Domácí léky na roztřepené konečky


Domácí léky na roztřepené konečky

Naše vlasy, je velmi křehká a může být snadno poškozeny, a to zejména, když jsme často malovat, použijte fén nebo žehličku příliš mnoho,vystavena pobytu na slunci, když na dovolené na pláži nebo u bazénu. Všechny faktory, které ovlivňují naše vlasy každý den, mohou způsobit jeho poškození. Proto je nutné maximalizovat úsilí, aby nedošlo k poškození poškozených špiček.

Nyní bude trvat příležitost dozvědět se o některé velmi účinné domácí opravné prostředky, které mohou pomoci zlepšit zdraví a vzhled vlasů, zejména pokud jde o obnovení třepení, které tvoří naše vlasy slabé, rozpustilá a nedbalý. Tyto úpravy jsou skutečně účinná a uvidíte výsledky z první žádosti, protože zahrnují pouze přírodní látky. Poskytují vlasům jen živiny, které jsou pro naše vlasy velmi užitečné.

vejce šampon pro péči o vlasy s touto fantastickou přírodní produkt, stačí vařit malé množství čerstvého rozmarýnu v litru vody. Po ochlazení směsi dost, přidejte rozšlehaným vejcem a začít mytí vlasů s touto odvar. Používá se jako šampon a vy ji omyjte velkým množstvím vody.

Ošetření krémem z papáji krémových

K tomu budete muset vyčistit papája polovinu a odstranit všechny semena dělat. Vytvořte bramborovou kaší a přidejte polovinu přírodního jogurtu. tato směs byla nanesena na vlasech (od kořene po konečky, včetně pokožky hlavy). Pak zabalit hlavu ručníkem a nechat cestu dvacet minut, pak opláchnout vlasy vám dostatek studené vody.

Léčba s avokádovým krémem

Udělejte tento krém na vlasy velmi snadné. Jediné, co musíte udělat, je odebrat polovinu avokáda a vyčistit ho. Po vyčištění, aby avokádo dřeň a přidejte dvě polévkové lžíce mandlového oleje. Aplikujte tuto směs na vlasy o polovinu délky až na špičky a nechte lék pracovat po dobu půl hodiny. Pak opláchněte vlasy spoustou studené vody.

Tonic pro vlasy na bázi piva

Tento lékařský postup je velmi snadné provést. Jediné, co musíte udělat, je vzít nádoby s pivem a dip vlasy polovině délky. Nechte vyschnout a poté opláchněte velkým množstvím studené vody.

Tipy pro prevenci suché a roztřepené konečky

Jeden z nejlepších možností - oříznout konce každé dva měsíce, které pomáhají udržovat vlasy zdravé, lesklé a měkké, protože to pomáhá zbavit se vlasy, které bylo poškozeno. Nicméně, pokud nejste spokojeni s myšlenkou na stříhání vlasů, to nejlepší, co můžete udělat, je věnovat pozornost na naše tipy, které vám pomohou vyhnout se suché a roztřepené konečky.

  • Používejte dobrý kondicionér na mytí vlasů. Měli byste také používat hluboké klimatizační zařízení jednou týdně. Mělo by se jednat o horké zpracování oleje.
  • Pokud tak učiníte účesu pomocí žehličky nebo fénem, ​​měli byste použít prostředky pro tepelnou ochranu vlasů a snažte se nepoužívat příliš mnoho z těchto zásob.
  • Pokud máte barvené vlasy a budete muset obnovit barvu, malovat pouze kořeny; Nemusíte používat barvu na všechny vlasy.
  • Nikdy holicí vlasy, když je mokré. Chcete-li odmyt vlasy po umytí, použijte hřeben s širokým ozubením. Tímto způsobem se vyvarujete křehkosti a rozštěpení zmatených vlasů.
  • Nezakrývejte vlasy žádným způsobem.


Domácí gel pro snížení strií, jizvy a skvrny

Domácí gel pro snížení strií, jizvy a skvrny

Chcete se naučit účinný domácí gel pro snížení striže? Vaše kůže je ochrannou bariérou vašeho těla. I když je neustále obnovována, je vystavena desítkám faktorů, které zhoršují její tkáně. Živé toxiny, sluneční paprsky a špatná strava jsou jen součástí rizika. Dříve nebo později tato rizika způsobují nedokonalosti.

(Krása)

7 Přírodních prostředků pomůže snížit hypertenzi

7 Přírodních prostředků pomůže snížit hypertenzi

Krevní tlak se měří k určení sílu, s níž krev postihuje tolik arterií s každým srdečním záchvatem. Systolický tlak 120 a diastolický 80 jsou považovány za normální . Nicméně, pokud jsou tyto dávky vyšší a často dosahují 140/90 nebo více, můžete mluvit o vysokém krevním tlaku (nebo hypertenzi). Potom musíte provést kroky k normalizaci kardiovaskulárního systému.

(Krása)