižuje negativní vliv volných radikálů, , který je jednou z mnoha příčin předčasného stárnutí. Mrkev

-

hlavní složkou účinnou látku, která je domovem sladké mrkve, které po léta známý pro jeho přínosy pro pokožku.

Tato zelenina je tak často používán v kosmetice vzhledem k vysokému obsahu beta-karotenu a antioxidanty, které dávají na kůži zvýšenou ochranu proti UV záření a znečištění. Beta-karoten je složka, která pomáhá udržovat tón pleti a dodává jí bronzovou barvu.

Takže se nemusíte opalovat pod škodlivým sluncem. Ale to by neměl být zneužíván, protože je velmi světlá kůže karoten může malovat žluto-oranžové barvy. mrkev jsou bohaté na vodu a vitamíny,

, protože také pomáhá obnovit přirozenou hodnotu pH pokožky,v důsledku toho se množství přebytečných snižování hladiny tuku a akné zmizí. Také ,

vitaminů, minerálů a antioxidantů urychlení hojivých procesů v kůži a snížení jizvy . Jak si vařit mrkev doma roztomilý?

Domácí Mrkev Soap snadné na přípravu a přísady mohou snadno koupit levné supermarket.

Barva mýdla závisí na kvalitě přísad.

Složení

300 ml kokosový olej

 • 400 ml olivového oleje
 • 100 ml mandlový olej
 • 200 ml vody, kterou používá pro vaření mrkve
 • 100g mrkev pyré
 • 110 g hydroxidu sodného
 • půl lžíce čistého medu
 • 10 kapek esenciálního oleje semen mrkev

pokyny Před gumové rukavice, zkontrolujte, zda máte dostatek pracovních míst a připravit dřevěné příbory.

 • Krok 1. Vařte mrkev, dokud není slabý, odstraňte z ohně a kaše s vidličkou až do konzistence bramborovou kaší.
 • Krok 2. V oddělené nádobě, mix mrkev pyré a 200 ml vody, zbývající po vaření mrkev. Krok 3.
 • Opatrně přidejte hydroxid sodný za míchání s dřevěnou lžící. Nechte směs několik minut natahovat.
 • Krok 4. Přidejte směs kokosového oleje, olivového a mandlového oleje a medu a esenciální olej z semen karotky.Krok 5.
 • Směs s dřevěnou lžící. Všimnete si, jak se směs začala divoká.
 • Krok 6. Umístěte směs silikonových forem a nechá se ztuhnout na dva dny, pak se mohou používat.V důsledku toho získáte mýdlo bez chemikálií, vyrobené z přírodních složek, které jsou dobré pro pokožku.

Používejte jej denně k čištění obličeje nebo ji vyměňte tělovým mýdlem.

K Mrkev Soap lépe zachována, nenechávejte je na vlhkém místě, a pak se dal k použití ve vzduchotěsné nádobě nebo mýdlo.


Vaše zdraví pokožky a krásu

Vaše zdraví pokožky a krásu

H ayvazhlyvishyy bar ‚Pierre , která chrání čtvrti Al vnějšího prostředí - kožená , největším orgánem těla. Můžeme pomoci jeho a kůže, a proto zdravotní stav ‚ dělám, naučit se postarat se o to a pochopit příznaky některých poruch. Přečtěte si tento článek a dozvíte se o signálech, které může vaše pokožka poskytnout, pokud jde o vaše zdraví.

(Krása)

Doporučení pro krásné a zdravé nohy

Doporučení pro krásné a zdravé nohy

Zdraví zdravé nohy - je nejen estetický rozmar, ale předpokladem pro dobré zdraví. Můžete překonat dlouhé vzdálenosti bez pocitu bolesti nebo nepohodlí a vypadat upravené v jakékoliv botě nebo dokonce bos. Pamatujte si na tyto tipy, abyste měli po celý rok krásné a zdravé nohy. Obuv: přítel a nepřítel ve stejné době První věc, kterou je třeba mít na paměti, jsou boty, které procházíte kolem.

(Krása)