Domácí léky na roztřepené konečky


Domácí léky na roztřepené konečky

Naše vlasy, je velmi křehká a může být snadno poškozeny, a to zejména, když jsme často malovat, použijte fén nebo žehličku příliš mnoho,vystavena pobytu na slunci, když na dovolené na pláži nebo u bazénu. Všechny faktory, které ovlivňují naše vlasy každý den, mohou způsobit jeho poškození. Proto je nutné maximalizovat úsilí, aby nedošlo k poškození poškozených špiček.

Nyní bude trvat příležitost dozvědět se o některé velmi účinné domácí opravné prostředky, které mohou pomoci zlepšit zdraví a vzhled vlasů, zejména pokud jde o obnovení třepení, které tvoří naše vlasy slabé, rozpustilá a nedbalý. Tyto úpravy jsou skutečně účinná a uvidíte výsledky z první žádosti, protože zahrnují pouze přírodní látky. Poskytují vlasům jen živiny, které jsou pro naše vlasy velmi užitečné.

vejce šampon pro péči o vlasy s touto fantastickou přírodní produkt, stačí vařit malé množství čerstvého rozmarýnu v litru vody. Po ochlazení směsi dost, přidejte rozšlehaným vejcem a začít mytí vlasů s touto odvar. Používá se jako šampon a vy ji omyjte velkým množstvím vody.

Ošetření krémem z papáji krémových

K tomu budete muset vyčistit papája polovinu a odstranit všechny semena dělat. Vytvořte bramborovou kaší a přidejte polovinu přírodního jogurtu. tato směs byla nanesena na vlasech (od kořene po konečky, včetně pokožky hlavy). Pak zabalit hlavu ručníkem a nechat cestu dvacet minut, pak opláchnout vlasy vám dostatek studené vody.

Léčba s avokádovým krémem

Udělejte tento krém na vlasy velmi snadné. Jediné, co musíte udělat, je odebrat polovinu avokáda a vyčistit ho. Po vyčištění, aby avokádo dřeň a přidejte dvě polévkové lžíce mandlového oleje. Aplikujte tuto směs na vlasy o polovinu délky až na špičky a nechte lék pracovat po dobu půl hodiny. Pak opláchněte vlasy spoustou studené vody.

Tonic pro vlasy na bázi piva

Tento lékařský postup je velmi snadné provést. Jediné, co musíte udělat, je vzít nádoby s pivem a dip vlasy polovině délky. Nechte vyschnout a poté opláchněte velkým množstvím studené vody.

Tipy pro prevenci suché a roztřepené konečky

Jeden z nejlepších možností - oříznout konce každé dva měsíce, které pomáhají udržovat vlasy zdravé, lesklé a měkké, protože to pomáhá zbavit se vlasy, které bylo poškozeno. Nicméně, pokud nejste spokojeni s myšlenkou na stříhání vlasů, to nejlepší, co můžete udělat, je věnovat pozornost na naše tipy, které vám pomohou vyhnout se suché a roztřepené konečky.

  • Používejte dobrý kondicionér na mytí vlasů. Měli byste také používat hluboké klimatizační zařízení jednou týdně. Mělo by se jednat o horké zpracování oleje.
  • Pokud tak učiníte účesu pomocí žehličky nebo fénem, ​​měli byste použít prostředky pro tepelnou ochranu vlasů a snažte se nepoužívat příliš mnoho z těchto zásob.
  • Pokud máte barvené vlasy a budete muset obnovit barvu, malovat pouze kořeny; Nemusíte používat barvu na všechny vlasy.
  • Nikdy holicí vlasy, když je mokré. Chcete-li odmyt vlasy po umytí, použijte hřeben s širokým ozubením. Tímto způsobem se vyvarujete křehkosti a rozštěpení zmatených vlasů.
  • Nezakrývejte vlasy žádným způsobem.


6 Způsoby, jak posílit hýžďové svaly Zdravotní

6 Způsoby, jak posílit hýžďové svaly Zdravotní

Hýždě může výrazně ovlivnit váš vzhled - posílit hýžďové svaly mohou zlepšit svůj vzhled a pocit a umožňují nosit různé druhy oblečení. Pokud jde o zdraví, silné hýždě vám pomohou vyhnout se mnoha zraněním v dolní části zad. Je to mýtus, že mnohé ženy mají tendenci mít dobré hýžďové svaly v dobrém tónu, ale z důvodu nedostatku času a příliš mnoho našich hýždě svalů postupně ztrácejí pružnost.

(Krása)

Jak rychle odstranit make-up a 7 kosmetické tipy

Jak rychle odstranit make-up a 7 kosmetické tipy

Jedním z klíčových etap péče o krásu obličeje je odstranění make-upu před spaním. Většina žen používá kosmetiku a make-up zdůraznit výhody jeho tváře, ale když přijde čas na mytí tyto nástroje nám často zahrnuje líní. dlouhou dobu, nebo násilný stran nebo Date Night - zde jsou některé z nejčastějších výmluv odložit až později v tomto důležitém stádiu.

(Krása)