Domácí mýdlo pro intimní hygienu


Domácí mýdlo pro intimní hygienu

Fyzické intimních partií vyžaduje pravidelné hygienické postupy a obyčejné mýdlo může poškodit jejich zdraví.

Zde najdete jednoduché a efektivní recepty pro vytváření mýdel doma. Mýdlo vyrobené z přírodních složek zabraňuje infekcím, odstraňuje svědění a nepohodlí a pomáhá udržovat čistotu nejintimnějších oblastí.

Proč odmítnout běžné mýdlo

Mnoho žen používá stejné roztomilé tělo a intimní oblasti. Ale je lepší používat mýdlo vyrobené speciálně pro hygienu žen, protože ostatní mýdla mohou obsahovat chemikálie a materiály, které poškozují citlivé tkáně těchto orgánů.Mýdlo pro intimní hygienu vyrobené z uklidňující přísady, pomáhá

udržovat rovnováhu mezi kyselinami a bází a zabraňuje infekcím do těla. Níže najdete

domácí mýdlo recept, který je velmi snadné udělat. Tento roztomilý obsahuje čajovníkový olej a další přírodní ingredience, které pomáhají předcházet vzniku drozdů.složky a nástroje

210 mililitrů kokosového oleje

 • 30 gramů hydroxidu sodného (hydroxidu sodného)
 • 65 mililitrech destilované vody
 • tea tree silice
 • Chebretseva silice
 • formy na mýdlo, a to buď, s výjimkou hliníku
 • rukavice
 • Corolla nebo mixer
 • miska pro míchání a zahřívání
 • skleněná nádoba s dlouhou rukojetí lžíce smícháním

Tvorba za prvé, a pečlivě sledovat krok za krokem pokyny uvedenými bezpečnosti a jakosti vyrobené mýdlo.

Nasaďte si rukavice. Ve skleněné nádobě nejdříve přidejte hydroxid sodný a přidávejte malé množství destilované vody, abyste zabránili postřiku.

Buďte opatrní: tato směs se vypaří. Zchlaďte směs v chladničce. V ideálním případě musí být provedeno v blízkosti otevřeného okna nebo v místnosti s dobrým větráním. Nalijte do misky kokosového oleje a naložte malý oheň.

Když je ohřát na 40 ° C, vyjměte z ohně. Pečlivě promíchejte louhovou sodou pomocí háčkování, vyhněte se rozstřikování, promíchejte, dokud se směs nestane gelovým. Okamžitě přidejte 15 kapek oleje z čajovníku a 30 kapek thajského oleje. Nalijte tuto směs do formy. Kryt s ručníkem, který pomáhá roztomilému udržet teplotu.

Nechte vychladnout asi 12 - 24 hodin, v tomto okamžiku mýdlo nemůže pohybovat nebo uspořádat, měl by se dostat do svého tvaru. Po úplném ochlazení může být z formuláře odstraněna. Nechte ho na suchém chladném místě, abyste ho tvrdili. Bude to trvat asi měsíc.

Intimní tipy péče

Pokud jste měli trombotickou chorobu, věnujte pozornost následujícím tipům, které pomáhají udržovat zdravé prostředí v intimních oblastech.

Noste prádlo vyrobené z přírodních materiálů, jako je bavlna.

 • Po koupeli nebo sprchování můžete tuto oblast ochránit a zvlhčit olejem extraktu z mořského mléka.
 • Tato rostlina má antibiotické vlastnosti a fungicidy k prevenci vaginálních infekcí. Jakmile si poprvé všimnete příznaků vaginálních infekcí

 • odkapávejte několik kapek na hygienickou vložku nebo na spodní prádlo. Když se tato zóna přirozeně zahřeje, dezinfekční a hojivé vlastnosti oleje budou dělat svou věc. Používejte pouze speciální ubrousky pro hygienu v intímních oblastech.
 • Vyhoďte obyčejné mýdla a začít používat pouze prostředky vyrobené z přírodních a organických složek.
 • Nezapomeňte, že vaše intimní zdraví je úzce spojeno se zdravím trávicího systému. Clematis s přírodním jogurtem a slanou vodou (ve stejném množství) jako další nápravu pro zdraví intimních zón.
 • Přidejte do své dietní stravy, která pomáhá předcházet infekcím, jako je jogurt, kefír a česnek zevnitř.


Jak bojovat s celulitidou na stehnech přírodních zdrojů

Jak bojovat s celulitidou na stehnech přírodních zdrojů

Přírodní prostředky Celulitida je obyčejný estetický problém, který postihuje 90% žen na celém světě. Někdy je příčinou tvar boků. Může se však objevit i na hýždích, břichu a rukou. Celulitida se skládá z tukových buněk, které jsou uloženy pod kůží, tvořící malé drobky, jako je pomerančový hrách. Obvykle se jeví pravděpodobnější u lidí s nadváhou a obezitou.

(Lidových opravné)

Jak léčit tendonitidu

Jak léčit tendonitidu

Hlavní příčinou tohoto onemocnění jsou časté opakující se pohyby v neproniknutelné poloze nebo těsné obuvi. Kromě toho může tendence, která může nastat po nějaké době, může vést k protažení šlach nebo zranění, které vznikají při nesprávném výkonu. O tendonitidě Při intenzivních nebo příliš častých pohybech začínají procesy únavy, které se vyskytují v šlach, převažovat nad procesem obnovy.

(Lidových opravné)