Domácí léky na střevní parazity Přírodní produkty


Domácí léky na střevní parazity Přírodní produkty

ve střevech může být mnoho vetřelce, jako jsou paraziti, tyto jednobuněčné organismy vstoupit do trávicího systému, když budete pít neupravenou vodu nebo jedl kontaminované potraviny. "Výhodou" je to, že se množí uvnitř těla, takže je lze účinně odstranit pomocí tradiční medicíny nebo přírodních prostředků. Zjistěte trochu víc.

Jak zjistit, zda máte parazity?

Můžete si být jisti, že pokud si Infested:

  • průjem nevolnost nebo zvracení, bolesti břicha
  • únava slabost
  • Hubnutí
  • plynatost
  • parazitů ve výkalech

V ideálním případě, pokud si všimnete, jeden nebo více Příznaky uvedené výše by měly být okamžitě konzultovány s lékařem, který provede několik testů, aby zjistil, jaké jsou vaše parazity. Dnes budeme mluvit o některých věcech, které můžete vařit doma, a to vám pomůže zbavit se parazitů přirozeným způsobem.

Česnek


Česnek může pomoci odstranit prakticky všechny odrůdy parazitů. Je účinný, pokud je čerstvý nebo doplněný.

Kořen

Tato rostlina byla používána od starověku. Čaj s ní bude zabíjet parazity, kteří napadli membránové tkáně těla.

Černý ořech

Olivový Tento matice se používá k úlevě od dětí parazitů.

Pelyněk Artemisia je léčivá rostlina, která se používá již po staletí přirozený a účinný způsob jak se zbavit širokou škálu střevních parazitů, protože oslabuje jejich buněčné membrány. Tato tráva se nachází ve formě čaje a také ve formě kapslí. Obě látky jsou stejně účinné.

Dýňová semena

Dýňová semena jsou zvláště vhodné pro odstranění červů. Dospělí se doporučuje konzumovat sedm gramů.

Pro přípravu média, nakrájet semena a smíchat s ovocnou šťávou. Během dvou hodin před použitím si užívejte laxativum k stimulaci čisticích účinků střev. Další doporučení

Při léčbě parazitů je nutné si uvědomit, že tam jsou některé potraviny, které jsou nejlépe vyhnout během procesu čištění střev. Některé z nich jsou uvedeny níže:

  • káva, rafinovaný cukr, alkohol
  • potraviny s vysokým obsahem tuku

Kromě toho je třeba zvýšit spotřebu těchto produktů:

  • ananasový džus salát mrkvová šťáva
  • probiotika (jogurt)

kurkuma Zapamatovat Tato doporučení jsou určena k doplnění konvenční léčby, protože před provedením kterékoli z nich, měli byste se vždy poradit se svým lékařem, aby zjistili, zda domácí lék používá při užívání léků nebo po dokončení navrhované sazby, zaručit bezpečnost a účinnost postupů.


5 Jednoduché a levné způsoby, jak bělidlo ručníky

5 Jednoduché a levné způsoby, jak bělidlo ručníky

Přirozenou cestou ručníky - užitečné předměty v každé domácnosti, a to nejen proto, že utírat své tělo, ale také proto, že mohou být použity k čištění různých povrchů . Postupem času se však po delším používání tkaniny znečištěné. skvrny na kontaminaci potravin, potu a špinavé kůže přes ručník má nepříjemný vzhled a vede nás k myšlence hodit tuhle věc.

(Lidových opravné)

Jak se krotí nepoddajné vlasy

Jak se krotí nepoddajné vlasy

Fyzické nástroje Jedním z nejčastějších problémů, kterým čelí lidé všech věkových kategorií jsou nepoddajné, kudrnaté vlasy, a to zejména v deštivém počasí. Navzdory skutečnosti, že obchody mají spoustu nástrojů pro potírání nezbedných vlasů, nástroje, které jsou vyrobeny sami, budou mnohem užitečnější.

(Lidových opravné)