Vráskám maska ​​z jablek, vinných hroznů a aloe


Vráskám maska ​​z jablek, vinných hroznů a aloe

přírodních produktů Pravidelné škodlivé účinky přímého slunečního záření a znečištění životního prostředí, a nezdravým životním stylem jsou klíčové faktory známky předčasného stárnutí.

Samozřejmě, že v průběhu času, mají tendenci pleť ztrácí svoji pružnost a krásu. Nicméně, dnes více žen nejprve všimnete vrásky a záhyby dokonce v mladém věku.

Hlavním problémem je, že většina žen neví, jak pro boj s těmito příznaky předčasného stárnutí, takže ignorovat nutnost používat speciální nástroje pro péči o pleť, aby se zabránilo budoucí vrásky.

Přestože moderní kosmetický průmysl nabízí mnoho různých prostředků k omlazení a chrání pokožku před škodlivými účinky některých vnějších faktorů, ne všechny z nich mohou dovolit.

Naštěstí existuje celá řada zcela přirozené a cenově protějšky, který nejen účinně bojovat proti vráskám, ale nemají žádné vedlejší účinky.

Jedním z těchto prostředků je také tato rostlinná maska. Jeho hlavními složkami jsou jablka, hroznové víno a aloe vera, které mají schopnost hluboce vyživují pokožku a očistit ji od stařeckých skvrn a jiných vad.

domácí masky proti vráskám s jablky, hroznů a aloe

během posledních několika let přírodní pleťové masky se staly populární, protože mají schopnost chránit, vyživuje a omlazuje pokožku.

vyrobený s organickými látkami a žádné chemikálie v kompozici, tyto nástroje jsou zcela bezpečné a cenově dostupné léky analogy proti vráskám.

Tento článek vám řekne o receptu na obličejových masek s hydratační vlastnosti a vysoký obsah živin, které mají schopnost redukovat vrásky, stařeckých skvrn a jiných kožních defektů.

Užitečné vlastnosti Brambory Brambory - velmi užitečný plody jsou ceněny pro vysoký obsah vody a fytochemických látek, dvě sloučeniny, které jsou nezbytné pro omlazení pleti a péči o ni.

Všimněte si, že jablka mohou být použity nejen v potravinách, ale i pro péči o pleť. Věřte tomu nebo ne, toto ovoce má schopnost vidluschuvaty mrtvé kožní buňky a chrání ji před negativními účinky volných radikálů.

Apple má silné hydratační vlastnosti a je skvělý pro všechny typy pleti. Užitečné vlastnosti hroznů

antioxidantů a vitamínu C obsažené v hroznech, hrají důležitou roli při vytváření ochrannou bariéru proti škodlivým účinkům volných radikálů.

hrozny jsou bohaté na obsah resveratrol, vitamin E a minerály, které stimulují růst a vývoj buněk a zabraňují známky předčasného stárnutí. Užitečné

vlastnosti aloe vera gel uvnitř aloe vera výhonky, je jedním z nejlepších a nejúčinnějších přírodních produktů pro péči o pleť.

Aloe Vera je bohatá na obsah vody, antioxidantů a dalších živin, které pomáhají obnovit buněk a omlazení pokožky.

Tato rostlina je doporučena pro použití v akné, popálenin a dalších defektů pokožky, které mohou urychlit proces stárnutí.

Navíc, aloe má silné hydratační vlastnosti, aby byl tento závod pomůže k úpravě pH v těle a bojové nadměrné suchosti pokožky.

vráskám maska ​​z jablek, vinných hroznů a aloe vera

Tento přírodní maska ​​je velmi jednoduché na přípravu, a proto nemá odnést spoustu času.

Upozorňujeme, že aby byl tento nástroj by měl rozhodnout pouzezcela ekologické produkty, protože obsahují největší množství potřebné pro tělo živin.

Neočekávejte okamžité výsledky z vozidla - dosáhnout pozitivního efektu musí pravidelně aplikovat prostředek na kůži.

Složení: 1 zelené jablko

 • 3/4 šálku hroznů (100 g)
 • 1/2 šálku aloe vera řízky (100 g) Příprava

:

 • Nakrájejte jablko na několik částí, čisté ho od jádra a kousky dát mixér Bít až do stavu pyré. Není třeba oloupat jablko.
 • Mýt si a nakrájejte na malé kousky.
 • Přidejte hroznový a aloe vera mixér do jablečného pyré.
 • Zlomte a vytvořte homogenní směs.
 • Když je výrobek připraven, nalijte jej do skleněné nádoby a umístěte jej do chladničky.

Způsob aplikace:

 • večer po čištění make-up rovnoměrně tenkou vrstvu masky na obličej, krk a hruď.
 • Pokryjte některé oblasti, kde je přípravek aplikován, a počkejte 20-30 minut.
 • Potom zbytek masky umyjte teplou vodou a utřete suchou pokožku čistým ručníkem.
 • Pokud máte malou masku, můžete ji uložit do ledničky tři dny.

Upozorňujeme, že i když všechny tyto komponenty obvykle nemají žádné vedlejší účinky, před nanesením masky by měla nejprve provést zkušební nanisshy zařízení na malé ploše zbraní nebo krku.

Takže můžete zkontrolovat, zda máte alergie na součásti této masky proti vráskám.

Jste připraveni vyzkoušet tento nástroj a ujistit se, že jeho účinnost je vlastní?


Jednoduchý lék na syndrom dráždivého tračníku

Jednoduchý lék na syndrom dráždivého tračníku

Přírodními prostředky, které často trpí příznaky syndromu dráždivého tračníku ? Lékaři ještě nevědí, jak určit, co přesně způsobuje tuto nemoc máte, ale to je běžné u nás může léčit nemoci a snížit nepohodlí, které to má. Víme, že tento opakující se onemocnění, , který se vyskytuje u žen mnohem častěji, někdy spojené se stresem.

(Lidových opravné)

3 Nejlepší způsoby, jak využít zázvor a vlastnosti

3 Nejlepší způsoby, jak využít zázvor a vlastnosti

Přírodní produkty Ginger - tlustý sukovitý kořen, který se používá po dlouhou dobu ve vaření a to zejména v alternativní medicíně. Více než 3000 let se používá v Asii, ačkoli země původu rostliny není známa. Kořen postupně rozšířil z Asie po celém světě, a Zázvor je k dispozici téměř v každém supermarketu.

(Lidových opravné)