Domácí léky s olivovým olejem Recepty


Domácí léky s olivovým olejem Recepty

olivový olej, také známý jako „tekuté zlato“, je skvělý složka, která je použita v non-tradiční medicíně po celá staletí.Je velmi prospěšné pro zdraví. Obsahuje takové nádherné zdravé rostlinné tuky, které jej nemůžete používat v každodenním životě.

olivovým olejem by měly být přidány ke stravě, a navíc obsahuje složky, které pomáhají mnoha typů bolestí v každodenním životě. Řekneme vám o těchto léčbách v tomto článku. Zjistěte velké výhody tohoto "vzácného zlata" nabízeného přírodou. Výhody olivového oleje

získat výhody olivového oleje, by měla trvat 40 gramů denně (3 polévkové lžíce).

 • Snižuje hladinu cholesterolu v krvi. Díky mono nenasycené mastné kyseliny, snižuje hladinu LDL (lipoprotein s nízkou hustotou, nebo tak zvanou „špatný“ cholesterol), při současném zvýšení hladiny „dobrý“ cholesterol (HDL - high-density lipoprotein) a do rovnováhy.
 • Pomáhá bojovat proti kardiovaskulárním chorobám a ateroskleróze.
 • Redukuje hypertenzi v důsledku obsahu polyfenolů a kyseliny olejové.
 • zlepšuje trávení, chrání žaludek před nadměrným
 • kyseliny normalizovat hladinu Ph v těle
 • Podporuje vstřebávání vápníku a
 • hořčík zabraňuje zácpa
 • Zlepšuje trávení živin: olivový olej může stimulovat vylučování žluči ve žlučníku, a tím zabraňuje pomalé trávení prostřednictvím tuků
 • Zlepšuje kognitivní funkce vzhledem k jeho polyfenolů a mono nenasycené tuky
 • má protizánětlivé účinky, jako ibuprofen
 • olivový olej se doporučuje pro postmenopauzální
 • úžasné antioxidant, zabraňuje stárnutí
 • přináší pocit uspokojení. Důrazně se doporučuje používat během diety
 • činí pokožku pružnější,obnovuje vlasy, vyživuje nehty a řasy

Léky olivový olej 1. Zácpa

doporučujeme vzít 2 polévkové lžíce olivového oleje ráno na lačný žaludek.Pokud chcete, můžete přidat pár kapek citrónové šťávy pro lepší chuť. Pokud jste trpí těžkou formou zácpy, může mít směs olivového oleje (1 lžička) a teplé vody (jedna čajová lžička) a použit jako klystýr.

2. Uši bolesti

Chcete-li se zbavit toho, aplikujte malou kapku teplého olivového oleje do každého ucha a zakryjte vatovou kouli.

3. Ztráta vlasů

Olivový olej uvolňujevlasové folikuly a zvyšuje průtok krvev této oblasti. K tomu musíte masírovat pokožku hlavy, pomocí olivového oleje, a pak zakrýt ručníkem a nechat na pár hodin. Pak opláchněte teplou vodou a šamponem.

4. Revmatismus a roztažení

Jak je uvedeno výše, olivový olej má vlastnosti podobné ibuprofenu.Je velmi užitečné masírovat jednu nebo dvě polévkové lžíce olivového oleje.Aplikujte ji na oblast, která vás obtěžuje, a masáž po dobu několika minut, dokud kůže zcela absorbuje olej. Budete cítit úlevu.

5. Popáleniny

Pro ošetření popálenin je velmi užitečné položit lžíce olivového oleje. Nicméně,nelze aplikovat okamžitě po spálení, zpočátku hořet by mělo "dýchat" na několik minut. Olej hydratuje pokožku a snižuje bolest.

6. Strečink

Strečové stopy na svaly, žaludek a hruď. Chcete-li je snížit, můžete míchatlžíce olivového oleje se stolní lžící pšeničných klíčků. Aplikujte na kůži a jemně masírujte. Zvlhčení pokožky pomáhá zbavit se strií, ale pro dosažení požadovaného výsledku je třeba tento lék užívat každý den. 7. Akné

Vzhledem k antioxidační vlastnosti olivového oleje

, máte ideální spojence pro kontrolu akné. Měli byste jej zahrnout do vaší stravy, protože olivový olej také čistí a hydratuje pokožku. Připravte speciální tonikum 10 kapek levanduleového esenciálního oleje a čtvrtlitru olivového oleje. Každodenní masáž obličeje s tímto tonikem.8. Odstranění ucha síry

Chcete-li zbavit síry v uších, ponořte do každého ucha dvě kapky olivového oleje, než jdete do postele. Obal s vatovou koulí. Následující den vylejte trochu teplé vody do uší například injekční stříkačkou. Tímto způsobem se zbavíte síry bez bolesti.

9. žlučové kameny

to může překvapit, ale velmi časté a efektivní

prostředky kameny v žlučníku je použití polévkovou lžíci olivového oleje smíchané s několika kapkami citrónové šťávy v dopoledních hodinách. Tento lék by měl být používán pravidelně, ale alespoň se zbavíte kamení v žlučníku. 10.

Prostřednictvím vyhlazení vrásek antioxidační vlastnosti a schopnost zvlhčování kůže, stejně

, olivový olej je velmi užitečné pro kůži. Pokud chcete vyhlazovat vrásky, masírujte svůj obličej každou noc s lžící olivového oleje a dvěma kapkami citronové šťávy. Vaše kůže bude svítit a vypadat mladší. Vyzkoušejte to a nelitujte.


10 Tipů pro výrobu dokonalé bramborové kaše

10 Tipů pro výrobu dokonalé bramborové kaše

Bramborové kaše jsou skvělé jídlo pro rodinný oběd nebo slavnostní večeři. Tento populární příloha může být vařené v mnoha různých variantách, a to je jistě skvělý doplněk k jiné pokrmy jako slavnostní tabuli a s obvyklým večeři. Na první pohled se toto jídlo může zdát velmi jednoduché, ale ve skutečnosti, abyste připravili perfektní bramborovou kaši, musíte mít dobré kulinářské dovednosti.

(Recepty)

4 Pokrmy na večeři, pomáhají s zácpa střev Recepty

4 Pokrmy na večeři, pomáhají s zácpa střev Recepty

Střeva zácpa - velmi nepříjemné zdravotní problém, a pokud se neléčí nyní, v budoucnu to může vést k onemocnění. V každém případě je vhodné vyhnout se mazivům, protože dráždí střeva a mohou být škodlivé, protože agresivně působí na mikroflóru. V tomto článku budeme psát o tom, jak zacházet se zácpou přirozenými prostředky.

(Recepty)