Domácí léky na horečku


Domácí léky na horečku

Horečka je něco, co obvykle způsobuje úzkost, zejména pokud jde o malé děti, které mají jiné zdravotní problémy. To je častější u dětí než u dospělých, protože jejich imunitní systém se stále rozvíjí a nereaguje na infekci tak rychle, jak je v dospělosti.Podle definice je horečka teplota vyšší než 37 ° C. Vyskytuje se, když tělo postrádá protilátky, které odpuzují napadení viry, bakteriemi a jinými mikroorganismy. Když teplota vašeho těla stoupá, zabije škodlivé organismy v teplém prostředí a nakonec vyrazí pot.

Z tohoto důvodu je horečka je třeba chápat pouze jako příznak zdravotními problémy, které vyžadují lékařskou péči, zvláště pokud je doprovázeno dalšími příznaky, jako je průjem, křeče nebo těžký dech. Mnoho lidí si zvolí různé léky ke snížení teploty, když mají horečku. Nadměrný příjem těchto léků může mít vážný vedlejší účinek na zdraví, který se může příležitostně objevit okamžitě.

Co dělat, když máte horečku?

První věcí, kterou byste měli udělat, když máte podezření, že máte horečku, je dlouhodobě ovládat.

Pokud se teplota udržuje pod 37,7 ° C, musíte odpočívat a pít hodně tekutiny.

Nakonec se horečka "rozbije" potu a tělo odstraní všechny zbytky toxinů. Jakmile k tomu dojde, musíte změnit oblečení a listy, abyste zabránili další expozici. Pokud je horečka nad 37,7 ° C, je důležité najít způsob, jak ji porazit, a v případě mimořádné situace je nutné se poradit s lékařem. U malých dětí mladších tří měsíců by teplota neměla překročit kritický bod 37,7 ° C.

Opatření pro horečku Existuje několik přírodních způsobů, jak snížit horečku. Jsou lehké a bezpečné, aby vrátily tělo na normální teplotu.

Dřevo (dřevo pravidelné)

Dřevo je známo, že bylo používáno ke snížení teploty po celá staletí. Snižuje tělesnou teplotu a má také vlastnosti, které pomáhají vylepšit trávení, bojovat proti parazitům a dalším bakteriím.

V případě horečky se doporučuje vařit směs dřeva, máty a starších.

Cibule Cibule mohou být použity ke snížení teploty, pokud jsou řezané a položené plátky na podlahu. Osoba, která trpí horečkou, by měla stát půl hodiny na plátcích cibule naboso.

Pro lepší využití této léčby pro děti, měli byste dát plátky cibule do ponožek a dát je na nohy.

Shavliya Dalším dobrým způsobem, jak regulovat teplotu těla, je používat šalvěj.

Chcete-li to udělat, jednoduše vařte šálku vody (200 ml) a přidejte lžíci čerstvých slin, čajovou lžičku medu a tři lžíce citrónové šťávy.

Brambory Brambory obsahují přirozené protizánětlivé vlastnosti a enzymy, které mohou pomoci snížit horečku. Chcete-li získat výhody brambor, je nutné jej třít a míchat se studenou vodou, a

pak se dát na čelo po dobu 10-15 minut.

Pijte spousty tekutin ◊ Navzdory tomu, jak používáte metodu ke snížení horečky, je důležité pít spousty tekutin, aby nedošlo k dehydrataci. Pití spoustu vody, stejně jako přírodní džusy, čaje a košťata pro každou příležitost. Lemongrass a ječmen

Tento léčivý přípravek je užitečný pro doplnění tekutiny ztracené během horečky. Chcete-li to, přidat citrónovou kůru a dvě polévkové lžíce ječmene na litr vařící vody. Nechte 12 hodin a poté pít během dne po pádu horečky.


Jak rychle léčit ječmen

Jak rychle léčit ječmen

Natural znamená, že je vaše levé oko? Nacházíte se probudil s podivným nepohodlí, podívat se do zrcadla a svět se otočí vzhůru nohama. naplánováno jste důležitou schůzku, a vaše tělo hraje krutý vtip s vámi. objevil vy ječmene, který vypadá strašně, jako byste se včera zúčastnil boje. Nebojte se V tomto článku se dozvíte, jak rychle vyléčit ječmene.

(Lidových opravné)

7 Způsobů, jak snížit bolest kamenů na špičce

7 Způsobů, jak snížit bolest kamenů na špičce

Bolest na špičce může způsobit spoustu problémů. Taková deformace vás nejen neustále cítí nepohodlí, ale má také neatraktivní vzhled . Hallux světlo - lékařský název této poruchy, charakteristickým znakem je vytvoření nadměrného kostnatého růstu na špičce. Je založen na kapsli plněné tekutinou. Bylo zjištěno, že ve většině případů takové kotníky nastávají kvůli dědičnosti.

(Lidových opravné)