Domácí prostředky pro lupy


Domácí prostředky pro lupy

hořčík je velmi častý problém s bolestmi hlavy. Je to velmi nepříjemné, protože lupy způsobuje svědění a často stává vážným problémem, který snižuje sebevědomí těch, kteří mají.

Co způsobuje lupy?

Výskyt lupů může způsobit mnoho faktorů, ale se vyskytuje hlavně kvůli houbě, stresu, dermatitidě nebo hormonálním změnám. Naštěstí existují účinné domácí prostředky, které mohou tento problém vyřešit ve velmi krátkém čase.

V tomto článku vám dám několik důležitých tipů k vyřešení tohoto problému nebo dokonce vám pomůže zbavit se lupin navždy.

Lešticí prostředek na bázi citronu

Nalejte slupku tří citronů v litru vařící vody. Dejte jí to a aplikujte ho přímo na pokožku hlavy. Nechejte 10 minut a pak opláchněte vodou.Chcete-li dosáhnout dobrých výsledků, opakujte tento postup nejméně dvakrát týdně.

Léčba senovky gondoly

Vyzvedněte semena senovky a namočte přes noc (jen jednu sklenici). Následující den užijte tuto pastu a zabalte ji do pokožky hlavy. Nechte 20 minut a poté opláchněte vodou.Tento postup můžete opakovat tak často, jak chcete.Tento nástroj lze také použít k boji proti akné a ztrátě vlasů.

Léčba gelu aloe vera

Aloe vera má antibakteriální a antifungální vlastnosti, které pomáhají rychle se zbavit lupů. Chcete-li připravit tento přípravek, aplikujte aloe vera gel na pokožku hlavy a nechte půl hodiny. Pak si umyjte vlasy měkkým šamponem. Pokud si přejete, může tento postup opakovat dvakrát týdně. Červená řepa a zázvorový prostředek

Je to velmi účinné a snadno připravit vaření médium. Vše, co potřebujete, je trochu zázvor a řepy.

Zmícháme zázvor a řepu trochu vody, dokud pasta není v mixéru. Použijte tento lék na pokožku hlavy a nechte přes noc.Příští den si umyjte hlavu jako obvykle.Pampeliška náprava

Tato metoda zahrnuje použití deseti listů hlubokých listů. Vařte je po dobu 10 minut. Pak vylijte vodu a listy listujte. Naneste ho na vlasy a nechte ji hodinu. Poté důkladně opláchněte.

Basilicum a bazilika

Basil je dobře známý na mnoha místech a staletích jako léčivá rostlina. Díky mnoha vlastnostem je bazalka velmi užitečná pro různé aspekty zdraví.

Chcete-li, aby tyto lupy, vzít několik bazalkových listů a třít je do pasty. Přidejte trochu prachu emblem a aplikujte na pokožku hlavy. Ponechte po dobu půl hodiny a pak opláchněte vlasy vodou.

Nezapomeňte ...

Domácí lupy, které doporučujeme, jsou velmi účinné. Můžete zkusit jeden nástroj a pokud to nefunguje zkuste jiný.

Nepoužívejte je všechny ve stejnou dobu!To může způsobit špatnou reakci a nebudete mít požadované výsledky.Pokud jste se pokusili o různé léky a stále dosáhli požadovaných výsledků, poraďte se s odborníkem, protože to může být vážnější problém, který vyžaduje léčbu.


Léčba křečových žil a žilky s arnika mast

Léčba křečových žil a žilky s arnika mast

Přírodními prostředky křečových žil a rozšířené žilky je problém s výskytem, ​​která postihuje většinu dospělé ženské populace. Jsou obvykle spojeny s oběhovými problémy, vede k rozšíření žil a kapilár, téměř vždy na dolních končetinách. Křečové žíly a vaskulární hvězdičky obvykle mají načervenalé barvy nebo barvu modřin a jsou docela znatelné na kůži, protože způsobují otoky.

(Lidových opravné)

10 Ovoce bohaté na draslík

10 Ovoce bohaté na draslík

Přírodní prostředky draselný - minerál, který vyvažuje elektrolyty v těle. Je velmi důležité, protože pomáhá: řádný provoz nervových a svalových buněk metabolismu trávení vyvažování elektrických a chemických procesů v těle. Vaše tělo dostane draslík přes jídlo. Ledviny jsou zodpovědné za odstranění jakéhokoliv možného přebytku.

(Lidových opravné)