Domácí léky na střevní parazity Přírodní produkty


Domácí léky na střevní parazity Přírodní produkty

ve střevech může být mnoho vetřelce, jako jsou paraziti, tyto jednobuněčné organismy vstoupit do trávicího systému, když budete pít neupravenou vodu nebo jedl kontaminované potraviny. "Výhodou" je to, že se množí uvnitř těla, takže je lze účinně odstranit pomocí tradiční medicíny nebo přírodních prostředků. Zjistěte trochu víc.

Jak zjistit, zda máte parazity?

Můžete si být jisti, že pokud si Infested:

  • průjem nevolnost nebo zvracení, bolesti břicha
  • únava slabost
  • Hubnutí
  • plynatost
  • parazitů ve výkalech

V ideálním případě, pokud si všimnete, jeden nebo více Příznaky uvedené výše by měly být okamžitě konzultovány s lékařem, který provede několik testů, aby zjistil, jaké jsou vaše parazity. Dnes budeme mluvit o některých věcech, které můžete vařit doma, a to vám pomůže zbavit se parazitů přirozeným způsobem.

Česnek


Česnek může pomoci odstranit prakticky všechny odrůdy parazitů. Je účinný, pokud je čerstvý nebo doplněný.

Kořen

Tato rostlina byla používána od starověku. Čaj s ní bude zabíjet parazity, kteří napadli membránové tkáně těla.

Černý ořech

Olivový Tento matice se používá k úlevě od dětí parazitů.

Pelyněk Artemisia je léčivá rostlina, která se používá již po staletí přirozený a účinný způsob jak se zbavit širokou škálu střevních parazitů, protože oslabuje jejich buněčné membrány. Tato tráva se nachází ve formě čaje a také ve formě kapslí. Obě látky jsou stejně účinné.

Dýňová semena

Dýňová semena jsou zvláště vhodné pro odstranění červů. Dospělí se doporučuje konzumovat sedm gramů.

Pro přípravu média, nakrájet semena a smíchat s ovocnou šťávou. Během dvou hodin před použitím si užívejte laxativum k stimulaci čisticích účinků střev. Další doporučení

Při léčbě parazitů je nutné si uvědomit, že tam jsou některé potraviny, které jsou nejlépe vyhnout během procesu čištění střev. Některé z nich jsou uvedeny níže:

  • káva, rafinovaný cukr, alkohol
  • potraviny s vysokým obsahem tuku

Kromě toho je třeba zvýšit spotřebu těchto produktů:

  • ananasový džus salát mrkvová šťáva
  • probiotika (jogurt)

kurkuma Zapamatovat Tato doporučení jsou určena k doplnění konvenční léčby, protože před provedením kterékoli z nich, měli byste se vždy poradit se svým lékařem, aby zjistili, zda domácí lék používá při užívání léků nebo po dokončení navrhované sazby, zaručit bezpečnost a účinnost postupů.


Posilovat nehty s česnekem a olejem lotion

Posilovat nehty s česnekem a olejem lotion

Nehty se staly velmi důležitým prvkem krásy žen. Nakonec, nejen doplní obraz a je symbolem dobrého vkusu. Je velmi důležité, aby žena udržovala dokonalý stav nehtů. Je to proto, že ženy mají tendenci hledat chyby, když nevěnují pozornost. Existuje mnoho doplňků, které podporují krásu a zdraví nehtů. Avšak konstantní účinek toxinů a chemikálií poškozuje nehty.

(Lidových opravné)

5 Způsobů, jak se zbavit kašle s použitím přírodních prostředků cibule

5 Způsobů, jak se zbavit kašle s použitím přírodních prostředků cibule

Kašel - jeden z ochranných mechanismů v těle , který je určen pro boj s viry a bakteriemi nebo cizí předměty, které se nacházejí ve dýchacích cest . Je tvořeno výbuchem vzduchu v plicích. Ve většině případů kašel je doprovázen sputem a podrážděním. Ačkoli se doporučuje není potlačit , protože to je jeden způsob, jak se zbavit nadbytek hlenu , většina lidí hledá způsoby, jak ovládat tento proces, což je někdy nepříjemné a bolestivé.

(Lidových opravné)